Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Nuray Sayarı Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Nuray Sayarı Burç Yorumları Nuray Sayarı Burç Yorumları, Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları, Nuray Sayarı Aylık Burç Yorumları bu bölümde yayınlanacaktır.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11 Ağustos 2013, 19:22   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Nuray Sayarı 2013 Kasım Ayı Burç Yorumları

2013 Kasım Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2013 Kasım Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Kasım 2013′de Neler Bekliyor?
2013 Kasım Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları
Nuray Sayarı Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu
Koç Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Bütçe zamanı!
Sizin 4. Güneş eviniz olan Yengeç burcunda Jüpiter’le ve 8. Güneş eviniz olan Akrep burcunda Satürn’le bir araya gelen Mars sizin insiyatifi ele geçirmenize yol açacak. Evinizi tatil için ideal bir hale getirebilirsiniz. Bu gezegen kombinasyonu düşük bütçeyle harikalar yaratmanıza yardımcı olabilir. Ayın 19’unda ev veya tatil için çok uygun fiyatlarla hediyeler bulabilirsiniz.
İlişkileriniz bu dönemde Mars’ın konumu yüzünden biraz karışık olabilir. Akrabalarınız dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla aranızdaki anlaşmazlıkları çözün. Şans ve tatlı dille zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Patronunuzla konuşurken sözcükleri dikkatli seçin.
Kasım ayının 3’ünde Akrep burcunda Yeni Ay ve Güneş tutulması, ayın 17’sinde ise Boğa burcunda Dolunay olacak. Bu para kazandığınız sektörleri hareketlendirecek dolayısı ile siz ve ortaklarınıza iyi fırsatlar çıkabilir. Tasarrufu bir öncelik olarak benimsemeye devam edin. Kredi almayın.
Ayın 1’inde Uranüs burcunuzda, Pluton ise 10. Güneş eviniz olan Oğlak burcunda olacaklar. Bunun sonucu olarak kariyerinizde meydan okumalarla karşılaşabilirsiniz ama bunlar eskisinden daha kolay halledilir sorunlar olacaktır. İş yerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz ve bunlar size gelecekle ilgili iyimserlik verebilir.
Nuray Sayarı Kasım 2013 Boğa Burcu Yorumu
Boğa Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Bereket zamanı!
Ayın 17’sinde burcunuzda olacak olan Dolunay size bereket getirecek. Kendinizi biraz şımartın. Bayram alış verişine çıkın, müzeleri ziyaret etmek için bir iki gün izin alın. Bir başka açıdan bu süreç nereden geldiğinizi değerlendirmek için iyi bir zaman aralığı. Doğum gününüzden bu yana kazandıklarınızı değerlendirin ve gelecek altı ay için gücünüzü yeniden toplayın.
Kasım’ın 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulması sizin 7. Güneş evinizde iken ilişkilerinize odaklanmanızı gerektirecek. Ayın 15’inde sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayıracaksınız veya onun için özel bir gece ayarlayacaksınız. Kasım ayının 10’undaki Ay tutulması ve Merkür’ün dönüşü nişan veya evlilik planlarınızı etkileyecek.
Venüs 8. Güneş eviniz olan Yay burcuna girdiğinde yani Kasım ayının ilk dört günü para sizin yönünüzde akacak. Ayın ilerleyen günlerinde Venüs Oğlak burcundayken internet’ten yaptığınız alış verişlerde çok karlı çıkabilirsiniz. Ayın 23’ünde alış veriş yapın çünkü bu tarih karlı çıkacağınız bir gündür. Ama ayın 28’inden sonra alışverişten uzak durun.
Uranüs 12. Güneş eviniz olan Koç burcunda, Pluton ise 9. Güneş eviniz olan Oğlak burcunda ayın ilk günü dengeye gelecekler. Bu durum sizin uzaktaki biri hakkında kaygılanmanıza neden olabilir. Kasım ayının ilk iki haftasında seyahatlerden kaçınmalısınız.
İkizler Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu
Her şey düzene giriyor!
Ayın 10’unda yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri dönmesiyle hayatınız tekrar düzene girecek. Bilgi daha rahat akmaya başlayacak projeleriniz hız kazanacak ve aradığınız cevapları bulabileceksiniz. Kasımın sonunda umut veren yeni haberler gelecek.
Kasım ayının ilk dört haftasında Venüs 7. Güneş eviniz olan Yay burcundan geçişini tamamladığında insanlar size doğru çekilmeye başlayacaklar. Sevdiğiniz insanlar için zamanınızı ayırın ve onların sizin için önemini vurgulayın. Kasım ayının sonlarına doğru yanlış anlaşılmaları düzelteceksiniz.
