Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Haber ve Magazin > Magazin Haberleri
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Magazin Haberleri Magazin aleminde neler olup bittiği hepsi burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11 Ağustos 2013, 07:48   #1 (permalink)
.....

´Uηiquë - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 12 Nisan 2013
(Mesajlar): 1.706
(Konular): 806
Renkli Para : 222325
Aldığı Beğeni: 864
Beğendikleri: 1068
Ruh Halim: none
Bakhele 'Yatağımda kadın-erkek fark etmez, insan olsun yeter!'


Aklımda onunla iddialı bir sohbet hayali: İçinde botokslarını, hayatını, neden Almanya’ya gittiğini, bize sahteymiş gibi gelen evliliğini ve çok konuşulan mahrem tercihi sormak var.

Röportaj: Canan DANYILDIZ

Fotoğraflar: Muzaffer Kantarcıoğlu

Prodüksiyon sorumlusu: Özlem Şahin
“Bodrum Yalıkavak’ta evimdeyim, gelceksin, ne yapiceksin?” dedi, ben de gittim...
Yalıkavak’a kadar taksici Ali Bey’le sohbet, mevkiye geldiğimizde ufak bir çay molası derken telefonum çalıyor: “Ben uyandım, hazırım...
Hadi gelin!” diyen harika bir ev sahibi. Deniz manzarasından yana zengin, mütevazılığı ise hayran bırakan evin kapısında karşılayan Kuşum Aydın. O, bizim gibi sıradan insanları aşalı çok olmuş! İnsanı hiç kırmıyor ve çok dürüst. Etkilenmek işten bile değil...
Çok mütevazı bir hayatın var galiba? Kapıda cipin; çok sade ama deniz manzaralı bir ev...
Evet, benim evimde öyle koşuşturup duran hizmetçilerim filan yok. Ben evimin hem kadını hem de erkeğiyim. Her işimi kendim yaparım.
Varlıklı bir aileden geliyorsun, nerden bu show dünyasına merak ve üstelik de çok alışkın olmadığımız tavırlarınla, büyük cesaret?
Ben 18 yaşımdan beri farkedilmekten hoşlanan biriyim. İçimde bir yangın var, bana baksınlar istiyorum çok.
Teşhir isteği mi bu? Teşhirci mi olmayı seviyorsun Kuşum?
Evet, teşhircilikten hoşlanıyorum. Öyle olmasam bu değişik kıyafetleri ya da elbiseleri nasıl giyerim ki? Ama kadın kıyafeti giymekten hoşlanıyorum demek değil bu. Cross Dresser (karşı cinsin giysilerini giyen) değilim. Sadece işimle ilgili olan kısımda giyip çıkarıyorum.
Kadın olmayı hiç istedin mi peki?
Hayır, kadın olmayı hiç düşünmedim, istemem de zaten. Eğer içimde öyle bir istek olsaydı da kimseyi dinlemeden olurdum. Kendi hayatımı, bedenimi seviyorum, benim dünyamda bütün renkler var. Kadın olup bir kadınla lezbiyen hayatı mı yaşayayım?
Cinsel hayatında da böyle bir renklilik var mı peki? Bu o anlama mı geliyor? Yani hem kadınla hem de erkekle aşk yaşarım mı demek?
Tabii ki! Buna özel hayatım da dahil. Ben herkesten, kadın ya da erkek herkesten hoşlanabilirim, aşık olabilir ama yalnızca kadınla bir şey yaşayabilirim. Erkekle öpüşür, el ele tutuşurum ama ötesinde bir şey yaşayamam.
Bu nasıl karışık bir duygu peki? Neden her iki cinse de aşık olabiliyorsun ama bir erkekle yaşayamıyorsun özel hayatını?
İçinde birtakım şeyler yanıyor, istiyorsun ama örf, adab ve statünü bırakıp bunu yaşayamıyorsun.
Aileyle ilgili bir sakınca mı var bu konuda, yoksa senin duruşun mu bir erkekle birlikteliğini engelliyor?
Yok hayır, benimle ilgili bir şey bu. Bu yangına, isteğe rağmen yine de kadın olmak istemedim. Vücudumla barışık biriyim. Hiçbir zaman feminenliğimi, kadınlığa yatkınlık olarak görmedim. Feminenliğimi, klas ve asortik görüyorum. İnsanlar da o yüzden cıvık bulmadı bunu.
‘Narinliğime ve feminenliğime aşık olan çok kadın var’

