Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Teknoloji > Oyun Dünyası > Online Oyunlar
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Eylül 2012, 22:14   #1 (permalink)
Üye

♠Vค❼є - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Mayıs 2012
Yaş: 27
(Mesajlar): 3.246
(Konular): 1002
Renkli Para : 128345
Aldığı Beğeni: 212
Beğendikleri: 178
Ruh Halim: none
Standart Thecrims hakkında

KLON NEDİR ?


Klon bir oyunda birden fazla rumuz açmak demektir. Thecrimsde klon açmak yani fazladan rumuz açmak serbesttir.Klon rumuz asıl rumuzunuzu güçlendirmek için kullanacağınız rumuzdur.

__________________________________________________ ___

POWER NEDİR ?


Power bir soygunu yapabilmeniz için gereken uygunluktur. Oyunda Powerler ikiye ayrılır.


Kişisel Soygun Poweri ve Çete Soygun Poweri .


Kişisel soygunlara girince soygunun yanında Gereken enerji ve gereken zorluk yazar. Burada gereken enerji o soygunu yapabilmeniz için gereken güç enerjisidir. Gereken zorluk ise o soygunu yapabilmeniz için gereken powerdir. Bu powerinde sizde olup olmadığını anlamanız için


kuvvet - zeka - tolerans sayılarınız önemlidir. Birde Silahınız ve zırhınızda size power verir.

__________________________________________________ ___

SAYGINLIK NEDİR ?


Saygınlık oyunu kazanmanız için gereken en önemli sayıdır. Oyun bitiminde herkes saygınlık sayısına göre sıralanır.Ülke sıralamasında en çok kımın saygınlığı var ise o kişi oyunu en çok zorlamıs ,, kasmıs ve bilen kişi demektir.


Saygınlığı yüksek olanlara saygı duymak zorundasınız Sizde size saygı duyulsun istiyorsanız saygınlığınızı arttırmak zorundasınız.


Yaptığınız her kişisel soygun , çete soygunları size para kazandırır. Bunlarda size saygınlık olarak geri döner.


Her kazandığınız 10.000 dolar için 1 Saygınlık kazanırsınız. Kaybettiğiniz veya aldığınız silah fahıse vb durumlarda her 10.000 dolarda 1 saygınlık kaybedersiniz. Ayrıca 1 e 1 saldırılarda , Çete ile saldırılarda hem stat ( kuvvet - zeka - tolerans - karizma ) kaybedebilir ve saygınlık kaybedebilirsiniz veya kazanabilirsiniz.

__________________________________________________ ___

ÇETE NASIL KURULUR ?


Kendi Çetenizi kurabilmek veya herhangi bir çeteye üye olabilmek için en az 50 saygınlığınızın olması lazımdır.Çete kurmak için krediler bölümün altındaki 3 resimli kutucuktan en sağdakine tıklayarak kurabilirsiniz.


Çete Soygunları


Döviz Bürosu

Üyeler gerekmektedir: 2
Zorluk: 70
Banka
Üyeler gerekmektedir: 4
Zorluk: 160
Zırhlı Araç
Üyeler gerekmektedir: 3
Zorluk: 300
Federal Rezevrleri
Üyeler gerekmektedir: 6
Zorluk: 900
Steven Seagull
Üyeler gerekmektedir: 7
Zorluk: 2000
Uyuşturucu piyasasını etkile
Üyeler gerekmektedir: 9
Zorluk: 2500
Al Capone
Üyeler gerekmektedir: 10
Zorluk: 4500

Burada anlatılmak istenen . mesela diyelim Al capone soyacak iseniz çeteye girecek kişinin yani soyguna katılacak kişinin en az 4500 çete poweri olması gerekir demektedir. Toplam herkesin 4500 olması değil. kişi başı 1 kısının en az 4500 çete poweri olması gerekir.


Bir çeteye girmek için sağ tarafta krediler vb yazan yerın altındaki uc resımden ortadakı resıme tıklamanız ( kankalar ) gerekir. Oradan Çete liderinin isimini yazıp kontak atmanız ve kontağın kabul edilip size çete daveti gelmesi gerekir.


Kendi Çetenizi kurmak için ise gene krediler yazan yerın altındaki uc resımden en soldakine tıklayın ve ( Çete merkezi ) çete adını yazıp kendı cetenızı kurun.

__________________________________________________ ___

HAPİSHANE


Bir adam öldürdüğünüzde hapise girebilirsiniz. Fakat adam size saldırır ve ölürse hapise girmezsiniz. Mesela Kişisel Soygun yaparken kişisel poweriniz yetmıyorsa ilgili soygun yuzunden hapse girebilirsiniz ve extra para kaybedebilirsiniz. Çete soygunlarında birisinin gücü yetmiyorsa hapse girebilirsiniz.
Hapise girdiğinizde çıkış zamanınız yazar. 1 oyun günü 6 gerçek saattir. Ona göre ne zaman çıkacağınızı hesaplayabilirsiniz.


Hapisden para verip çıkmak isterseniz yapmanız gereken saygınlık * 500 = hapis çıkış parasıdır.


Mesela saygınlıgınız 950 diyelım . Hapse girdiniz. Bu durumda


950 * 500 = 475.000 dolar verip hapisten çıkabilirsiniz. Tabi siz her ihtimale karşı 5 - 10 bin dolar fazla verınkı sorun çıkmasın. Daha az verirseniz paranız gider ve hapisden de çıkamazsınız.

