Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Nuray Sayarı Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Nuray Sayarı Burç Yorumları Nuray Sayarı Burç Yorumları, Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları, Nuray Sayarı Aylık Burç Yorumları bu bölümde yayınlanacaktır.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11 Ağustos 2013, 19:23   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Nuray Sayarı 2013 Aralık Ayı Burç Yorumları

2013 Aralık Ayı Burç Yorumları – Nuray Sayarı Burç Yorumları – Nuray Sayarı 2013 Aralık Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Aralık 2013′de Neler Bekliyor?
2013 Aralık Ayı Nuray Sayarı Burç Yorumları
Nuray Sayarı Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu
Koç Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Sukuneti seçin!
Eğer tasarruf yapıyorsanız ya da ev arıyorsanız bu ay Jüpiter’in sizin 4. Güneş eviniz olan Yengeç burcu ve Satürn’ün 8. Güneş eviniz olan Akrepte bulunmaları size bu konularda çok yardımcı olacaktır. Ayrıca miras veya sigorta işlerinizi bu ay halledeceksiniz. İlişkiler 3 aralık yeni ay yay burcunda sizin hak hukuk alanınızı aydınlatacak.
Mars ayın 7’sinde sizin 7. Güneş eviniz olan Terazi burcuna doğru hareketlenecek. Bu sizin en yakın kişilerle tartışmanıza yol açabilir. Aralık ayının son haftası iş yerinizde tartışmalardan uzak durun. Mars eşinizle romantik anlar geçirmenizi kolaylaştıracak. Merkür’ün bu ay 9. Güneş evisi olan Yay burcunda bulunması size uzaktaki dostlarınızla iletişime geçme fırsatı verecek ayın 17 si dolunay 3cü evinizi ikizler burcunda kuzenler yakın akraba ve seyahatlerle ilgili gerilim yaşatabilir.
Bu ay para mevzularında fazla bir gelişme veya değişme olmayacak. Aralık ayının ilk günlerinde Merkür 8. Güneş eviniz olan Akrep burcunda bulunacak bu da size ekstra gelirler sağlayacak.
Uranüs sizin burcunuzdayken ve Pluton 10. Güneş eviniz olan Oğlak burcunda olacak ve bu nedenle kariyerinizde baskı hissedeceksiniz. Unutmayın bu durum sizinle ve özgürlüğünüzle ilgili bir şeydir. Kariyerinizi değiştirmek arzularınıza cevap veremeyebilir.
Nuray Sayarı Aralık 2013 Boğa Burcu Yorumu
Boğa Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Fırsatları değerlendirin, sizin ayınız!
Jüpiter’in 3. Güneş eviniz olan Yengeç burcunda olması ve Satürn’ün bu durumu 7. Güneş eviniz olan Akrep burcunda bulunmasıyla dengelenmesi sizin için, eşiniz için veya her ikiniz içinde iyi haberlerin geleceğini müjdeliyor. Bu şanslı etki iş ve kişisel arkadaşlarınızı etkileyecek. Bu durum hayatınızın daha iyiye gitmesini de tetikleyecek.
Ayın 3’üne doğru Merkür Akrep burcunda bulunacak. Bu süreçte yeni bir mülk edinmek için bilgi toplayacaksınız. Bu fırsatı iyi değerlendirin çünkü Aralık ayının son haftasında bu kadar şanslı olmayacaksınız. Mars 6. Güneş eviniz olan Terazi burcuna girecek ve çeşitli gezegenlerle çatışacak bu da size stres olarak yansıyacak. Sakince düşünmelisiniz
Aralık ayı yılınızın en iyi mali dönemi olacak. Yeni Ay 3 aralik Yay burcundayken ayın 17’sinde Dolunay İkizler burcunda doğacak ve bu size parasal başarı olarak etki edecek. Çok güzel hediyeler almanızın yanında aile hesaplarınızı arttıracak ikramiyeler de alabilirsiniz.
Tatillerinizi bu ay evde geçirmeyi düşünün. Oğlak burcundaki Venüs yüzünden seyahatlerinizde gecikmeler, valizlerin kaybolması gibi olumsuz etkilere maruz kalabilirsiniz. Diğer gezegenlerin konumları zorluklar yaşama şansınızı arttıracak. Daha fazla sosyalleşmeye çalışın.
İkizler Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 İkizler Burcu Yorumu
Yenilik zamanı!
İş yerinde yıl sonu ikramiyesi için dilek tutun. Jüpiter 2. Güneş eviniz Yengeç burcundayken ve Satürn 6. Güneş eviniz Akrep burcundayken işinizle ilgili yeni haberler duyabilirsiniz. Bu ay iş arkadaşlarınızı çok daha yardım sever ve anlayışlı göreceksiniz.