Üniversitedeyken, arkadaşların sana nasıl bakardı? Sonra İktisadi Bilimler, o nereden çıktı, gerçekten çok alakalı olmuş?
Hep parlaktım orada da. Bütün arkadaşlarıma sor, o zaman da stardı derler. Ama İktisadi Bilimler Fakültesi, tam bir kabustu, babamın zoruyla olmuştu zaten. Ay ne ıstıraptı!
Bana 18 yaşımda, “Oğlum sen homoseksüel misin?” diyen babam, beni kravatlı hayal ederdi hep! Ölene kadar da beni bu işle istemedi, hep takım elbiseli düşündü.
Cevabın ne oldu homoseksüellik konusunda?
Tabii ki de hayır!
Sen kendi dünyanı kendin mi yarattın Aydın? Yani kabul göremeyeceğin için bir alan mı istedin kendine gece hayatıyla?
Ben hep kabul edildim, gençliğimde kız gibi, karı gibi demediler; “Ne güzel adam!” dediler. Fark oradaydı bence; hala bana aşık olanlar, ‘Bakmaya doyamazdık’ derler. Bana hiçbir zaman ‘Ajda Pekkan gibisin’ diyen olmadı.
Muhafazakarlar beni sahipleniyor
Sana kadın mı erkek mi aşık olsun isterdin gençken?
Ay bunların hiç önemi yok ki ayol, ben çok havalıydım. O dönemde, benim kanımı taşıyan biri yoktu; Jean Paul Gaultier, Versace ile tanışmış adamım. Zaten uzaylı gibiydim herkes için. Ben tayt giydiğimde, tayt kelimesi Türkiye’de yoktu.
Cemil İpekçi ile aynı duruşta mısın? O yalnızca erkeklerden hoşlandığını söylemişti mesela, sen onun modasıyla mı özel hayatıyla mı ilgilisindir? Hazır laf modadan açılmışken... Ve cesur musun onun kadar?
Beni Cemil İpekçi’nin özel hayatı hiç ilgilendirmez. Ben onun tasarımlarına bakarım, mahremine değil. Ruhen bir yakınlık duyuyorum, onun cesurluğunu takdir ediyorum. Ama ben onun kadar cesur değilim, cesur olsaydım yaşayabilirdim zaten.
Tehdit edildin mi peki hiç duruşun yüzünden? Hangi kesimden?
Tabii ki de çok tehdit aldım, muhafazakar kesim beni çok seviyor. Muhafazakar kesimden gittiğim düğün ve kına geceleri çok fazladır, çünkü benim adaplı yaşadığımı biliyorlar.
Muhafazakar kesim, beni sahipleniyor. Benim 20 yıldır sapıttığımı hiç görmediler çünkü. Beni tu kaka edenler, modern diye geçinenler aslında.
Senin oyun AK Parti’ye mi?
Hayır, CHP’ye attım oyumu, hatta yurt dışındaydım, onun için gelip oy kullandım. Ama istediğim gibi çıkmadı parti, bundan sonra değil oy; kılımı bile alamazlar.
“Allah, bir taraflarım kalktı diye terbiye etti”
12 kişi var, “Cenazeme gelmesin” dediklerin, 12 havari gibi ayol? Kimler var bunların içinde?
Tanımazsın yeminle. Ayrıca 3’tü, 5 oldu, sonra 12’ye çıktı. Yıllarca yiyip içtiğin insanlar sonra kalkar birinin yanında senin için “Hadi ordan o da adam mı!” derse cenazene bile gelsin istemezsin.
Çok yakın birine bunu vasiyet ettim, gelmesinler, istemem. Bu benim hakkım Canan! Kazık yedim ben onlardan. Benim parayla pulla ilgim yok. Yılbaşında paraları kazanır halının üzerine koyardık, arkadaşlarımla sayar, yerdik.
Niye tepe taklak oldun Aydın? Niye her şey ters gitti son dönemde?
İnançlıysak, her şeyin başımıza geleceğini, bizim için olduğunu bilmemiz gerekiyor. Allah da beni öyle terbiye etti bu dönemde, 3-4 yıl... Yasak mı geldi diye soranlar oldu, hayır yasak masak yoktu.
Allah bana “Senin her yerin öyle bir kalktı ki” dedi ve bunlar oldu. Her şeyin bir sınırı var, aşarsan sapıtırsın. Bende de o doz kaçtı ve terbiye edildim. Paranın ve şöhretin dozu kaçtı bende, kendimi bir şey sandım. O dönemde çok insan kırdım, ama özür de diledim. Pata küte işlerim bozuldu.
Anneannen ve babanı da kaybetmen aynı dönemde değil mi?
Evet, hayatımda anneannemin önemi büyük, onu kaybettim; ona üzülürken senesi dolmadan babamı toprağa verdim. Annemle ben hayatta dımdızlak kaldık ve yurt dışına gittim. Soğudum ve neyin peşindeyim dedim. Malikanemi içinde yaşayanlarla birlikte geride bırakıp gittim hem de.
Ne öğrendin bu süreçte?
Reyting savaşları olan her işten çekildim. O gelin kaynana ya da öteki kurgulu şeylerden, uzaklaştım.
