Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Nuray Sayarı Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Nuray Sayarı Burç Yorumları Nuray Sayarı Burç Yorumları, Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları, Nuray Sayarı Aylık Burç Yorumları bu bölümde yayınlanacaktır.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree3Kişi Beğendi
  • 3 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11 Ağustos 2013, 19:21   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Nuray Sayarı 2013 Ekim Ayı Burç Yorumları

2013 Ekim Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2013 Ekim Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Ekim 2013′de Neler Bekliyor?
2013 Ekim Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları
Nuray Sayarı Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu
Koç Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Heyecanlı bir ay!
Ekim’in 19’zundaki Dolunay yutulması sizin için burcunuzda olacaktır. Ayın enerjisi size hayat hakkında yeni heyecanlar verecek ve size doğum gününüzden buyana ne kadar mesafe kat ettiğinizi gösterecek. Gelecek altı ay için plan yapmalısınız. Bu planları yaparken etrafınızdaki insanları da göz önünde bulundurun.
Kişisel ilişkileriniz bu ayda gelişecek. Ayın 14’ünde 5. Güneş eviniz olan Aslan burcundan Mars geçerken çocuklarınıza biraz daha fazla zaman ayırın. Ayın 10 ile 19’u arasında gizli meseleleri ortaya çıkarmayın bunlar zaten kendiliklerinden ortaya çıkacaklar.
Ayın 15’inde sizin 5. Güneş eviniz olan aslan burcunda Mars ilerlerken iş aktiviteleriniz gelişecek ve yüksek motivasyon iş performansınızı arttıracaktır. Ayın 8’nde karşınıza çıkacak parasal sorun 29’unda halledilecek. Fakat ayın 21 ile Kasım’ın 9’u arasında sizin 8. Güneş eviniz olan Akrepte Merkür’ün bulunması önemli mali kararlar almamanızı gerektirmekte. Gezegen Sıcak Noktaları
Ayın 5’inde Yeni Ayın Terazi burcunda olması ve Uranüs’le çakışması Pluton’unda 10. Güneş evinizde bulunması iş yerinizde tansiyonun artmasına sebep olacaktır. Elinizden geldiğince profilinizi düşük tutun. Ne kadar bunalmış olsanız da ters bir cevap vermeye kalkışmayın. Eğer cevap verirseniz köprüleri kolaylıkla yakarsınız.
Nuray Sayarı Ekim 2013 Boğa Burcu Yorumu
Boğa Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Sınırlara dikkat!
Ekim’in 19’zunda Dolunay 12. Güneş eviniz olan Koç burcunda doğacaktır. Dolunayın olması ayın başındaki zor günlerden sonra güzel günleri getirecek. Her gün kendinize ve ilgi alanlarınıza zaman ayırın. İstirahat ve gevşeme vücudunuzu yenilemeye yarar. Bu süreçte evde ve ailenizle geçireceğiniz zamanın yararlarını göreceksiniz.
Ayın 15’inde 5. Güneş eviniz olan Başak burcuna Mars girecek ve sosyalleşme trendiniz devam edecek. Ama ayın ortasında duyduklarınıza fazla itibar etmeyin çünkü bir arkadaşınız sizin desteğinizi almak için gerçeği biraz saptırmış olabilir. Çocuklarınızla daha iyi zaman geçireceksiniz. Ayın 8’inde bilgi arayışında olacaksınız ve bu sorularınıza ayın 29’unda cevap bulacaksınız.
Ayın 5’eylülde Yeni Ay 6. Güneş eviniz olan başak burcunda ortaya çıktığında iş hayatınızda sınırlarınıza zorlanacaksınız. Sizi kontrol etmek hayatınızı zorlaştırmak isteyen insanların yapacağı beklenmedik hareketlere hazırlıklı olun. Çatışma çıkarabilecek konulardan uzak durun ve istemeseniz bile geri adım atın. Hangi çatışmalara ne zaman gireceğinizi bilmelisiniz.