Kasımın 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulması 6. Güneş eviniz olan Akrep burcunda olacak. Bu 12 aylık geçiş sürecinde işiniz çok önemli bir hal alacak. İş yükü çok ağır olabilir ve sizi sınırlarınıza zorlayabilir. Bu arada sağlığınızı düşünerek sağlıklı bir beslenme, düzenli egzersiz ve düzenli istirahat yapmalısınız. Bu tutulma bazı İkizler için yeni bir iş getirebilir.
Uranüs 11. Güneş eviniz olan Koç burcunda, Pluton ise 8. Güneş eviniz Oğlak burcunda bulunacak. Ayın 1’inde son kez bir hizzaya gelecekler. Venüs’ün ayın ortasında Oğlak burcunda iki gezegenle de çatışmasının sonuçlarını hissedeceksiniz. Bunu bütçenizi sıkı tutmak için bir hatırlatma olduğunu düşünün.
Yengeç Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Duygu ve düşüncelerinize inanın!
Kasım ayının 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulmaları Akrep burcunda olurken ayın 17’sinde Dolunay Boğa burcunda doğacak ve bu sosyal hayatınıza bir katkı sağlayacak. Bu süre zarfında sizi görmek isteyen bütün arkadaşlarınızı görmek biraz maharet isteyecek. Kasımın ilk günlerinde bir arkadaşınızın arkadaşı ile romantik bir ilişkiye başlaya bilirsiniz.
Ayın 5’inden itibaren Venüs Oğlak burcundayken yakın bir ilişkinizde inişler ve çıkışlar görülebilir. Bunun iyi tarafı olarak bu insanın şevk ve azmi size yeni işler yapmakta ilham verebilir. Ama bu arada ilişkilerinizde itildiğinizi ve çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Sonuç olarak başkalarının düşüncelerine inanacağınıza kendi düşünceleriniz doğrultusunda gidin.
Bu ay alış veriş yapacaksanız kelepir mallar bulabilirsiniz. Ayın 3’ünde dışarıdan 19’unda ise internetten alış veriş yapın. Ama ayın 13, 24 ve 28’inde alış veriş yapmaktan uzak durun.
Kasım ayının 1’inde Uranüs ve Pluton bir hizzaya gelecekler ama etkileri bu ayın sonunda ortaya çıkacak. Bu ay zor ve tartışmacı insanlardan uzak durun ve sakinliğinizi koruyun. Gezegenlerin bir hizzaya gelmeleri karşılıklı anlayışı temsil etmektedir.
Aslan Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Aslan Burcu Yorumu
Dikkatler üzerinizde!
Kasım’ın 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulmaları Akrep burcundayken en çok olmak istediğiniz yer ev olacaktır. Bir aile yemeği düzenlemek ve arkadaşlarınızla bir araya gelmek için ideal bir zaman. Bu akşam yemeği için Merkür’ün Akrep burcuna girdiği ayın 10’undan sonrasını bekleyin.
Ayın ilk dört günü Yay burcunda bulunacak olan Venüs popülerliğinizi arttıracak ve aile ilişkileriniz sıkılaşacak. Ayın 21’inden sonra ise Venüs ve Güneş aynı burçta buluşacak. Aile bireyleri ile iletişiminiz ayın 10’unda Merkür’ün doğrudan hareketi ile daha iyiye gidecek. Üç dört hafta önce meydana gelmiş bir yanlış anlaşmayı şimdi düzeltebilirsiniz.
Başak burcunda bulunan Mars sizi çok para harcamaya teşvik ederken bütçenize sadık kalın. Pazarlık etmeden alış veriş yapmayın. Eviniz için çok güzel şeyler bulabilirsiniz. 5 Kasım tarihinden itibaren Venüs 6’ıncı Güneş eviniz Oğlak burcunda bulunacak. Bu size çalışma şevki verecek. Diğer insanlara çok fazla güvenmeyin. Ayın 17’sinde Dolunay Boğa burcundayken ofiste yaşanacak tartışma iş yerinizde tansiyonu yükseltebilir.
1 Kasım tarihinde Uranüs Koç burcunda, Pluton ise Oğlak burcunda kalarak yaşamınızda ay boyunca süren bir etki bırakacaklar. Kasım ayını gezi düzenlemek için pek iyi bir ay değil. Aynı şekilde bu ay iş toplantısı yapmak için de kötü bir ay olacak.