Biz kandırıldık değil mi o projelerle? Niye hayatım?
Biz haftanın 5 günü canlı yaptığımız o şeyi, metin olarak verdiysek, bize Oscar versinler. Örneğin, Ahu ile Meriç gerçekti; onların mizanseniydi. Yahu gül geç, soap opera bunlar, sabun köpüğü.
‘Evliliğim tabii ki gerçek değildi!’
Hollanda’da evlendiğin söylentileri çıktı bir erkekle? Ondan sonra Tülay isimli bir saç stilisti ile nikah, anlatsana biraz. Bize hiç inandırıcı gelmedi de bu evlilik oyunu!
Tülay ile evlenme işimiz babamı mutlu etmek içindi. Çünkü rahmetli babam hastaydı ve “Bana torun yerine kedi köpek sevdirdin” dedi. Arkadaştık Tülay ile, Polyannacılık oynadık yani.
Evlenmedim ben bir erkekle, evlenmem de, tutucuyumdur bu konularda. Evlilik bir erkek ve kadınla olmalı. Ben herkese, erkek ya da kadın, aşık olurum ama erkekle evlenmem.
Bizi de kandırdınız yani öyle mi?
Kandırma demeyelim de, birini mutlu etmek için hepimiz Polyannacılık yaptık. Tülay da kırılmadı bu işe. Hala samimi ve makarayız onunla. Sahtekarlıkla değil, biz de mutlu olarak yaşadık bunu. Yoksa 6 sene nasıl yaşarsın ki evliliği? Ama aklımdaki evlilik bu değildi.
Kadınla değil erkekle miydi istediğin evlilik, bunu mu anlamalıyım?
Asla bir erkekle değil! Ve ayrıca evleneceğim kadının gelinliğini ben dikmeyi istiyorum! Bunu benden daha iyi yapamaz ki.
Sen bizi aşıp gitmişsin de biz geride kalmışız gibi hissettim, tasavvufla ilgin var mı peki?
Yüzümle ilgi bir sıkıntı geçirdim, botoks yaptırmıştım, yüzüm bozulmuştu. Bunalıma girdim ve intiharın eşiğinden döndüm. O zaman dualar okuyarak bu dönemi atlattım. Ben bütün sureleri ezbere bilirim. ‘Sen ne güzel adamsın’ diyenlerin nazarı geldi diye düşündüm.
Niye botoks yaptırdın ki? Estetik ameliyat var mı yüzünde?
Ben sadece botoks yaptırdım, ameliyat hiç yok. Benden daha fazla estetiği olanlar var. Yüzü bozuldu diye haber yapıp işlerime mani oldular. Ben zaten dolgularımın şiştiğini söyledim, alerji yaptığını da.
İki kere ameliyat oldum bunları düzeltmek için. Beni ne sanıyorlar, estetikçilerin kapısında mı yatıyorum? Para azdırdı beni, kudurdum bir dönem. Ay şurası da burası da derken oldu işte.
Bedelini böyle mi ödüyorsun acaba şöhretin ve iyi para kazanmanın?
Evet, böyle ödenir! Ödeyeceksin, mecbursun. Ben en küçüğüyle ödeyenim. Daha büyük ödeyenler var.
‘Eşin aldatıyorsa, elinin kiri de geç!’
Özlem Yıldız, Ebru Şallı... Bu evlilikler niye sürmüyor sence? Ne oluyor dünyasında?
Kadın, adamın arkasında duracak. Ben kadın erkek eşitliğine inanmıyorum. Yatak odalarını bilemem. Ama tahammül sınırı yok kimsenin. O annelerimizin zamanında kaldı. Aldatıyorsa, elinin kiri de geç, uçkurunu tutamamış işte be. Görmezlikten gel, yoksa başka türlü yürümez evlilik.
Baba olmak... Senden hamile olan ve bir daha birlikte olmadığın bir kız varmış?
Evet, pastacı bir kız vardı; benim de azgın dönemim. Yurt dışına giderken senden hamileyim, doğuracağım dedi ve gitti. Çok korktum, babamlara söyleyemedim. Belki bir çocuğum var uzaklarda ve bilmiyorum.
Gündeme gelmek için çeşitli kılıklara giriyorsun... düşünüyorum.
Beni sesimle adam yerine koymuyorlar. zorla koydurtuyorum kendimi bir yerlere. Onun için farklı şeylerle gündeme geliyorum. Siyahi de olurum, kadın kılığına da girerim. Allah’tan her role girebiliyorum. Güzel Sanatlar’ın katkısı.
Onur Baştürk ile derdin ne? Niye seninle uğraşıyor, kıskançlık mı bu?
Hani az önce dediğin şey vardı ya, işte muhafazakarlar değil, başkaları küçük görüyor...
Onur Baştürk öyle işte. Ben kimse gibi locaların karanlık yerlerinde gizlice bir şey yaşamıyorum, netim! Hepsi bu, bana herkes saygı duyuyor, ben ahlaklıyım. Tootsie’ye benzetmişti beni, ama ne demek istediğini anlayamadım orada... Sen de net ol, kabullensinler arkadaşım!
‘Efemineyim diye tarkan olamadım!’

