Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Nuray Sayarı Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Nuray Sayarı Burç Yorumları Nuray Sayarı Burç Yorumları, Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları, Nuray Sayarı Aylık Burç Yorumları bu bölümde yayınlanacaktır.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Hüseyiи.
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02 Eylül 2013, 20:12   #1 (permalink)
Death Surgeon

Hüseyiи. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 02 Ağustos 2011
Nerden: Karanlıklardan..
(Mesajlar): 8.363
(Konular): 2017
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 403423
Aldığı Beğeni: 1926
Beğendikleri: 2408
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Yeni Nuray Sayarı 31 Ağustos / 7 Eylül Burç Yorumları

Nuray Sayarı 31 Ağustos / 7 Eylül Burç Yorumları
KOÇ Haftalık Burç Yorumu
Sevgili koçlar bu dönem iş ve sosyal Hayatınızda dengeye dikkat etmeniz gerekiyor özellikle iş çevrenizdeki arkadaşlıklarınızda kendiniz için en hayırlı olan diyalogları kurmaya özen göstermeniz gerekiyor.yakın geçmişte elinizden çıkmış ve umudunuzu yitirdiğiniz bazı paraların size geri dönüşleri söz konusu olurken hiç bir şey için umutsuz olmanın farkında varıyorsunuz. Akşamları ve hafta sonlarını yapmayı sevdiğiniz aktivitelere ayırın. Ailenizle iyi vakit geçirebilir hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca spor yapmak için iyi bir ay olacak.Ayrıca İş baskısı aile ilişkilerinizi aksatabilirsiniz dikkatli olun. Etrafınızda size iyi öğüt verenleri dinleyin ve daha sonra duyduklarınızı mantık süzgecinden geçirin. Etrafınıza tarafsız bakış geliştirmeniz sizin için çok iyi olacaktır.Aşk hayatınızda partnerinize bası uygulamayın.


BOĞA Haftalık Burç Yorumu

İş ve çalışma ortamlarınızda Yaratıcılık zamanı! Sonbaharın güzel günlerinin keyfini çıkarın ve Eylül’ün 5’inde Yeni Ay 5. güneş eviniz olan Başak burcunda iken çocuklarınız ve eşinizle doğanın tadını çıkarın. Ayın enerjisi aynı zamanda yaratıcı ruhunuzu aktif hale getirecek bu yüzden yaratıcı hobileriniz için biraz zaman ayırın. Mars 4. Güneş eviniz olan Aslan burcuna ilerlerken ev hayatınızda biraz bunalabilirsiniz. Ayın 9’u ve 13’ünde evde tamirat işleri sizi aşarsa bunalmak yerine tamiratı bir yana bırakın. Bunu yapmanız evdekileri üzmekten çok daha iyi olacaktır. Aşkta süregelen bir ilişki düzeni içindeyseniz