Aralık ayının 2’sinde Yeni Ay Yay burcunda bulunacak. Bu ay bazı İkizler nişanlanabilirler. Yeni Ay Aralık 17’de Dolunay ile tamamlanacak böylece ilişkilerinizin öneminin altı bir kez daha çizilecek. Dolunay size uzlaşmayı getirecek.
Ayın 21’inde Venüs’ün 8. Güneş eviniz olan Oğlak burcunda olması Ocak 2014’e kadar parasal mevzularda ekstra dikkat göstermenizi gerektirecek. Bütün faturalarınızı ödendiğinden emin olun, bütün poliçelerinizi ve finansal yatırımlarınızı organize edin. Diğer taraftan kelepir lüks eşyalar için biraz alış veriş yapın.
Ayın 7’sinde Mars 5. Güneş eviniz olan Terazi burcuna girecek, Uranüs ise 11. Güneş eviniz olan Koç burcunda ortaya çıkacak. Bu dönemde arkadaşlarınızla münakaşadan kaçının.
Yengeç Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Yaratıcı bir ay!
Aralık ayında Jüpiter ve Satürn’ün Akrep burcunda aynı hizzaya gelmesinin olumlu etkileri olacak. Bu günler çocuklarınızla geçireceğiniz ve yaratıcı aktivitelerde bulunacağınız bir zaman olacaktır.
Venüs ilişkilerin gezegenidir ve ayın 21’inde Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Bu evi ilişkilerinizin evidir. Yalnız bu dönemde dostlarınız veya iş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşmalar olabilir. Venüs Şubatın 1’nde geri dönene kadar önemli ilişkilerinizde önemli kararları eteleyin.
Ayın 3’ünde Yeni Ay Yay burcundayken ve Merkür aynı burçta ayın 4’ünden 23’üne kadar bulunurken iş yerinizde aşırı meşgul olabilirsiniz. Bu sizin parlamanız için önemli bir fırsat. Ayın 6’sına doğru detayları iki kez kontrol edin. Çünkü bazı şeyleri veya randevuları atlamış olabilirsiniz.
Ayın 7’sinde Mars Terazi burcuna girdiğinde evde yaptığınız tamiratlarda kaza olmasından kaçının. Ayın sonuna doğru mutfaktaki elektrikli aletlere özel olarak dikkat edin.
Aslan Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Aslan Burcu Yorumu
Evim, güzel evim!
Bu ay Jüpiter Yengeç burcunda Satürn ise Akrep burcunda bir düzleme gelecekler ve ev hayatınız gittikçe daha güzel olacak. Evinizi dekore etmek ve dostlarınızı ağırlamak için yaratıcılığınızı kullanın. Bu ay düşüncelerinizi uygulayarak evinizi geliştirmeniz içinde iyi bir ay.
Ev hayatınızdan çok hoşlansanız da Aralık ayında bir çok arkadaşınızı görecek ve sosyalleşeceksiniz. Ayın 3’ünde Yeni Ayın Yay burcunda, Dolunayın ise ayın 17’sinde İkizler burcunda olması insanlarla bir araya gelmek için ideal ortam yaratmaktadır. Bu ay sosyal olayların yanında romantizm de var. Bekarsanız Aralık 4-23 arası yeni biriyle tanışabilirsiniz.
Ayın 21’inde Venüs Oğlak burcundan geçecek ve bunun etkisi Ocak ayının sonuna kadar sürecek. Bu nedenle projeleriniz tıkanabilirler. Eğer maaşınıza zam veya terfi bekliyorsanız boşuna ümitlenmeyin.
Ayın 7’sinde Mars Terazi burcuna girecek, Uranüs ise Koç burcunda bulunacaktır. Yılın son haftasında Pluton Oğlak burcunu ziyaret edecek. Bu ay seyahat etmeseniz iyi olur. Özelikle araba kullanırken dikkatli olun. Gideceğiniz yere arkadaşınızla veya taksiyle gidin araba kullanmaktan kaçının.
Başak Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Başak Burcu Yorumu
‘An’da kalmayı öğrenin!