__________________________________________________ ___
HASTANE

Birisinden dayak yerseniz , karşı tarafın gücü çok fazla ise ölebilirsiniz ve hastanelik olabilirsiniz. Genelde kendi barınıza değilde başkasının barına girdiğinizde kontak bölümünde kırmızı kontaklar oluşur. buradan sizi bulup saldırı açabilirler ve sizi yenerlerse hastanelik edebilirler. Veya çetenize saldırı açabilirler. Siz birisi ile 1vs1 yapabilirsiniz,yada kullandığınız fahişeler sizi hastaneye gönderebilirler vb..


Hastaneden çıkmak için yazan süre oyunda hastaneye girdiğinizde üstte yazar.


1 Oyun günü 6 Gerçek saattir. Ona göre hesabınızı yapın

__________________________________________________ ___

DETOX - METHADONE


Detox olmanıza gerek yoktur. Oyunda artık methadone çıkmıştır. Hastane lınkınden 3 veya 4 tane methadone alırsanız detox olmus gibi olursunuz. Tabi yüzde yüz yazısını görmeniz ve dexot lınkının kaybolmus olması lazımdır.


Ucuzdur. Fakat zamanla fiyatı çoğalacaktır. Başlangıcta genelde 1 methadone 500 dolardır. Zamanla artacaktır.

__________________________________________________ ___

SCREEN NEDİR


Screen oyundaki rumuzunuz gözükcek şekilde o anki bilgisayarın ekran görüntüsünü almaktır. Screen almak ıcın Free Online RPG: The Crims - The life of a criminal a giriş yapın(hesabınızı açın) ve rumuzunuz , kuvvet zeka tolerans karizma silah ve zırhınız gozukcek şekilde durun. klavyede üstte sağ taraftta Print Screen Tusuna basın. daha sonra Başlat / Tüm Programlar / Donatılar / kısımından Paint seçin ve Painti açın daha sonra Düzen lınke tıklayın oradan yapıstır deyin.


Resimi Dosya bölümünden farklı kaydet seçin ve bilgisayarınızda her nereye artık kaydedersenız oraya kayıt edin daha sonra sizden kim screen istemıs ise ona yollayın

__________________________________________________ ___

OYUN SAATİ


4 oyun günü = 1 gerçek gün

1 oyun günü = 6 gerçek saat
4 oyun saati = 1 gerçek saat
1 oyun saati = 15 gerçek dakika
4 oyun dakikası = 1 gerçek dakika
__________________________________________________ ___
Clone Nasıl Kasılır As Hesap Nasıl Güçlendirilir ?

1-Kendinize 1 asıl rumuz ve en az 12 clone acın[mailleri mynet,yahoo,gmail]


2-Oyuna başlar başlamaz gidin beyzbol sopası alın ve 3-4kere yaşlı bayan soyun

sonra bez alıp taksi soyun statlarınız 65-70 olunca clonlara döviz burosu soydurun
ve gelen parayla alabildiğiniz en yüksek silahları alın..

3-Silah ve zırhı aldıktan sonra powrınız göre tekli soygun yapın arttıkca soygun seviyesini

arttırım ve powerınız 300+ olunca clonlar zırhlı yapsın gelen parayla tekrar silahları yükseltin ve tek li soygunla fed seviyesine getirip silahları fulleyin.Daha sonra 600-700 stat basmanız yeterli olacaktır

4-Statlar 600 civarı olduğu zaman ceplerine 15-20m para yapın fed dönerek çünkü clonlar

size saldırırken detox parası ve statları düştüğü için yeniden basmak için lazım olacak

5-Herşey tamamlandıktan sonra clonlarla 1vs1 yapın sizin gücünüz artıp clonlar zayıfladıkca

2vs1 3vs1 diye arttırın.Ama clonlar size saldırsın böylece sizden bilet gitmez ve
clonlar ölürse bile hapse girmezsiniz ama clonları öldürmemeye özen gösterin çünkü
hastaneden çıkmaları baya zaman alıyor statları düştükce parayla stat alın ve para yapın fed
dönerek bu şekilde clonları 2-3kere kasarsanız en kısa sürede yeterince güçlü bir asıl hesaba sahip olmuş olacaksınız.

6-16.sezondan itibaren cete saldırıları 1v1 e göre daha düşük stat vermektedir.Ama sizin as adamın statları yükseldikce clonlarınızla 1v1 yapma şansınız düşecek.Eger oyunu biraz çözerseniz clonlarınızı ve as adamınızı barlardan kasabilirbiliz.Bu teknik fazla risk taşımaktadır size tavsiyem clonlarınızı bardan kasmaktır böylece as adam hem bilet harcamaz hemde dayak yiyip stat kaybetme riski ortada kalkar.

Power hesap sitesi : CRIMS.biz - Calculators for TheCrims

Saldırı gücü hesabı : (kuvvet+tölerans)/2 + silah +zırh


Not : Bazı sitelerde yer alan saldırıcı gücü hesabı ve power hesabı gibi programlara kanmayınız. Bu programlar bazen hem yanlış hesap yapmakta hemde içlerine spy dediğimiz virusler yerleştirlip bilgisayarınıza girilmektedir böyle tuzaklara düşmeyin.Ama her site böyle değil virus taraması yapmanızı tavsiye ederim

__________________________________________________ ___

Kelle Avı Nedir Nasıl Yapılır ?