Başak Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Başak Burcu Yorumu
Seyahat zamanı!
Ayın 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulmaları Akrep burcunda yer alacak. Dolunay ise ayın 17’sinde Boğa burcunda doğacak. Bu süreçte seyahate çıkma isteğinde olabilirsiniz. Bu özleminizi seyahate çıkarak giderebilirsiniz. Tutulmaların gerçekleşeceği 3. ve 9. Güneş evleriniz öğrenmekle alakalı ve bunu bir kaç hafta kursa giderek giderebilirsiniz.
Bu ay Merkür Akrep burcundan geçip ayın 10’unda tekrar o burca dönecek. Bu durumda komşularınız ve akrabalarınız hayatınızda önemli yer tutabilirler. Geçen haftalarda yaşanan yanlış anlaşmaları düzeltmek için çok iyi bir fırsat olacak. Ayın 12’sinde bir arkadaşınız gününüzü aydınlatacak ve geçmişten kalan birinden ayın 25’inde haber alabilirsiniz.
Kasım ayının ilk dokuz gününü alış veriş yaparak geçirin. Merkür bu konumdayken kelepir veya az defolu mallar bulabilirsiniz. Ayın 8’inde indirim günü ilanlarına dikkat edin. Ayın 27’sine doğru bu malları daha da indirimli alabilirsiniz.
Kasım ayının 1’inde Uranüs Koç ve Pluton Oğlak burcunda aynı düzleme gelecekler. Yine sürpriz harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Eğer biri ile görüşüyorsanız ona parasal durumunuzu açmayın.
Terazi Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Terazi Burcu Yorumu
Mucizelere hazır olun!
Ayın 10’unda Merkür dönecek. Beklediğiniz bilgiye kolayca ulaşacaksınız ve iletişiminiz sayesinde daha önce olmuş olan yanlış anlaşmaları çözebileceksiniz. Kasım ayının ortalarına doğru güzel haberler bekleyebilirsiniz.
Bu ay herkes size karşı dürüst olmayabilir bu yüzden detaylı sorular sormalı ve cevap vermelerini sağlamalısınız. Ayın 6’sı, 9’u, 23ü ve 25’inde aldığınız vaatlerle ilgili dikkatli olun. İnsanlar gerçeği çarpıtarak ne duymak istiyorsanız onu söylüyor olabilirler.
Parasal konular bu ay önem kazanabilir. Bu ayın 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulmaları Akrep burcunda cereyan edecekler. Ve Kasım ayının 19’nunda Dolunay Boğa burcunda olacak. Ayın toplam enerjisi size bir ikramiye ya da maaş zammı getirebilir. Bu artış ya size ya da eşinizin maaşına yapılacak. Evinizin sigorta poliçesini dikkatli inceleyin hiç bir şeyi ihmal etmeyin.
Uranüs Koç ve Pluton Oğlak burcunda ayın 1’nde aynı çizgide buluşacaklar. Ayın 13 ve 16’sında aile ilişkileriniz biraz zorlu geçebilir. Oğlak burcundaki Venüs her iki gezegenle de ilişkide olacak. Parasal konular biraz karmaşık olabilir. Bir akrabanızın sağlığı dolayısıyla biraz sıkıntı yaşanabilir. Ailenizden iş arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan yardım almaktan çekinmeyin.
Akrep Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Akrep Burcu Yorumu
Yeni ilişkilere yelken açın!
Kasım ayının 3’ünde Yeni Ayın burcunuzda doğacak ve bu ay burcunuzda ayrıca Güneş tutulması da yaşanacak. Bu durum ihtiyacınız olan bütün insiyatifi ve ilerleyebilmek için gerekli olan gücü size getirecek. Böylece hedeflerinizi elde edebilirsiniz.
Burcunuzdaki Yeni Ayı tamamlar bir şekildeki Dolunay ayın 17sinde 7. Güneş eviniz Boğa burcunda bulunacak. İnsanlar amaçlarınıza ulaşmak için size yardımcı olacaklar. İnsanlarla yardımlaşarak ve iyi ilişkiler kurarak geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. Dolunay yeni bir ilişkiyi veya nişanı getirecek.
Ayın 4’üne doğru Venüs 2. Güneş eviniz Yay burcuna girdiğinde parasal işleriniz yoluna girecek. Bu ay gezegenlerin durumları size önemli bir miktar para kazandırmasalar bile ayın sonuna doğru geçici bir maaş zammı olabilir. Ayın 24’ünde alış verişten kaçının.