İlerdeki üç hafta içerisinde kelimelerinizi doğru seçin ve özellikle size en yakın kişilerde yanlış anlaşmalara mahal vermeyin. Eğer evlenmeyi veya nişanlanmayı düşünüyorsanız düşüncelerinizin netleşeceği Kasım ayına kadar bekleyin.
İkizler Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 İkizler Burcu Yorumu
Yatırımlara dikkat!
Mars’ın enerjisini bu gezegen ayın 15inde 4. Güneş eviniz olan Başak burcuna girdiğinde işinize verin. Yapabildiğiniz kadar plan yapın böylece Mars’ın geçişinin ilk haftasında bir çok işler başarabilirsiniz.
Dolunay ve Ay tutulması Ekim ayında 11. Güneş eviniz olan Koç burcunda forumlar ortaya çıkacak ve etkisini 6 ay sürdürecek. Bu ay bir çok dostunuzu ve arkadaşınızı göreceksiniz. Popülerliğiniz ve sosyalleşmeniz doruk noktasına çıkacak. Bu tutulma ayrıca arkadaş çevrenizin gelişmesine yardımcı olacak.
Ayın 21’inde Merkür 6. Güneş eviniz olan Akrep burcunda ortaya çıktığında yaptığınız projeyi bir kez daha gözden geçirin. Eğer başka işlerle ilgileniyorsanız ayın 9’unda özgeçmişinizi yollamaya başlayın ancak ayın sonuna doğru cevap alırsınız.
Ekimin 4’üne doğru Yeni Ay 5. Güneş eviniz olan Terazi’deyken yakın arkadaşlarınız ile ya da sevgilinizle ilişkileriniz stresli bir duruma gelebilir. Bu yeni ay Uranüs’le Koç burcunda ve Pluton ile Oğlak burcunda çatışmaya girecek: Çocuklarınızdan kaynaklanan ekstra masraflar ortaya çıkabilir. Özelikle finanasal bilgiler ve yatırımlar konusunda dikkatli olun.
Yengeç Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Kariyer fırsatlarını görün!
Venüs ayın 5’inde Akrep burcundaki geçişini tamamlayacak ve 6. Güneş eviniz Yay burcuna ilerleyecek. Bu ay sizin için romantizm getirecek ve iş yerinizde popülerliğiniz artacak. İş arkadaşlarınız sizin fikirlerinizi kabul edecekler ve ihtiyaç duyduğunuz bir anda size yardım edecekler.
Merkür ayın 21’inde çocukları ve aşkı temsil eden akrep burcuna girecek. Çocuklarınızı gündelik programları biraz karışabilir veya okulla ilgili konularda karışıklık olabilir. Onların ödevlerini kontrol edin ve okul projelerini zamanında yapmalarına yardım edin. Eğer biri ile görüşüyorsanız bu ilişki biraz soğuyabilir. Bu size duygularınızı gözden geçirmek için zaman verecektir.
Ekim ayının 19 zunda Venüs’ün Yay burcunda olması ve Dolunay ile Ay tutulmasının Koç burcunda bulunması kariyeriniz için çok iyi olacak. Gerçekten de amirlerinizden birinin dikkatini çekeceksiniz. Her gün elinizden gelenin en iyisini yapın ve çok iyi bir performans gösterin.
Ekimin 5 i Yeni Ay Terazi burcundayken aile içinde sorunlar devam edecek. Bu problemler bir ebeveyn ile ilgili olabilir veya bir arkadaşınızla ilişkinizi kesebilirsiniz. Her halükarda bu evinize yeni birini kabul etmek için iyi bir zaman değil. Özelikle romatik bir ilişki için kötü bir zaman.
Aslan Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Aslan Burcu Yorumu
Eğlenmeye hazır mısınız?
Eğer Ekimin 19’zunda Koç burcundaki Dolunay ve Ay tutulması maceracı ruhunuzu tetiklerse hiç şaşırmayın. Görüş açınızı seyahate çıkarak, arkadaş toplantısı düzenleyerek veya bir kursa giderek genişletin. Jüpiter’in Yengeç burcunda olması vasıtasıyla Ayın enerjisi sizin ruhsal yönünüze dokunacak ve geleceğinize iyimserlikle bakacaksınız.