Kelle avı kullanıcılar arasında kredi alışverişi için kullanılan bir yöntemdir.Krediler genelde 100 saygınlık altındaki kullanıcıların kellesine koyulur ve o kullanıcı ile transfer edilir.Kelle avı ile kredi kazanmanız da mümkün.Eğer barda yada vs ararken kellesine ödül konmuş bir kullanıcı görür onu öldürseniz başındaki kredi ödülünü alırsınız.
__________________________________________________ ___OYUNDAN BAZI NOTLAR


Meydanda,barlarda,hastanede,hapiste

/exit_nick_password
www. /////.com gibi yazıların oyunla iligili hiç bir hile yontemi yoktur ve hepsi sizin şifrelerinizi calmak için kullanılır.ve bu tarz mesajlar yazanlar tespit edildikleri taktirde yani başkasının şifresini bu sekilde calmak yada sitede reklam yapanlar banlanıyorlar lütfen dikkat edin arkadaşlar.Ve güvenliğinden emin olmadığınız hiç bir siteden hiç bir programı indirmeyin!!!Msnde yada herhangi bir chat programından size gonderilen dosyaları bil hassa .exe uzantılı dosyalardan uzak durun.

Hepinize İyi Oyunlar İyi Eğlenceler ArkadaşlarStat Nedir?


Zeka , Kuvvet , tolerans , Karizma bunların hepsine birden kabaca stat denir.


1 VS 1 NEDİR , NE İŞE YARAR ?


Bu oyunda iki türlü zevk vardır. Birincisi saygınlık kasanlardır , diğer kısım ise Adam dövmek isteyenler. Siz Hem saygınlık kasabilir hem adam da dövebilir veya öldürebilirsiniz.


Saldırı gücünüze Güveniyorsanız yabancı meydanlara gidip 1vs1 Add me contact yazabilirsiniz. Kimin saldırı gücü yüksek ise o yener. Fakat bazen 1vs1 deyipte siz kontagı kabul edince çete ilede saldırabilirler. Bunuda mesajlar kısımından çete ilemi yoksa tekmi size daldıklarını anlarsınız.


1vs1 Bir eğlencedir. Bunu ister bir Türk ile ister bir yabancı ile yapabilirsiniz. Yabancılarla yaptıklarınızda amacınız yenmek olsun. Fakat bir Türk ile yapıyorsanız işin eğlence kısımına bakın. 1vs1 Teklifi kabul ettiğiniz takdirde yenilirseniz sizi yenen kişiye kalkıpta küfür etmek gibi bir acizlik içine girmeyin.


Meydan da durduk yere küfürler savurmayın. bu bir acizlik ve eziklik demektir. Zahten Meydan da olup olmadık her şeye küfür eden ve devamlı küfür eden kişiler ve bunu alışkanlık haline getirenler acık ve secik xxx ÇOCUĞUDUR. Bu tür xxx çocukları her sezon cıkar. 1vs1 de yenildim diye veya saçma sapan başka meseler yüzünden meydan da devamlı küfür eden ve alışkanlık haline getiren şahıslar klavye arkasına saklanmış aciz , çaresiz , Kişiliksiz , Ezik , Gerçek yaşantısında bir halta yaramayan , Kendisine bile faydası olmayan , Şerefsiz , haysiyetsiz , onursuz , gurursuz , ciğeri beş para etmez kişilerdir.


Kendini bilen olgun delikanlı bir insan kolay kolay küfür etmez . Bu tip sahısları adam yerine koyup muhatab bile olmayın ve o küfür ettiği andaki bolumlerin screeni çekip adminlere yollayın. Screende ilgili kişiyi resimde mutlaka belirtin. Adminler bu tür kişiler hakkında 2 den fazla şikayet gelince mutlaka banlarlar. Adminlerde meydanlarda küfür edilmesine karşıdır. Meydan genelde çete kuranlar , Çetesine adam arayanlar , kendine çete arayanlar ve eğlencesine 1vs1 yapmak isteyenler için vardır. Neyse konuyu dagıtmayalım.


Dediğimiz gibi 1vs1 bir eğlencedir. Bu tür eğlenceden anlamayan kişiler ise 1vs1 yapmayın. 1vs1 de karsınızdaki kişi sizin saldırı gücünüzden az ise onu hastanelık eder veya yaralarsanız. Mesela karsınızdakinin kişinin saldırı gücü diyelim 1500 sizin ise 3000 . bu durumda sizin yarınız bile etmedigi için karsı taraf 1vs1 de ölür. Ama yarınızdan fazla ise ve genede size yetişemiyorsa sadece yaralanır.Meydan da 1vs1 deyipte Saldırı gücüm veya powerim şudur , şu saldırı gücünde veya poweri şu olan birisi bana gelsin gibi saçmalık yapmayın.Meydan 1vs1 Yapmak için yazıyorsanız weya alayına 1v1 gibi yazıyorsanız size kim gelirse gelsin kontagı kabul etmek ve delikanlı gibi Kavga etmek zorundasınız.

Hem meydana 1vs1 yazıp , size birisi kontak atınca reddetmek için Benımkı azdır seninki yüksektir gibi saçma sapan bir sebeble 1vs1 teklifini reddetmek olmaz. Bu yüzden önüne gelen herkes Meydan alayına 1vs1 gibi yazmasın.