İKİZLER Haftalık Burç Yorumu
Başarı zamanı!
Ayın 5’inde Yeni Ayın 4. Güneş eviniz Başak burcunda ortaya çıkması sizin için arkadaşlarınız ve ailenizle eğleneceğiniz bir zaman olacak. Ayın enerjisi ayrıca aile işlerinde ve geçen ay yarım kalan projeleri bitirmeniz için ideal. Bu ay organize olabilirsiniz ve ailenizin ve arkadaşlarınızı fotoğraflarını bir albümde toplayabilirsiniz.
Ayın 10’una doğru Venüs 5. Güneş eviniz olan Başak burcundan geçecek bu durumda tanışabildiğiniz kadar arkadaşla tanışın ve sosyalleşin. Merkür aynı şekilde ayın 9’undan 28’ine Başak burcundan transit geçecek. Bu gezegenlerin etkileri Yeni Ayla birlikte çocuklarınızla ve dostlarınızla mutlu anlar geçirmenize yarayacak.
Ayın 19’unda Dolunay Balık burcunda 10. kariyer evinde olacak ve Yeni Ay da yine burcunuzda. İş yerinde kendinizi göstermeniz için bir çok fırsatınız olacak. Ayın 20’sinde terfi yada ikramiye alma şansınız var.
Bu ay fazla hızlı gitmeyin. Mars 3. Güneş eviniz Aslan’dayken bir acele içinde olacaksınız dolayısı ile trafik kazalarına dikkat edin. Ayın 9’u veya 14’ünde yürüyüşünüze bile dikkat etmelisiniz çünkü bir sakatlanma durumu olabilir. Sakince düşünmeyi deneyin.YENGEÇ Haftalık Burç Yorumu
Bütçe zamanı!
Eğer geçen ay geziye, tatile çıkmadıysanız ayın 5’de Başak burcunda doğacak olan Yeni Ay ve ayın 19’unda Balık burcunda olacak olan Dolunay size pek çok seyahat fırsatı verecek. Yeni Ay eğitim için fırsat sunarken Dolunay ise sizi yeni bir kursa gitmeniz veya kariyer yetenekleriniz geliştirmeniz doğrultusunda yüreklendirecek. Ayın enerjisini yeni bir araç satın almakta kullanabilirsiniz.
Ayın 11’inde Venüs 5. Güneş eviniz olan Akrep burcuna ilerlerken romantizm ağırlık kazanacak. Bu ay Yengeç burcundakiler için aşık olunacak bir zaman. Ruh eşinizi bulduğunuzu düşünseniz de opsiyonlarınızı açık tutun. İlk görüşte beğendiğiniz kişi ile ilişkiniz uzun sürmeyebilir.
Mars Eylül ayında Aslan burcunda olacak ve bu da size gelirlerinizi arttırma inisiyatifi verecek. Aklınızda her zaman bütçeniz olmalı çünkü Mars bu ayda harcama isteğinizi da teşvik edebilir. Ayın sonunda alış veriş yapmayı bırakın ve eğlence bütçenizi gözaltında tutun.
Merkür gezegeni Terazi burcundayken aile ve ev ile ilgili konular önem kazanabilir. Bazen düşüncelerinizi kendinize saklamak daha iyidir. Ayın 14’ünde dokunaklı konulardan kaçının.
ASLAN Haftalık Burç Yorumu
Yeniliklere hazır mısınız?
Eğer evinizi yenilemek veya yeniden dekore etmek isterseniz bu ay en uygun zaman. Eğer ayın 11’ine yani Venüs Akrep burcuna girene kadar beklerseniz en iyi sonuçları alırsınız. Ama tamirat aletleri veya merdivenlerle uğraşırken her an bir kaza olabilir. Yaratıcılığınız ve evinizi yenileme isteğiniz Eylül ayında en iyi sonuçları verecektir.
Ayın 10’undan 29’una Merkür Terazi burcunda olmaya devam ettiği sürece hayat biraz yorucu olabilir. Zamanınızı iyi kullanmalısınız çünkü bu süreçte herkes sizinle konuşmak isteyecek ve sizden bir şeyler bekleyecektir. Her zamankinden fazla telefonla görüşecek daha fazla mesaj alacaksınız.
Yeni Ay 5 Eylül’de Başak burcundayken Eylül’ün 19’unda Dolunay Balık burcunda doğacak ve parasal konular önem kazanacak. Yeni Ay daha fazla para getirecek ama Dolunay’a yaklaştıkça daha çok para harcamak isteyeceksiniz. Bu ayı ilk başından daha fazla parayla kapatmaya çalışın. Bütçe yapın ve yatırımlarınıza hız verin, emekliliğiniz için para ayırın.
Mars burcunuzdan Eylül boyunca geçtikçe sabırsızlığınız artacak. Konuşmadan hareket etmeden önce durun ve düşünün. Karşınızdaki insanlarla sinirleriniz gerildikçe kendinizi rahatlatacak bir yol arayın.
BAŞAK Haftalık Burç Yorumu
Romantizme hazır mısınız?
Ayın dokuzunda burcunuzdaki Yeni Ay size heyecanlı bir iyimserlik getirecek. Enerjinize dayanarak gelecek yıl elde etmek istedikleriniz hakkında hırslı bir program hazırlayın. Bu planı hazırlarken en zor yanı ne yapmak istediğinize karar vermek olacaktır. Çünkü pek çok yönden başarılı olabilecek bir dönemdesiniz. Planlarınızı iyice düzenleyin ve elde etmek istedikleriniz için işe başlayın.
Siz insanlara ne kadar ulaşmaya çalışırsanız onlar da size o kadar ulaşmaya çalışırlar. Bu özelikle Eylül ayında çok doğru çünkü ayın Uyumadan önce düşüncelerinizden kurtulmanın yolunu bulun. Mars Aslan burcundayken uyumak için düşüncelerinizden kurtulmak bayağı zor olabilir. Bitki çaylarını, okumayı veya yumuşak bir müzik dinlemeyi uyumak için deneyebilirsiniz. Yoksa zayıf düşer, soğuk algınlığı veya nezleye tutulabilirsiniz.TERAZİ Haftalık Burç Yorumu