Ayın 7’sinden sonra Venüs’ün Yay burcunda gezinmeye başlamasıyla sizin de tatil sezonunuz açılacak. Sosyalleşin, insanlara karışın ve eğer bekarsanız arkadaşlarınız vasıtasıyla diğer bekarlarla tanışın. Çiftler için ise Venüs’ün konumu yeni romantizm fırsatları çıkaracak. Ayın 21’inde Merkür Akrep burcunda bulunduğu sırada aile içinde yanlış anlaşmalar olabilir.
Mars ayın 15’inde 2. Güneş eviniz başak burcuna girecek ve orada Aralık ayının başına kadar kalacak. Önceden plan yapın. Bir bütçe çıkarın. Bu şekilde Mars’ın para harcamanızı teşvik etmesine karşı koyabilirsiniz. Özelikle ayın 19’unda alış veriş yapmayın çünkü aradığınızı biraz zor bulursunuz. Ayın sonuna doğru gelirinizde bir artış gözlemlenebilir.
Ekim’in 5’inde ortaya çıkacak Yeni Ay seyahate çıkarken yolda dikkatli olmanızı gerektiriyor. Uranüs ve Pluton ile aynı düzleme gelen Ay’ın enerjisi iş arkadaşlarınızdan biriyle veya bir akrabanızla tartışmanıza neden olabilir. Komşularınız dahil zor insanlardan uzak durmaya çalışın.
Başak Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Başak Burcu Yorumu
Bereketi eve çekme zamanı!
Ayın 7’sinden itibaren Venüs Yay burcundayken ev sizin bulunmaktan en çok hoşlanacağınız yer olacak. Arkanıza yaslanın ve evin konforunu yaşayın ya da Venüs’ün size yardımcı olmasını isteyerek duvarları boyayın ve evi tekrar dekore edin. Ayın 16’sında eviniz için alış veriş yapın. Ama ayın 10’unda alış verişten kaçının. Çünkü bu eşinizle anlaşmazlığa düşmenize neden olabilir.
Ayın 21’den Kasım’ın 10’una kadar Merkür’ün etkisi görünürken ilişkileriniz yanlış anlaşmaların kurbanı olabilir. Akrep burcundan geçerken evinizin veya arabanızın tamiri konusunda tatmin edici bir cevap alamayabilirsiniz. İkinci bir görüş almak iyi fikir gibi ya da tamirat için Kasım ayının sonunu bekleyin.
Bu ayın 4’ünde Yeni Ay Terazi burcundayken Dolunay Koç burcunda doğacak ve parasal konular bu ayın önemli konusu haline gelecekler. Beklenmedik masraflar pek muhtemel. Bu durumda bütçeniz açık verebilir. Tutumlu olun ve kredi kartı faturalarınızı dikkatli inceleyin. Yatırım yapma fırsatınız olsa bile yapmayın.
Mars burcunuza ayın 15’inde girecek ve sizi yüksek enerjisi ile şevke getirecek. Ama yavaş olun. Mars buradayken daha fazla hata yapmaya açıksınız çünkü sabırsız ve dikkatsizsiniz. Mutfakta çalışırken veya merdivenle uğraşırken dikkatli olun.
Terazi Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Terazi Burcu Yorumu
Dinginlik zamanı!
Ayın 7’sinde Venüs Yay burcuna girerken düşünceleriniz bütün güzelliklerle ilgilenecek. Bu dönem yaratıcı düşüncelerinizin de parlayacağı bir dönem olacaktır. İnsanlar size çözüm için gelecekler. Görüşmelerdeki içgüdüleriniz ve ikna edici konuşmanız insanları sizin yolunuza döndürecek.
Ayın 19’nunda Dolunay ve Ay tutulması Koç gerçekleşirken yakın arkadaşlıklarınız önem kazanacaklar. Altı ay daha sürecek bu dönemde çevreniz genişleyecek ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Bazı Terazi burcundakiler yeni bir ilişkiye başlayacaklar diğerleri ise şu anda olan ilişkilerini sorgulayacaklar. Bu ay yine biri ile tartışmaya girebilirsiniz ve bir akrabanız hakkında problem çıktığında sıkıştırılabilirsiniz.
Ayın 21’inde Akrep burcunda olacak olan Merkür gelen faturalarınıza daha fazla dikkat etmenizi gerektirecek. Ayrıca faturaların ödenip ödenmediğini iki kere kontrol edin. Ayın 8’inde ortaya çıkacak parasal bir konuya ayın sonuna doğru eğilmeniz gerekebilir.