İlgili sezonda saldırı gücünü kanıtlamış biriside ikide bir Türk meydanına gelip 1vs1 yazıp durmasın. Tabiri caiz ise işin bokunu çıkarmasın. Çok güçlendi ise Gitsin yabancı meydanlara 1vs1 Yazsın. Eğlenmeninde bir sınırı vardır.
1vs1 de kazanan taraf en fazla her stat başına durumlarına gore 30-50-100-300 -500-3000 vb statlar kazanır. Çete ile saldırılarda ise 30-40-100-200 vb olur.ÇETE İLE SALDIRI KURALLARIÇetemizde çete üyelerimize power kazanmak için bizlerde diğer yabancı çetelere ve ya türk çetelere bizlerde saldırı düzenler ve çete üyelerimizi saldırıya katarak saldırıya katılan herkesın power kazanmasını sağlarız veya Zevk için çete indirebiliriz.


1. Çete ile saldırıları sadece Çete lider Yönetir.

2. Çete Liderinden izinsiz Saldırı açmak yasaktır.
3. Saldırı Bölümünde Saldırı Gördüğünüz zaman çete liderine katılıp katılamacagınızı mutlaka sorun . Burada şimdi şu durum geçerlidir
- Çete lideri size çete merkezinde saldırıya şu kadar kişi lazım der. Sizde Saldırıya bakarak kaç kişinin katıldığını görebilirsiniz.Katılanlar ilk sırada gozukmez. Sıralamada en sondan baslayarak kaç kişinin katıldıgını anlayabilirsiniz. Şayet diyelım 10 kişi katılması lazım ise ve 9 kişi katılmışsa size ok dıyerek saldırıya katılabilirsiniz. Fakat her ne olursa olsun YERE İNDİR demek yasaktır. YERE İNDİR i sadece çete lideri kontrol ettikten sonra yapar. Çunkı o anda saldırılcak çeteyıde kontrol etmektedir Son anda saldırılcak adam çeteden cıkabilir veya saldırılcak çete yere indir demeden once baskaları tarafından dagıtılmıs olabilir veya çeteye o an baskalarıda alınmıs ve saldırılcak çetenın sayısı artmıs olabilir vb.. Bu gibi durumları sadece saldırıyı hazırlayan çete lideri bildigi için kimse yere indir diyemez. Sadece ÇETE LİDERİ YERE İNDİR DİYEBİLİR. DİĞER SALDIRIYA KATILAN HİÇ KİMSE YERE İNDİR BUTONUNA BASMASI KESINLIKLE YASAKTIR. SADECE SALDIRIYA KATILIR VE SONUCU BEKLER.

Saldırılar bazen gerekırse 1 saat 2 saat bile bekleyebilir acele etmek , çete merkezine hadı katılın yaa vb yazılar yazmak yasaktır. Çete lideri saldırıları aynı zamanda msn den sizlere haber verir ve katılım sayısını ayarlayabilir.


Saldırılarda kuvvetınız ve toleransınız ve silah ile zırhınız önemlidir. Kimin saldırı güç puanı yuksek ise saldırıyı o cete kazanır.
Çetede uyulması Gereken Kurallar


1- 1 vs 1 kesinle yasak


2- Herkes clonu barı acacak ve ordan içecek


3- Kim olursa olsun kimseden kontak kabul edilmicek


4- Olurda barda 30saygılıklı birinden bile kontak yerseniz

kendinizi asırı doz yapın 6 saat hastanede kalmaktansa
30dk yatın ve stat kaybetmeyin 30saygınlıklı adam 30sn içinde
50 saygınlık olur cetey alır ve saldırı acarlar tüm çete en az
6 saat hastanede yatar

5- Saldırı acılmadan önce msnden lidere saldırılacak cete hakkında

bilgi verilir.Örn.kaç kişiler ne soyuyolar ve cetenin ps si atılır

6- Saldırıla liderin dediği kadar adam sayısı girer ve saldırıyı

cete lideri yada saldırıyı acan indir der.


ÇETE LİDERİ NE DEMEKTİR GÖREVLERİ NELERDİR ?


Bu oyunda Sizlerinde Gördüğü üzere bir çeteyi ayakta tutmak , çeteyi gelenlere oyunu iyice öğretmek , her yeni geleni her konuda bilgilendirmek gerçekten zor iştir. kendi çetenız ile soygunlara devam etmek istiyorsanız (SS ,Ac vb gibi ) aşağıdaki vasıflarda birisi olmanız çeteniz için en iyisidir.


Çete lideri Demek , emir veren , sert davranan , artislik yapan kişi demek değildir. Tam aksine Çete liderliği olgunluk , sabır , anlayış ve her üye ile ilgilenme gerektirir. Ayrıca Çete Lideri , Çete liderliği yaptıgı zamanlar , online süresi biraz yüksek olmak zorundadır.


ÇETE LİDERİNİN GÖREVİ

1. Çeteye Yeni Birisini Alıcaksa İlk önce ÇETE KURALLARINI OKUTMALI ve kabul ettiğini msn den karsı tarafa söyletmelidir. Çete kurallarış yukarıda yazılmıstır. . Çeteye alınacak kişi daha önce okumuşta olsa kesinlikle okutulacaktır. Ama bize Daha önceden çeteye gelmiş birisi ise gerek yoktur.