Bilgelik zamanı!
Eylül ayının 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken evren size bir nefes alma molası verecek. Ayın ilerki günlerinde daha yoğun olacağınız günlere kadar kendinize bir rahatlama zamanı tayin etmelisiniz. Uyuyarak, gevşeyerek ve iyi beslenerek soğuk algınlığından ve nezleden kendinizi koruyun.
Mars 11. Güneş eviniz Aslan burcunda bulunacak ve bu durum arkadaşlık ilişkilerinizi hem iyi hem kötü yönde değiştirecek. Çok uzun zamandır arkadaşınız olan bir insandan parasal meseleler dolayısıyla uzaklaşabilirsiniz. Eğer size yakın biri size öğüt verirse onu dinleyin. Onun size verdiği bilgece öğüt vizyonunuzu genişletecektir.
AKREP Haftalık Burç Yorumu
Performansınızın artacağı bir ay!
Bu ay eğlenmeyi birincil önceliğiniz olarak tespit edin. Bu size ayınBu ay tatil uğraşları ve hobilerinizle zaman geçireceksiniz. Bu zaman zarfında hatıralarınızda kalacak pek çok güzel şey olacak. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Ayın 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken arkadaşlarınız bu ayki eğlenceyi daha da arttıracaklar. Bu dört hafta size arkadaşlık ve yeni insanlarla tanışmak için bir çok fırsat verecek. Arkadaş çevresi oluşturmak için çok güzel fırsatlarınız olacak. Bu ay bir organizasyon yada projede olmak isteyebilirsiniz.
Mars kariyer eviniz Aslan burcundan geçmekte olduğundan motive olacak ve işinizde en iyi performansınızı göstereceksiniz. Enerji seviyeniz yüksek olsa da fazla abartmamakta yarar var. Eğer kendinizi çok zorlarsanız sürmenaj bile geçirebilirsiniz. İş yükünüzü iş arkadaşlarınızla paylaşın.Ayın 9’undan 28’ine kadar Merkür Terazi burcundan geçecek. Ayın ortasına doğru bir iş arkadaşınız veya bir akrabanızla tartışabilirsiniz. Bir çok şey söylenmemiş kalacağından ip uçlarını yaklamaya çalışın. Yine geçen ayki gibi dikkatli araç sürün.

YAY Haftalık Burç Yorumu
Romantik bir aya hazır mısınız?
Ayın 11’inde Venüs 12. Güneş eviniz olan Akrep burcunda bulunacak. Bu gezegenin etkisi olarak romantik akşamlar ve hafta sonları geçirebilirsiniz. Bir kaç akşamı ve hafta sonunu eşiniz veya sevgilinize ayırın. Bekar Yay burçları bu ay geçmişte romantizm yaşadıkları biriyle tekrar beraber olabilirler.
Bu ay ev hayatının tadını çıkaracaksınız. Kariyerinizde çabalamaya devam edeceksiniz. Eylül’ün 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken geliriniz artabilir veya bir terfi alabilirsiniz. Bu ay yeni bir iş teklifi de gelebilir. Ayın 9’undan 28’ine kadar Terazi burcundaki Merkür diğer gezegenlerle çatışırken arkadaşlar arası veya grup içi çatışmalarla karşılaşacaksınız. Bunlar çıkar çatışması veya para ile ilgili çatışmalar olabilirler. Eğer bir arkadaşınız sizden borç isterse ona hayır deyin çünkü büyük ihtimal geri ödemeyecektir.
OĞLAK Haftalık Burç Yorumu
Bütçeye dikkat!
Bu ay ayın 5’inde Yeni Ay Başak burcunda bulunurken ayın Ayın 11’inden itibaren Venüs Akrep burcuna ilerlerken arkadaşlıkla ilgili konular yine gündeme gelecekler ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Bir grup aktivitesinin içinde de olabilirsiniz. Eğer böyle bir şey olursa bu iş için zamanınızı harcayın, paranızı değil.
Ayın 10’unda Venüs Terazi burcunda Merkür ile karşılaşacak. Bu durumda kariyerinizde insanlar tarafından çok fark edilir bir durumda olacaksınız. Ama ayın sonuna doğru işvereninizle aranızdaki bağları kesebilirsiniz.
Bu ay mali durumunuz durgun olsa da Mars sizin 8. Güneş evinizde iken yine kaynaklarınızı sakınımlı kullanmanız gündeme gelecek. Bu gezegen gelir kaynaklarınızı arttırmanızı sağlarken aynı zamanda harcamalarınızı da arttıracaktır.