Bu ay Uranüs 6. Güneş eviniz olan Koç, Pluton ise Oğlak burcundaki yerini alacak. Bu gezegenlerin etkis
Yay Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Yay Burcu Yorumu
Parasal harcamalara dikkat!
Ayın 3’ünde Yeni Ay ve Ay tutulması Akrep burcunda olurken bunu evrenin size verdiği bir hediye olarak kabul etmelisiniz. Bu tutulma kendinize bakmanızı ve işinizin yoğunluğu ile hobilerinizi dengelemenizi sağlıyacak. Bu ayın enerjisini sağlıklı yemeklerle desteklenmiş egzersiz programı için kullanabilirsiniz.
Ayın 4’ünde Venüs 21’inde ise Güneşin burcunuzda olmasından forum bütün ilişkileriniz olumlu yönde etkilenecek. İş arakadaşlarınız, dostlarınız aileniz ve komşularınızla çok daha kolay iletişim kurabileceksiniz. Bu insanların hepsi hayatınıza biraz daha güç ve tat katacak. Aynısını siz de onlar için yapabilirsiniz ve günlerini iyimserlikle aydınlatabilirsiniz.
Kasım ayının 17’sinde Mars 10. Güneş eviniz Başak burcundayken çalışma hayatınız biraz sıkıcı olabilir. Bu ay kariyerinize ağırlık vererek iş yerinizde çok olumlu bir etki bırakabilirsiniz ve aynı zamanda pozisyonunuzu geliştirebilirsiniz. Ayın 23’üne yakın tarihlerde kelepir veya indirimdeki mallar için alış verişe çıkın.
Koç burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Pluton bu yıl son olarak aynı düzleme ayın 1’inde girecekler. Parasal konular bu ay yine mevzuu olabilir. Çünkü ayın ortalarına doğru beklenmedik masraflar çıkabilir. Aynı zamanda yatırımlarınız ile dikkatli olun.
Oğlak Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Oğlak Burcu Yorumu
İlişkilerin olumlu etkileneceği bir ay!
Mars Başak burcundayken tutkunuz bilgi olacak. Eşinizin akrabaları gibi uzak akrabalarınızla daha sık bir araya geleceksiniz. Sorular sorun, bilgi toplamaya çalışın ve yeni alanları internet ve kitaplar aracılığı ile keşfetmeye çalışın. Bilgiyi çok kolay aklınıza alıyorsunuz ki bu daha fazlasını merak etmenize neden oluyor.
3 Kasım tarihinde Yeni Ay ve Güneş tutulması Akrep burcunda olacak ve Dolunay ayın 17’sinde Boğa burcunda doğacak bu yüzden tatil mevsiminiz hızlı bir başlangıç yapacak. Bu ikisinin etkisi sosyal hayatınızı daha bir aktifleştirecek. Eğer biri ile çıkıyorsanız Merkürün Akrep burcunda olduğu ayın 10’unda bu ilişkiniz bir dönüm noktasına gelecek. Ayın enerjisi yeni romantik ilişkileri hayatınıza getirebilir.
Bu ay kişisel ve iş çevrenizi geliştirmeniz için çok iyi bir dönem . Ayın son haftası size şans getirecek kişi ile karşılaşabilirsiniz. Merkür bu durumdayken alış verişe çıkın ve indirimleri kaçırmayın.
Ayın 5’inde Venüs burcunuzdayken çekiciliğiniz daha da artacak. Yalnız ailede istekleriniz diğerininkilerle çatıştığı için bir rahatsızlık çıkabilir. İletişim size yardımcı olabilir ama Uranüs ve Pluton’un konumları nedeni ayın ortasına kadar istediğiniz iletişimi kuramayabilirsiniz.
Kova Burcu Kasım2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Kova Burcu Yorumu
Evinize zaman harcayın!
Kasım ayının 17’sinde Dolunay Boğa burcundayken evle ilgili işlerinizi hızlandırın. Ayın enerjisi size evde odaları düzenlemek, dekorasyon yapmak için ideal bir zaman sağlayacak. Bir odayı tamamen değiştirme sevdasına kapılabilirsiniz.
Ayın 24’üne doğru ilişkileriniz iyi olmasına rağmen size söylenen her şeye inanmayın. Bu ayın ortasına doğru bir aile sırrını öğrenebilirsiniz. Bu yeni biriyle görüşmeniz için pek de uygun bir yıl değil ama Kasım ayının ilk günlerinde arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.