2.Siz Çete lideri oldugunuz zaman kesınlıkle kımseye ceteye almak için kontak atmayacaksınız. Çeteye gelmek isteyenler size kontak atacaktır.Bu kuralı hiç bir şekilde bozmayın.


3.Bar olaylarına ve kontak olaylarına kesınlıkle dikkat etmeleri gerektiğini arada bir ikaz ediceksiniz.


4.Çeteye alınacak kişilerin onlinesi yüksek ve oyunda hedefi olan kişiler olmasına dikkat edilmelidir. Genellikle evden bağlanan kişiler olması daha iyi olacaktır.


Çete Liderliğiniz süresince sizde kesınlıkle kurallara uyun.


Hiç Bir birey çeteden üstün değildir.


1 KİŞİNİN MENFAATİ ÇETEDEN ÜSTÜN DURUMA GELİRSE SİZİN O KİŞİ İLE İŞİNİZ OLMASIN. ÖNEMLİ OLAN ÇOĞUNLUKTUR.


1 KİŞİ İÇİN DİĞER ÇOGUNLUK KESINLIKLE HARCANMAZ.


ÇETENIN MENFAATİ BİR BİREYDEN HER ZAMAN ÜSTÜNDÜR.SCREEN ÇEKMEK NE DEMEKTİR ?SCREEN ÇEKMEK DEMEK EKRAN GORUNTUSUNU KAYIT EDİP RESIM HALINE GETIRMEK DEMEKTİR.


Çete lideriniz size msn den screen çek gönder dediği zaman sizin yapmanız gereken şudur.


1. Free Online RPG: The Crims - The life of a criminal oyunu acıkken ve login olmus durumda iken kuvvet - zeka - tolerans - karizma gozukecek ve rumuzunuz gozukecek sekılde durmalı ve bu esnada iken klavyede ustte bulunan print screen tusuna basın.


2. sonra painti açın. (Başlat/TümProgramlar/Donatılar/Paint)


3. yapıstır deyın.


4. o ekranı bmp veya jpg vb resım formatında kayıt edın ve çete lideriniz e msn den yollayın. Çete lideride kontrol edip sizi çeteye alsın.


Screen çekip göndermesini muhakkak öğrenin. İki saat çete liderinize screen nedir diye meşgul etmeyin.


Screen Çekip göndermenizin sebebi sizin ilgili çetede ilgili çete soygunu soyup soyamacağınızı kontrol etmek içindir.


Soygunlarda bir kişinin bile eksik powerle soyguna girmesi diğerlerininde hapise girmesine sebeb olur.


Bu yüzden çete lideri sizden screen isteyince mutlaka itiraz etmeden hemen gönderiniz.


Sağlam ve Güçlü Çete için mutlaka screenlerinizi çete liderinize gönderin.POWER NEDİR , NASIL HESAPLANIRDİKKAT DİKKAT ÇETE SOYGUNLARINDA HAPİSHANELERDE SÜRÜNMEK İSTEMİYORSANIZ ÇETE LİDERLERİ DİKKATLE OKUSUN


1. adam Zeka 170 Karizma 173 Kuvvet 172 Tolerans 187 Para

AK 47 Parlak Zırh

2.adam Zeka 848 Karizma 630 Kuvvet 718 Tolerans 665

Ölüm makinası Nomex kaplı zırh

3. adam Zeka 1865 Karizma 1659 Kuvvet 1862 Tolerans 1982

Ölüm makinası Nomex kaplı zırh

Üç rumuzunda statları , silahları ve zırhları aynen bu şekilde.


1. rumuzun çete poweri : 196

2. rumuzun çete poweri : 806
3. rumuzun çete poweri : 1807
ucunun toplamı : 2809
bunu normalde biz eskiden uce bolerdik ortalama varsa soygun olur derdik.
Ama artık öyle değil. Çunki ortalaması 936 olan soyguna katılmıs bir çete , 300
çete poweri isteyen zırhlıyı soyamadık.

Sonra zırhlı soygununu açtım. üçüde kabul etti.

Yap tusuna en yuksek olan ile bastım.
Birde ne görelim...

Üç rumuzda Hapiste...!


Burdan çıkıcak sonuç şudur. Eskisi gibi ortalama mortalama yok.

1 kişi dahi poweri çete soygununa uygun değilse o soygun olmaz. Herkesi hapise düşürür.

Bu yüzden çetenize gelen herkesi tek tek kontrol etmelisiniz. Mesela SS soyacaksınız diyelim.

1 kişi dahi çete poweri 1900 ise diğerleri isterse kuvvetleri 25.000 olsun o soygun olmaz.
1 kişinin yüzünden hepsi hapise düşer.
Bu yüzden çete liderlerine çok büyük iş düşüyor.
Kesinlikle ve kesinlikle çetenize gücü yetmeyen adamı almayın screen kontrollerinizi yapın.

Birde bazen powerler yüzde -15 den hesaplanır.

Bu şu demektir. Çete soygunları yaparken oyun bazen yüzde yüzden power hesaplar bazende yüzde -15 den
random hesaplar. Şayet çetenizde soyguna katılan yüzde -15 de dahi poweri yetmeyen birisi varsa yallah hepinizi
hapishaneye yollar.