Ayın 15’inde Mars Başak burcundan transit geçtiğinde yatmadan önce sakinleşmeye çalışmalısınız. Yoksa iyi alamadığınız uyku sizin ayınızı yorgunluk içinde geçirmenize neden olacaktır. Ayın 19’unda göreceğiniz bir rüya iş yaşamınızdaki bir problemin çözümü olabilir.
Akrep Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Akrep Burcu Yorumu
İç sesinizi dinleyin!
Beyniniz Merkür’ün etkisi altında olması sizin hızlı düşünüp hızlı karar vermenize neden olabilir. Ayın 23’ünden itibaren düşüncelerinizi kendi içinize yönelteceksiniz. Bu olumlu bir durum çünkü Kasım ayının 9’unda sona erecek bu süreç yeni Güneş yılınız için yaptığınız hazırlıkların sonuçlandırılmasını ifade edecek.
Ayın 6’sında Venüs burcunuzdan geçerken çekiciliğiniz dorukta olacak. Etrafınızdaki herkesle bağlantıda olacaksınız. 15 Ekim tarihinde Başak burcuna girecek olan Mars sosyal hayatınızı bir hayli renklendirecek.
Ekim ayının 19’nuda Dolunay Koç burcunda bulunacak ve gelecek altı ay için dikkatinizi çekecek. İşiniz çok yorucu olsa da çok tatmin edici olduğundan severek çalışacaksınız. İşiniz normalleşmeye başladığında uyum göstermeniz yaşam başarınızın anahtarı olacak.
Özelikle 5 6 7 8 Ekim ayının ilk haftasında araç kullanırken dikkatli olmalısınız. Yeni Ay Terazi, Uranüs Koç, Pluton ise Oğlak burcundayken kazalar meydana gelebilir. Ayın enerjisi sonucu bir akrabanızın sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir.
Yay Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Yay Burcu Yorumu
İlişkiler ve kariyerde başarılı bir ay!
Venüs ayın 7’sinde burcunuzdan geçerken çekim gücünüz en yüksek değerine ulaşacak. İsteklerinizi evren ile paylaşın ve size verilmesini bekleyin. Bunu özelikle ayın 20’sinde Merkür Akrep burcundayken meditasyon yaparak sağlayabilirsiniz. Bu durum ayrıca sizin altıncı hissinizi güçlendirecektir.
Ayın 19’inde Dolunay ve Ay tutulması Koç burcundayken romantizm yine kalbinizi ısıtabilir. Sevdiğiniz kişi ile duygularınızı paylaşın ve çocuklarınızla birlikte güzel anlar yaşayın. Bu tutulma aynı zamanda sosyal hayatınızı da geliştirecek. Bekar Yay burcu insanları için yeni sevgili bulmak bu ay çok kolay.
Ayın 15’inden itibaren geçişini sürdürecek olan Başak burcundaki Mars kariyerinizi de hızlandıracak. Bu dönemde maaşınıza zam veya ikramiye alabilirsiniz. Biraz geride olmanıza rağmen işlere tamamen gömülmeyin ve fazla sabırsız olmayın. İş arkadaşlarınızı çekiciliğinizi kullanarak yardım etmeye çağırın.
Ekim ayının 5’inde Yeni Ay Terazi burcundayken bir arkadaşınız veya bir grupla çatışma halinde olabilirsiniz. Bu sektör ayrıca hedeflerle ilgili olduğundan bu hedeflerle ilgili akıllı, pratik ve uygulanabilir planlar yapmalısınız.
Oğlak Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Akışta kalın!
Ayın 7’sinden itibaren Venüs Yay burcunda hareket ederken iç sesinizi dinleyin. Rüyalarınız çok açıklayıcı olabilir dolayısı ile yatağınızın yanında bir not defteri bulundurun ve gece gördüğünüz rüyaları not edin. Ayrıca yaşlı bir akrabanızın öğütlerini dinleyin bunlar size yeni bir perspektif kazandırabilir.
Arkadaşlarınızla görüşecekseniz tarihleri ve saatleri iki kez kontrol edin. Ayın 21’inde Merkür geri döndüğünde karışıklıklar mümkündür. Ayın 8’inde bir iş bağlantısı yapabilirsiniz. Merkür’ün etkisi bu bağlantıda sizin yararınıza olabilir. Bu ay Dolunay ve Ay tutulması ayın 19’zunda Koç burcunda meydana gelecek. Evde eğlenmek için çok iyi bir fırsat. Bir kaç arkadaşınızla rahatlamak için bir araya gelin.