Aralık ayının 3’ünde Yeni Ay Yay burcundayken evde ve tatilde olmanız çok iyi olur. Küçük bir grup arkadaşınızla bir araya gelebilirsiniz yada dostlarınızın, çalışma arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın katılacağı bir parti verebilirsiniz. Merkür ayın 4’ünden 23’üne kadar Yay burcunda bulunacak. Bu dönemde aile içi iletişimi arttırın. Ayın 6’sında bir yanlış anlaşmayla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Venüs ayın 21’inde tekrar Oğlak burcuna girecek. O günden Ocak 2014 sonuna kadar çocuklarınız sizden daha fazla alaka görecekler ama görüştüğünüz kişi ile ilişkileriniz soğuyacak. Her halükarda bu ay romantik bir ilişki için iyi bir zaman değil. Yengeç burcundaki Jüpiter’in ve Akrep burcundaki Satürn’ün aynı düzleme gelmeleri eski arkadaşlarınızla hatırınızda kalacak anlar yaşamanıza yarayacak.
Aralık ayının 17’sinde Dolunay İkizler burcundayken kariyerinize başarılı bir yıl sonu noktası koyabilirsiniz. Göze girdiğiniz bu dönemde bu özelliğinizin kıymetini bilin. Biraz daha çaba sarf ederek Ocak ayından önce yapacaklarınızı işinizde ve evinizde yetiştirebilirsiniz.
Ayın 7’sinde Mars Terazi burcuna girecek. Bu sizin gelirlerinizin artmasına neden olurken aynı zamanda para harcamanıza da yol açacak. Ayın son haftası bayağı bir harcamanız olacak. Bu ay kredi kartı faturalarınızı iyice gözden geçirin.
Terazi Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu
İletişiminizin artacağı şanslı bir ay!
Ayın 3’nünde Yeni Ay Yay burcunda doğacak. Bu ay yılın sizin için en iyi ayı olacak çünkü bütün iletişimin kanallarının tam ortasında bulunacaksınız. Ayın 4’ü ve 23’ünde Merkür de aynı burça girecek. Bu komşularınızla ilişki kurmak için çok iyi bir zaman. Yılbaşı için bir ev partisi düzenlemeyi düşünün.
Ayın 7’sinden itibaren burcunuzda bulunacak olan Mars enerji seviyenizi yükseltecek. Mars aynı zamanda ilişkilerinizde sabırsızlığı da tetikleyebilir. Aralık ayının son günü özelikle bu durum çok belli olacak. Kendinizi sakinleştirmeye çalışın ve diğer insanları dinleyin.
Yengeç burcundaki Jüpiter ve Akrep burcundaki Satürn size büyük bir sene sonu ikramiyesi kazandırabilir veya bir maaşınıza zam getirebilir. Yeni yıl için alış verişe çıkacaksınız. Bu alışverişlerde bolca para harcayabilirsiniz. Ayın 3’ünde alış verişe çıkın ama 6’sında alışverişe çıkmaktan uzak durun.
Ayın 21’inde Oğlak burcundaki yolculuğuna başlayacak olan Venüs bu seyahatini Ocak ayının sonuna kadar sürdürecek. Bazı ev ve aile işleriyle ilgili bıktırıcı detayların içine düşebilirsiniz. Bu durum olduğunda büyük bir şey almaktan kaçının. Gelecek ay giyim kuşam ve lüks eşyalarda bayağı ucuz mallar bulabilirsiniz.
Akrep Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Akrep Burcu Yorumu
Rahatlayın!
Jüpiter’in Yengeç burcunda ve Satürn’ün sizin burcunuzda olması sonucu önünüzde büyük bir dünya açılacak. Gelecek yıl için bir seyahat düzenleyin veya eğitim olanaklarına bakın. Bu sizin maceracı ruhunuzu doyuracak yeni tecrübeler kazanmanıza neden olacaktır. Eğitim fırsatını kullanırsanız 2014 yılının ikinci yarısında semeresini görürsünüz.
İnsanlar sizinle daha az açık biçimde konuşacaklar. Bunu kendinizde de hissedeceksiniz. Bu yüzden düşüncelerinizi ve duygularınızı sevdiğiniz insanlarla ve eşinizle paylaşmalısınız. Eğer evlenme teklif etmeyi düşünüyorsanız 2014’ün Ocak ayının sonuna kadar bekleyin.
Ayın 3’nünde Oğlak burcundaki Yeni Ay ve ayın 17’sinde İkizlerdeki Dolunayın etkisi sonucu size para akmaya başlayacak. Bir sene sonu ikramiyesi veya bonus alabilirsiniz. Bu ay biraz geriye çekilip bütçenizi hazırlayın gelecek sene ilgileneceğiniz konulara karar verin.