Yani her oyuncunuz mutlaka

http://www.thecrims.cz/kalkulacka.php weya CRIMS.biz - Calculators for TheCrims
den powerini hesaplayacak ve yüzde -15 e dahi ok vermesi gerekecektir.
Size başkası benım powerim yeter şudur budur derse bile sakın tınlamayın.
Poweri eksik ise tamamlamasını rica edin. Kesınlıkle çeteye almayın. Yüzde yüzden hesapladığı zamanlar belki soygun 1-2 kere döner. Ama Random yüzde -15 den hesap yaptığı zaman Hepiniz hapistesiniz

Aşağıdaki siteye girin ve gerekli bilgileri doldurun kişisel ve çete soygunlarında hangilerini soyup soyamacağınızı öğrenirsiniz.


http://www.thecrims.cz/kalkulacka.php


Not : Power , Kişisel soygunlarda ayrı , Çete soygunlarında ayrı hesaplanır.


POWER iniz, kişisel ve çete soygunlarında onemlidir.


Siteye girdiğinizde zorluk çekmemeniz için size kısa bir örnek verelim.

Aşağıdaki siteye girin ve gerekli bilgileri doldurun kişisel ve çete soygunlarında hangilerini soyup soyamacağınızı öğrenirsiniz.

http://www.thecrims.cz/kalkulacka.php


Not : Power , Kişisel soygunlarda ayrı , Çete soygunlarında ayrı hesaplanır.


POWER iniz, kişisel ve çete soygunlarında onemlidir.


Siteye girdiğinizde zorluk çekmemeniz için size kısa bir örnek verelim.


Siteye girdiniz. Intelligence : yazan yere zekanızı ,

Strength : yazan yere kuvvetinizi ,
Tolerance : yazan yere toleransınızı yazın.
Intelligence nın hizasındaki ikinci seçenekli kutudan silahınızı seçin.
Strength in hizasındaki seçenekli kutudan zırhınızı seçin.

Daha sonra Calculate ye basın.


Single-user crimes yazan yerde kişisel soygunları soyup soyamacağınızı yazar.- %15 , - %10 , -%7 , %100 yazan yerler olasılık hesaplarıdır. En sağlamı ise -10% yazan yerdir. o kısımdan aşağı doğru ilgili soygunların karşısında ok yazıyorsa o soygunu yapabilirsiniz demektir. No yazıyorsa yapamazsınız demektir.


Çete içinde You power on gang-robbery yazan yere bakın. Gene -10% denın bulundugu tablodan bakın. İlgili çete soygununa powerinizin yetip yetmediğini anlayabilirsiniz.


Lütfen sizlere poweriniz ilgili bir çete soygununa yetiyormu die sorulduğun da kontrollerinizi düzgün yapıp çete liderinize söleyiniz.
Saygınlık Nedir, Ne işe Yarar ?


Her bir 10.000 dolar için 1 saygınlık gider.

Saygınlık şu durumlarda artar ve azalır.

Bina Satın Alınca : Bina satın alırsanız ilk once saygınlık azalır ve paranızda gider.


Uyusturucu satıncada saygınlık kazanırsınız: Diyelim eroin uretme binası satın aldınız ve diyelim 5000 eroin çıktı. bunu uyusturucu satıcısına satarsanız ( diyelım o gunde eroini uyusturucu satıcısı 200 dolara alıyor. ) 5000 * 200 = 1.000.000 dolar kazanırsınız . Her bir 10.000 dolar için 1 saygınlık kazanırsınız . 1.000.000 kazanmış iseniz 1.000.000 / 10.000 = 100 saygınlık kazanmış olursunuz.Fahişe Satın alınca : Fahişe satın alınca saygınlık düşer. mesela 200,000 dolarlık fahişe alırsanız 10.000 dolar a 1 saygınlıktan toplam ortalama 20 saygınlıgınız düşer. Fakat geliri toplayınca artar. Gene tahmini 500,000 dolar topladınız diyelim 50 saygınlık artar.Kendınızde test edip gorebilirsiniz. Her bir yeni sezonda oranlar değişmedi ise bu rakamlar gecerlidir.


Kişisel Soygun yapınca : Kişisel soygun yapınca zahten hepınız gorursunuz zeka - kuvvet- tolerans , karizma bir nebze artar. bunlar artıncada saygınlıkta 3 veya 10 puan artar. Soydugunuz kişisel soyguna gore değişir. Gucunuz yuksek ise siz gidip gucsuz bir yeri soyarsanız az saygınlık. gucunuzun yettıgını soyarsanız cok saygınlık kazanırsınız.


Hastaneden Zeka - kuvvet - tolerans - veya karizma alınca saygınlıgınız duser: Her bir 10.000 dolar için saygınlıgınız 1 saygınlık düşer.


Çete Soygunları : Çete soygunlarından buyuk paralar kazanırsınız. Çete soygunu yapmanın amacı buyuk para kazanıp bu paraları akıllıca kullanmak demektir. Yukarıda neyın ne oldugunu acıkladım. Sanırım azıcık zekası ve aklı olanlar oyunun nasıl bir dengeler uzerıne kuruldugunu ve bir anda nasıl saygınlık 200,000 300,000 yukseltilir anladı. Mesela kimi vardır saygınlık 700,000 dir. Fakat poweri 20,000 i geçmez. Sanırım anladınız. Saygınlık en sonda onemlidir. En sonda en iyi atak yapan kazanır.Tavsiyeler :

Kendi barınız olsun. Kendi barınızdan başka yerde içki içmeyin. Yabancılar yakalayıpta hastenelık olmasın rumuzunuz.