Ekim ayının 5’şinde Yeni Ay Terazi burcundayken iş yaşamınızda daha zor günler bekleyebilirsiniz. Biraz sabırlı olursanız durumu kontrol altına alabileceksiniz. Akıntıya kendinizi bırakın, anlaşmaya yanaşın ve kendinizi ve diğer insanları çok zorlamayın.
Yeni Aya doğru bir aile meselesi dikkatinize muhtaç olabilir. Bu mesele kariyerinizi etkileyebilir. Eğer bunu bir fırsat olarak görüyorsanız alakalı insanlar ile konuşun böylece haberleri olur. Bir arkadaşınızdan yardım almaktan çekinmeyin.
Kova Burcu Ekim2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Kova Burcu Yorumu
Akışta olun!
Ayın 7’sinde Venüs Yay burcuna girdikten sonra arkadaşlarınızı görmek için plan yapın. Bunlardan biri size ilginç bir bilgiyi ayın 16’sında verebilir veya sizin kendiniz hakkında düşünmenize sebep olabilir. Aynı tarihte çevrenizi geliştirebilir ve grup aktivitelerinde bulunabilirsiniz.
Ayın 19’zunda Dolunay ve Ay tutulması Koç burcunda meydana gelerek iletişim, akrabalarınız ve komşularınızı ön plana taşıyacak. Gelecek altı ay boyunca bu insanlarla temas içinde bulunacaksınız. Ayın enerjisi yeni bir araba ihtiyacınız olduğunun altını çizecek.
Ayın 21’inde Merkür Akrep burcundayken kararlarınızda geç kalabilirsiniz. Ayın 8’ine doğru kariyerinizle ilgili olaylara dikkat edin. Ayın 29’una doğru bu olaylar sizin gözden geçirmeniz için hazır olacaklar ama Kasım ayının sonuna kadar bunlardan bir sonuç alamayacaksınız. Yeni bir işe başvurabilirsiniz yada sizden yeni bir projeyi üstlenmeniz istenebilir. Biraz sabırlı olun.
Ekimin 5şinde’ Yeni Ay Terazi burcundayken seyahat etmenizi tavsiye etmeyiz. Ayın enerjisi sonucu bir akrabanız veya eşinizin bir akrabası ile aranız bozulabilir. Ama zaman kanuni işlemlere girişmek için pek de uygun değil.
Balık Burcu Ekim 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Ekim Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Ekim 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Ekim 2013 Balık Burcu Yorumu
Dikkatli olursanız kariyerinizde olumlu biray!
Ayın 7’sinde Venüs Yay burcunu geçerken statünüz yükselecek. Aynı zamanda kariyer kazançlarınız olabilir. Bu ay özelikle amirlerinizin gözüne girmek için iyi bir dönem. Ama dikkatli olun, bir iş arkadaşınız veya bir amirinizle fazla samimi olmanız kariyer planlarınızı olumsuz etkileyebilir.
Ayın 15’inde Mars Başak burcuna girdiğinde dikkatleri bu sektöre çekecek. Çiftler aralarında tutku seviyesi yükselecek. Siz bu ay biraz sabırsız olabilirsiniz. Sabırsızlığınızı yenin. Konuşmadan önce biraz durun. Bazı insanlar ayın ortasında kendi düşüncelerini sizinle paylaşabilirler. Bu fikirleri biraz abartılmış olsalar da nazikçe kabul edin.
Ayın 5’şinde Yeni Ay’ın Terazi ve ayın 19’zunda Dolunay ve Ay tutulmasının Koç burcunda olması dolayısıyla mali anlamda zorluklar devam edecek. Ayın 4’ünde karşınıza gelecek sorunlar Dolunay zamanına kadar çözülmeliler. Parasal konularda biraz daha tutucu davranmanız yararınıza olabilir. Eğer bir arkadaşınıza borç verirseniz büyük ihtimal geri alamayacaksınız.
Bu ay seyahat etmekten uzak durun. Ayın 21’inde Merkür Akrep burcunda bulunacak. Özelikle ayın 8’inde veya 27’sindeki seyahatlerinizde pek çok zorluk yaşayabilirsiniz. Bu ay verilmesi gereken kararlar gecikebilir .
Hüseyiи., KumsαL` ve Kraliçe. bunu beğendi.