Donla denize girmek nedir ayol? Bu bir protesto mudur?
Ben kendi kendime dedim ki incecik don gibi bir mayo olsa... Aradım ama yoktu, ben de onu giydim suya giriyorum. Tek farkı mayodan, önü açılan bir yeri var o kadar. Kimse beni uyarmadı, en sosyetik yerelere girdim çıktım, markete filan ama kimse tuhaf bulmadı. Önünün açılmamasına dikkat ediyorum herhalde ayol!
Senin gece hayatın yok ama milleti eğlendiriyorsun geceleri... Bu nasıl bir çelişki, zor değil mi?
Ben programı bitirir çıkarım. Başka biri oluyorum orada.
Bir taraftan çok seviliyorsun ama albümlerin kabul görmüyor, Fatih Ürek de öyle...
İşte böyle, biz bir Murat Boz, bir Tarkan olarak sahiplenilmiyoruz. Efemine olduğumuz için. Yüzüne gülerler ama arkandan kikirderler.
Üzüldüğün oluyor mu hiç, bu feminen hallerine bakış açısına?
Beni üzen şey, beni tanımadan ahlaksızlar kefesine koymaları. Ahlaklı biriyim ben. Buna üzülüyorum işte. Ben adaba, nezakete çok önem veriyorum çünkü. Seviyorlar da, hakkımda konuşuyorlar da...
İşin başka bir bedeli de bu. Son bir şey istiyorum, bir güzel albüm yapıp patlasın istiyorum, son kez...
“İvana ve Eda’nın tasarımları tasarım mı Allah aşkına!”

Hayallerini gerçekleştirdin mi?
Ben elimden geldiğince hayallerimi gerçekleştirdim. Allah’a şükür sahip olduklarım için, diyorum.
Hakan Yıldırım’la kırgınsınız hala değil mi? Bugün İvana Sert ve Eda’nın tasarımları var, ne diyeceksin onlar için?
Apaçi dediğim için özür dilerim, ama Hakan’ın bana kırılmaması gerekiyordu. Ama oldu. Hakan bugün olmuş artık, büyük yerlerde. İvana ve Eda’nınkiler tasarım mı Allah aşkına! Hakan teğel bilir, acaba Eda kendi düğmesini dikmiş mi hayatında? Ben o ikisinin işlerini kendi sabun köpüğü işlerime benzetiyorum.
´Uηiquë isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
etmez, fark, insan, kadınerkek, olsun, yatağımda, yeter


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557