Evde mutfakta çalışırken veya tamirat yaparken dikkatli olun. Yılın son haftası arabayı dikkatli kullanın. Ayın 7’sinden itibaren Terazi burcundan geçecek olan Mars sabırsızlığınızı tetikleyecek. Biraz rahatlayın, endişelerinizi bir kenara bırakın ve gerçeklere odaklanın.
Yay Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu
İyi haberler var!
Kendinizi biraz şımartın. Ayın 2’si için bir kutlama hazırlayın. Bu tarih Yeni Ayın burcunuzda parlayacağı yani sizin Güneş yılınızın sembolik başlangıcıdır. Merkür ayın 4’ünden 23’üne kadar sizin burcunuzda olacak. Bu zaman dilimi içinde geçen bir yıl içinde yaptıklarınızı değerlendirin ve gelecek 12 ay için yapacaklarınızı planlayın. İç sesiniz size taze bir görüş açısı verecek.
Aralık ayının 17’sinde Dolunay İkizler burcundayken ilişkiler yine mercek altında olacaklar. En yakınınızdakilere kendi planlarınız hakkında ne düşündüklerini sorun ve size yaratıcı fikirleriyle ilham vermelerini isteyin. Dolunay bazı Yay insanlarına evliliği getirecek. Ayrıca tatil döneminde sosyalleşebilirsiniz.
Venüs ayın 21’inden itibaren Oğlak burcunda bulunacak. Bunun parasal konularda etkisi büyük olacak. Bu ay da eliniz sıkı olmalı ve büyük şeyler almak yerine tasarruf etmelisiniz. Ama alışverişte Venüs özelikle giyim eşyalarında size çok iyi fırsatlar çıkarabilir.
Ayın 7’sinden itibaren Mars Terazi burcunda bulunacak ve tatil programınıza enerji getirecek. Bunlar iyi haberler ancak Aralık ayının son günlerinde Mars birkaç gezegenle çatışırken sosyal etkinlikler sonrası aracınızı başka birinin kullanmasına izin verin veya taksi kullanın.
Oğlak Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Oğlak Burcu Yorumu
İç sesinizi dinleyin!
Ayın 3’ünde Yeni Ay Yay burcunda iken daha zevkli bir Aralık ayı geçirebilirsiniz. Merkür aynı burçta ayın 4’ü ile 23’ü arasında bulunurken önsezilerinizi geliştirecek. İç sesinizi dinleyin ve ona güvenmeyi öğrenin. Ocak ayında başlayacak Yeni yılınız için meditasyon yaparak hazırlanın.
Jüpiter’in Yengeç, Satürn’ün Akrep burcunda bulunması iş çevrenizi geliştirmenizi gündeme getiriyor ama bunu daha sessiz bir ortamda yapın. Aynı zamanda size yakın olan insanlarla çok eğleneceğiniz dakikalar geçireceksiniz.
2013ün son iki haftası iş ile meşgul olduğunuz haftalar olacak. Ayın 17’sinde Dolunay İkizler burcuna girerken ayın 7’sinde de Mars Terazi burcunda olacak. Yetiştirmeniz gereken projeleriniz olmasına rağmen ev ve iş hayatınızı dengelemek için daha çok çaba sarf etmeniz gerekmekte.
Ayın 21’inden 2014’ün Mart ayına kadar Venüs burcunuzda bulunurken ilişkileriniz ile ilgili kararları askıya alın. Şimdi ile ilerisi arasında fikrinizi değiştirebilirsiniz ya da daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Romantik ilişkiniz olan kişiyi evinizde yaşamaya davet etmek pek akıllıca olmayabilir. Bu süreçte temkinli davranarak söylenen ve söylenmeyenleri iyice analiz etmelisiniz. Özel yaşamda alınan hızlı kararlar hayal kırıklıkları yaratırlar.
Kova Burcu Aralık2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Kova Burcu Yorumu
İletişimde harikalar yaratacaksınız!
Aralık ayında sosyal hayatınız çok hareketli olacak. Ayın 24’ünde Merkür Oğlak burcuna girdiğinde evinizde ve ofisinizde iyi vakit geçireceksiniz. İnisiyatifinizi kullanın ve gördüğünüz rüyaları kayıt edin. Bu rüyalar size yeni sezgiler kazandırabilir.
Arkadaşlığın önem kazandığı bu aydan daha fazla hiç bir şey Kova burcunu mutlu edemez. Ayın 3’ünde Yeni Ay Yay burcunda olacak ve sosyal hayatınız çok renklenecek. Merkür ayın 4’ü ile 24’ü arasında aynı burçta bulunurlarken Güneş aynı burca ayın 20sinde girecek. Bu dönem sosyalleşme için en ideal zaman. Bazı Kova burçları Aralık ayının 17’sine doğru yeni bir ilişkiye başlayabilirler bu tarihte Dolunay İkizler burcunda bulunacak.