Aile ve eviniz bu ay odak noktası olsa bile Kasım’ın 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulması Akrep burcundayken kariyeriniz öne çıkacak. Kendinizi amirlerinizin gözüne sokmak için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Ayın 10’unda Merkür Akrep burcundayken işyerinizde değişim olabilir. Ayın sonuna kadar ümit verici haberler alabilirsiniz. Mars’ın Başak burcunda olması sonucu parasal anlamda bir ödül alabilirsiniz.
Kasım ayının 1’inde Uranüs Koç, Pluton ise Oğlak burcunda olacaklar. Bir akrabanızın yardıma ihtiyacı olabilir veya bir komşunuz size zorluk çıkarabilir.
Balık Burcu Kasım 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Kasım 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Kasım 2013 Balık Burcu Yorumu
Seyahate uygun bir ay ama harcamalara dikkat!
Ayın 3’ünde Yeni Ay ve Güneş tutulması Akrep burcunda olacaklar. Dolunay ise ayın 17’sinde Boğa burcunda doğacak ve sizin ayınızı hareketlendirecek. Bu ay tatil veya ailenizi görmek için seyahte çok uygun. Ayın 10’unda Merkür Akrep burcundaki hareketine devam ederken siz de seyahate çıkın. Uzaktan yakından bir çok insanla bir arada olacaksınız.
Ayın 5’inden itibaren Venüs Oğlak burcuna ilerlerken tatil manzarasının tam ortasında olacaksınız. Gelecek ay bir tatil partisi verebilmek için arkadaşlarınızla görüşün. Bütün bunlar biraz masraflı olabilir bu yüzden tatil için yeni bir bütçe yapın. Ayın sonuna doğru bir arkadaşınızla aşk yaşayabilirsiniz.
Kasım ayının ilk günlerinde Venüs Yay burcundayken işyerinde daha fazla dikkat çekeceksiniz. Aralık ayındaki kazançlarınız için bütün gezegen etkisini amirlerinizi etkilemekte kullanın. Mars Başak burcundayken söylediklerinize dikkat edin çünkü daha sonra pişman olabilirsiniz.
Ayın birinde Uranüs Koç, Pluton ise Oğlak burcunda birbirleriyle çatışacaklar. Ayın sonlarına doğru siz bu çatışmanın etkilerini göreceksiniz. Olayları fazla büyütüp abartmayın ve uzlaşmacı tavır takının.

.

Konu Hüseyiи. tarafından (11 Ağustos 2013 Saat 19:27 ) değiştirilmiştir..
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 01 Kasım 2013, 10:48   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Güncel.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 kasım ayı akrep burcu yorumları, 2013 kasım ayı aslan burcu yorumları, 2013 kasım ayı balık burcu yorumları, 2013 kasım ayı başak burcu yorumları, 2013 kasım ayı boğa burcu yorumları, 2013 kasım ayı burç yorumları, 2013 kasım ayı ikizler burcu yorumları, 2013 kasım ayı koç burcu yorumları, 2013 kasım ayı kova burcu yorumları, 2013 kasım ayı nuray sayarı burç yorumları, 2013 kasım ayı oğlak burcu yorumları, 2013 kasım ayı terazi burcu yorumları, 2013 kasım ayı yay burcu yorumları, 2013 kasım ayı yengeç burcu yorumları, akrep burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, akrep burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, aslan burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, aslan burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, aylık burç yorumları, aylık burç yorumları - burçlar, ayı, balık burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, balık burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, başak burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, başak burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, boğa burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, boğa burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, burç, burçlar, ikizler burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, ikizler burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, kasım, kasım 2013 de neler bekliyor, kasım ayı burç yorumları, kasım ayı koç burcu yorumu, koç burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, koç burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, kova burcu kasım2013 nuray sayarı burç analizi, kova burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, nuray, nuray sayarı 2013 kasım ayı burç yorumları, nuray sayarı burç yorumları, nuray sayarı burç yorumları 2013, nuray sayarı kasım 2013 akrep burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 aslan burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 balık burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 başak burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 boğa burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 ikizler burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 koç burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 kova burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 oğlak burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 terazi burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 yay burcu yorumu, nuray sayarı kasım 2013 yengeç burcu yorumu, oğlak burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, oğlak burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, sayarı, terazi burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, terazi burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, yay burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, yay burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, yengeç burcu kasım 2013 nuray sayarı burç analizi, yengeç burcunu kasım 2013'te neler bekliyor, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557