.

Konu Hüseyiи. tarafından (11 Ağustos 2013 Saat 19:29 ) değiştirilmiştir..
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 05 Ekim 2013, 21:26   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Nuray Sayarı Aylık Burç Yorumları....

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 06 Ekim 2013, 12:22   #3 (permalink)
Düştüm İbret Aldım
Kalktım Unuttum…”

KumsαL` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Kasım 2012
Yaş: 24
(Mesajlar): 1.761
(Konular): 562
Renkli Para : 74350
Aldığı Beğeni: 485
Beğendikleri: 818
Ruh Halim: Cap Canli
Standart

teşekkürler

[SIGPIC][/SIGPIC]
KumsαL` isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 06 Ekim 2013, 15:59   #4 (permalink)
Kralsız Kraliçe

Kraliçe. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Ağustos 2013
Yaş: 21
(Mesajlar): 254
(Konular): 94
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 83
Beğendikleri: 152
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart

paylaşım için sağol

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !
Kraliçe. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 12 Ekim 2013, 16:38   #5 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Rica ederim

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 ekim ayı akrep burcu yorumları, 2013 ekim ayı aslan burcu yorumları, 2013 ekim ayı balık burcu yorumları, 2013 ekim ayı başak burcu yorumları, 2013 ekim ayı boğa burcu yorumları, 2013 ekim ayı burç yorumları, 2013 ekim ayı ikizler burcu yorumları, 2013 ekim ayı koç burcu yorumları, 2013 ekim ayı kova burcu yorumları, 2013 ekim ayı nuray sayarı burç yorumları, 2013 ekim ayı oğlak burcu yorumları, 2013 ekim ayı terazi burcu yorumları, 2013 ekim ayı yay burcu yorumları, 2013 ekim ayı yengeç burcu yorumları, akrep burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, akrep burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, aslan burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, aslan burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, aylık burç yorumları, aylık burç yorumları - burçlar, ayı, balık burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, balık burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, başak burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, başak burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, boğa burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, boğa burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, burç, burçlar, ekim, ekim 2013 de neler bekliyor, ekim ayı burç yorumları, ekim ayı koç burcu yorumu, ikizler burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, ikizler burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, koç burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, koç burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, kova burcu ekim2013 nuray sayarı burç analizi, kova burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, nuray, nuray sayarı 2013 ekim ayı burç yorumları, nuray sayarı burç yorumları, nuray sayarı burç yorumları 2013, nuray sayarı ekim 2013 akrep burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 aslan burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 balık burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 başak burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 boğa burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 ikizler burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 koç burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 kova burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 oğlak burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 terazi burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 yay burcu yorumu, nuray sayarı ekim 2013 yengeç burcu yorumu, oğlak burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, oğlak burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, sayarı, terazi burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, terazi burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, yay burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, yay burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, yengeç burcu ekim 2013 nuray sayarı burç analizi, yengeç burcunu ekim 2013'te neler bekliyor, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557