Jüpiter’in Yengeç burcunda ve Satürn’ün de Akrep burcunda olması sonucu bu ay çok iyi kariyer kazanımlarınız olabilir. Amirlerinizin dikkatini çekmeye çalışın ve çevrenizi genişletin.
Özelikle Aralık ayının son haftası Mars Terazi, Uranüs Koç ve Pluton Oğlak burçlarındayken seyahat planlarınızı erteleyin. Evde iş aletleriyle çalışırken dikkatli olun bu dönem bir kaza olabilir.
Balık Burcu Aralık 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Aralık Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Aralık 2013′te Neler Bekliyor?
Nuray Sayarı Aralık 2013 Balık Burcu Yorumu
Evinize zaman ayırın!
Ayın 17’sinde Dolunay İkizler burcundayken ev ve aile hayatınız parlamaya başlayacak. Evinizi dekore edin, süsleyin, aileniz için bayram sofraları hazırlayın ve mutlu anlar yaşayın. Mümkünse ayın 14’ü veya 28’inde arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz bir parti verin.
Merkür Akrep, Yay ve Oğlak burcundaki gezilerini bitirirken ailenizde ve arkadaş çevrenizdeki herkesle görüşmelisiniz. Ayın 4 veya 23’ünde iş arkadaşlarınızla bir akşam yemeği planlayabilirsiniz. Bu ay sizin için partilerin ayı olacak.
Ayın 3’ünde Yeni Ayın Yay burcunda olması vesilesiyle kariyerinizde tırmanışa geçeceksiniz. Yeni ayın gelişine doğru bir ikramiye veya bir terfi alabilirsiniz. Eğer bunlar gerçekleşmezlerse de işinizde en iyisini yapmaya devam edin. Eğer daha önce kursa gitmeyi reddettiyseniz şimdi bir kursa gidin. Kariyerinizde ilerlemenizi ancak bilgi sağlayabilir.
Ayın 21’inden 2014’ün Mart ayına kadar seyahat edecek olan Venüs yüzünden bu ay arkadaşlıklarınızda pürüzler çıkabilir. Aynı şey romantik ilişkileriniz için de geçerli. Eğer biriyle tanıştıysanız biraz yavaş gidin. Tutumlu olun ve lüks harcamalarınızı erteleyin.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 23 Kasım 2013, 16:07   #2 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart

Teşekkürler

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 aralık ayı akrep burcu yorumları, 2013 aralık ayı aslan burcu yorumları, 2013 aralık ayı balık burcu yorumları, 2013 aralık ayı başak burcu yorumları, 2013 aralık ayı boğa burcu yorumları, 2013 aralık ayı burç yorumları, 2013 aralık ayı ikizler burcu yorumları, 2013 aralık ayı koç burcu yorumları, 2013 aralık ayı kova burcu yorumları, 2013 aralık ayı nuray sayarı burç yorumları, 2013 aralık ayı oğlak burcu yorumları, 2013 aralık ayı terazi burcu yorumları, 2013 aralık ayı yay burcu yorumları, 2013 aralık ayı yengeç burcu yorumları, akrep burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, akrep burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, aralık, aralık 2013 de neler bekliyor, aralık ayı burc yorumları, aralık ayı koç burcu yorumu, aslan burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, aslan burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, aylık burç yorumları, aylık burç yorumları - burçlar, ayı, balık burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, balık burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, başak burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, başak burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, boğa burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, boğa burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, burç, burçlar, ikizler burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, ikizler burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, koç burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, koç burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, kova burcu aralık2013 nuray sayarı burç analizi, kova burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, nuray, nuray sayarı 2013 aralık ayı burç yorumları, nuray sayarı aralık 2013 akrep burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 aslan burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 balık burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 başak burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 boğa burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 ikizler burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 koç burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 kova burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 oğlak burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 terazi burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 yay burcu yorumu, nuray sayarı aralık 2013 yengeç burcu yorumu, nuray sayarı burç yorumları, nuray sayarı burç yorumları 2013, oğlak burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, oğlak burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, sayarı, terazi burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, terazi burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, yay burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, yay burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, yengeç burcu aralık 2013 nuray sayarı burç analizi, yengeç burcunu aralık 2013'te neler bekliyor, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557