Çete soygunlarına bol bol katılın.ESTETİK NEDİR YAPILINCA NE OLUR NE İŞE YARAR


Hastene bolumune girip estetik bolumunu seçin. estetik ameliyatına girin. oradan isterseniz yuzunuzu secin veya secmesseniz altan ufak bir resimi bilgisayarınızdan upload edebilirsiniz. ilgili kutuya yeni rumuzunu yazın ve okeyleyin. Sorun çıkmassa estetik olmus olacak ve yuzunuz ile rumuzunuz değişmiş olacaktır. Böylelıkle kankalar kısımında sizinle yabancı barlardan irtibata geçmiş olanlar yanı kırmızı ile gozukenler kaybolacaktır.


Sadece Yüzünüzü Değiştirmeniz durumunda bile kankalarda ki kırmızı rumuzlar yok olur. İlla rumuzunuda değiştirceksiniz diye bir kural yoktur. Hatta yüz bile aynı kalabilir rumuz kısımına bişi yazmazsanız bile estetik olursanız gene estetik olmuş olacak ve kırmızı ilişkiler yok olmuş olacaktırKelle Avcılığı Nedir , Ne işe yarar ?


Mesela Birine gıcıksınız ve O kişinin rumuzunu kurban adı yazan yerın karşısndki kutuya yazın. Daha sonra Altada Vereceginiz ödül miktarını girin mesela 5 kredi gibi.


Bu sahısı Öldüren kişi o ödülü alır. Bir kişinin başına ne kadar çok ödül koyarsanız o kadar çok düşmanı olacaktır. Mantık olarak Güzel düşünülmüş bir uygulamadır. İsteyen Herkes Aynı kişi üstüne ödül koyabilir ve ödülün miktarı artabilir.


ayrıca sizde ödüller link ine tıklayarak başına ödül konulmuş kişileri görebilirsiniz ve size uygun birileri varsa öldüre bilirseniz ödülü kazanırsınız.


Şayet ödül koydugunuz kişi 20 gün içinde öldürülmez ise koydugunuz kredinin yarısını alabilirsiniz. Kellesine ödül konulan kişiye İlgili bölüm de iken kimler ne kadar ödül koymuş gormek için ilgili ödül konulan rumuza tıklayınca öğrenebilirsiniz.


Kredi ile ödül konulması , üstüne ödül konulan kurbanı daha zorlayacaktır ve daha çok dikkatli olması gerekecektir.


Ayrıca Kredi aktarımı içinde ideal bir uygulamadır. Nasıl kredi aktarma yaparım diyorsanız biraz düşününce hemen çözersiniz. 8)


Oyuna Nasıl Kayıt olurum ? Oyuna Kayıt olmak için kayıt bolumunden geçerli bir email adresi ve rumuz belirtip uye olursunuz. Mail adresinize 5 haneli bir şifre gelir. Rumuzunla ve şifrenizle oyuna girebilirsiniz.Mail adreslerinizin Yahoo dan olması daha iyidir. Çunki şifre unutma , değiştirme gibi durumlarda hotmaile genelde şifre gitmemekte veya cok geç gitmektedir. Yahoo mail den aldıgınız maillere oyuna üye olmanız ilerki durumlar için size daha çok avantaj sağlayacaktır.
Fazla uyelık yapabilirmiyim ? Yapabilirsiniz. Clon serbesttir.

Clon = Birden fazla rumuzla oynamak vb ...

Tetikçi , İşadamı vb secenekler var hangisini seceyim ? Hiç farketmez hangisini secersenız secin. Biz genelde Tetikçi veya ganster secmenızı tavsıye ederiz. Sectıgınız çeşitlerde bazılarına 4 ozellık değişik dagıtılıyor. Sadece olay odur.Bir oyunda iki karekterimle tek bilgisayardan oynayabilirmiyim ?

Oynayabilirsiniz.

Oyunun amacı nedir ? Oyun bir çok dengeler uzerıne kurulmuş olup gerçekten zeka isteyen bir oyundur. Oyunun amacı 40 gunluk gerçek sürede en fazla saygınlık kazanmak ve oyunu birinci bitirmeye çalışmaktır. Birinci , 2 , 3 lere ödül verilmektedir. Oyunun ana sayfasında Kimlere ne ödül verilcegi yazar. Bu ödüller her sezon değişebilir.


Saygınlık Nasıl kazanırım ? Oyuna ilk girişte 50 dolar paranız olur. Yapmanız gereken soygun kısımından basit soygunlar yapmaktır. Kişisel soygunlar saygınlık puanınızı - zeka - kuvvet - tolerans - karizma puanlarınızı yukseltir.Oyun ne zaman biticek ? Oyun sezonluktur. Her sezon ortalama reel olarak 40 gun surer. sanal olarak 184 oyun gunu biter. 1 oyun gunu reel olarak ortalama 6 saate eşittir. 1 Oyun saati = reel 15 dakika. Artık diğerlerini kendınız hesaplayın.Çeteye uye nasıl olurum Bir çete kurabilmek veya çeteye uye olabilmek için en az 50 saygınlık puanınız olması lazımdır.