KOVA Haftalık Burç Yorumu
Mucizelere hazır mısınız?
Ayın 11’inde Venüs’ün Akrep burcuna girmesi sizin dikkatinizi çekmeli. Ayın 18 veya 26’sında performansınız karşılığı ödül alabilirsiniz. Venüs’ün bu durumda olması sosyalleşmeniz için olumlu. Bu ay sorumluluk almak ve eşit yük taşımak koşuluyla bir projeye başkanlık edebilirsiniz. Mars Aslan burcundan transit geçerken size kendi avantajlarını ve dezavantajlarını sunacak. Bu dönemde canınız sıkkın ve sabırsız olabilirsiniz ama özelikle ayın 9’unda kendinizi kontrol edin. Evliliği düşünen Kovalar tutkulu dakikalar geçirebilirler. Bekarlar ise yeni bir kişi ile tanışabilirler. Ayın 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken ve ayın 19’unda Dolunay Balık burcunda doğduğunda parasal konular daha fazla önem taşııyacak. Bu da Eylül ayını bütçe yapmak ve para kazanmak için en ideal ay haline getirecek. Ayrıca ihtiyacınız olmayan eşyaları satarak para kazanabilirsiniz.
BALIK Haftalık Burç Yorumu
Romantik ilişkilerinizin gelişeceği bir ay!
Ayın 11’inden itibaren Venüs Akrep burcundan geçerken bir tatil planı yapın veya yakın yerlere haftasonu tatiline gidin. Venüs’ün etkisi bir şeyler öğrenme isteğinizi tetikleyebilir bunu bir kursa giderek giderebilirsiniz. Bir başka kültürü veya mutfağı öğrenmek isteyebilirsiniz. Eylül’ün 5’inde Yeni Ay Başak burcundayken eski bir romantik ilişkiniz yeniden canlanabilir. Ya da seyahat ederken biri ile tanışabilirsiniz. Eğer evlenmek niyetindeyseniz sevgiliniz ile bağlarınız daha da kuvvetlenebilir. Sizden çok farklı da olsa karşınızdakilerin fikirlerine bu ay saygı gösterin. Dolunay Mars bu ay Aslan burcundayken iş yaşamınız hızlanabilir. Ayın 9’una doğru ve Eylül’ün sonunda iş yerinizde sinirler gerilebilir. İleriye dönük planlar yapın. Bazı şeyleri yapmak kolaydır ama sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Size verilen talimatları katılmamanızda uygulayın. Bunlardan bir şeyler öğrenmiş olabilirsiniz.
∞ MαsαL Bunu beğendi.

"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter,
hayatın kurtulmuş demektir…"
1Q84 - Haruki Murakami


Hüseyiи. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013 eylül haftalık burç yorumları, 31, ağustos, burç, eylül, eylül 2013 burç yorumları, eylül 2013 haftalık burç yorumları, eylül burç yorumları 2013, eylül burç yorumu, eylül haftalık burç yorumu, nuray, nuray sayarı, nuray sayarı burç yorumları, nuray sayarı burç yorumu, nuray sayarı eylül ayi burç yorumu, nuray sayarı eylül ayı burç yorumu, nuray sayarı eylül burç yorumu, nuray sayarı haftalık burç yorumu, nuray sayarı koç burcu yorumu, nuray sayarı kova burcu yorumu, sayarı, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557