En kısa sürede 50 saygınlık puanına nasıl ulaşırım ? Hızlı Yöntem 1 : Üye olunca İlk önce Silah tuccarına gidin. 40 dolar beyzbol sopası alın. 10 zorluk derecesi vardır. 10 dolarınız kaldı. Şimdi soygun Bolumune girin. Yaşlı bayanı soyun. Saygınlıgınız 2 sayı artacaktır. 7 kere soyduktan sonra gucunuz azalır.Bir bara girip uygun bir uyusturucu için . 1 içki yuzde 2 güç artırır. 1 eroin yuzde 8 artırır. Siz gidipte 99 içki alırsanız hastanelık olursunuz. Yüzde yüz ayarlıcak şekilde uyusturucu için. Yalnız her bara girişte içtiginiz uyusturucuların güç verme yüzdesi düşer. En sonunda hastaneden metadon almak zorunda kalırsınız. Aklınızda olsun. en fazla 5 kere bara girip cıkınca hastaneden metadon almayı unutmayın.
Gücunuz yenıden arttı. paranızda 300 dolar vb olmustur. Şimdi silah tuccarına gidin 200 dolara kılıç alın. zorluk gucu 25 dir. Silahınızı en altta etkınleştirin. Yoksa zorluk derecesi aktif ve silah aktif olmaz. Sonra yenıden soyguna gidin. Taksi soyun. 3-4 kere soyarsınız. gucunuz zahten yuzde 60 vb dir. Zorluk derecesi 25 oldugu ıcın Kılıç ile soyabilirsiniz. Saygınlıgınızda daha cabuk yukselir. Gucunuz azalınca gene gidin bara girin. Sonra paranız yukselınce 900 dolara glock alın zorluk derecesı 40 dır yeterlidir. Aktifleştirmeyı ( Etkinleştir.) unutmayın silahınızı. Her yenı silah alınca silahınızı mutlaka etkinleştirin. Diğerlerinide satın. Kafanıza karışmasın. GeneSoyguna gidin kart sahteciliği yapın. Zorluk derecesi 40 dır. bu yuzden glock yetecektir bu soyguna. .Her bara girince 1 biletiniz gider. İşi bilen biri kesınlıkle hastanelık olmaz. Hastanelık olan butun her oyuncu acemidir. Saldırı yaparlarsa hariçtir. Birisi size saldırı yaparsa gene hastenelık olursunuz o ayrıdır. .Kimin Saldırı Gücü Yüksek ise fazla ise o hastanelık eder veya yaralar.

Hastaneye Neden Girdim ve ne zaman çıkıcam ? Yukarıda anlattıgımız gibi ya aşırı uyustucu içtiniz veya birisi size saldırdı. Size saldıran varsa gormek ıcın mesajlar kısımında size saldıranın rumuzu gozukur. Acil servis de İyileşeceksiniz Yazısının yanında Gün 147 22:18 gibi gun sayısı ve tarih yazar. Bu tarih iyileşme yanı hastaneden cıkma gununuz ve saatinizdir. Birde Üstte Gün 147 20:18 gibi yazı yazar. Bu da oyunun o anki gunu ve saatidir. Üstteki tarihten altakı tarihi yanı saatleri çıkın. Ne kadar hastanede kalacagınızı anlarsınız. 1 Oyun günü = normal gün olarak ortalama 6 reel saate eşittir. Yani oyun saatinde 24 saat gecınce , normal hayatta ortalama 6 saat geçmiş olur.Hastanede iken soygun yapabilirmiyim vb. ? Maalesef hastanede acil servisinde oldugunuz muddetce hiç bir işlem yapamazsınız. Çıkmayı beklemek zorundasınız. Bu bazen 2 saat bazen 1 gun bile olabilir. Yukarıda hastanede ne kadar kalacagınızı oğrenmenız gerektigi yazılmıstır.Genelde Türkler Dayak yıyor veya hastanelık oluyor neden ? Türkler Biraz Acemi oldugu için daha çok yabancılardan dayak yerler veya cetede ise çete yüzünden dayak yerler. Hastanede iseniz Altta bayrak kısımlarından ilgili ülkenin bayragını secerseniz o ülkenin hastanesini görürsünüz.İçtiğimiz içkiler bize nasıl guc kazandırır ?

1 içki yuzde 2 güç.
1 Ot yuzde 1 güç.
1 mantar yuzde 2 guc.
1 extacy yuzde 4 guc saglar.
1 kokain yüzde 7 güç sağlar.
1 Eroin yüzde 8 güç sağlar. vb..

Ben şahsen kokain kullanırım. Kendi barıma tesıslerden cıkan kokainleri koyarım ve Mesela


eroin kullanıyorsunuz

1. bar girişte 13 tane içerseniz * her bir eroin 8 güç verir ve = 100 gücünüz olur
2. bar girişte 13 tane içerseniz * her bir eroin 8 güç verir ve = 100 gücünüz olur
3. bar girişte 15 tane içerseniz * her bir eroin 7 güç verir ve = 100 gücünüz olur
4. bar girişte 20 tane içerseniz * her bir eroin 5 güç verir ve = 100 gücünüz olur
5. bar girişte 31 tane içerseniz * her bir eroin 3,3 güç verir ve = 100 gücünüz olur
6. bar girişte 45 tane içerseniz * her bir eroin 2,5 güç verir ve = 100 gücünüz olur.
7. bar girişte 75 tane içerseniz * her bir eroin 1,4 güç verir ve = 100 gücünüz olur
8. bar girişte 99 tane içerseniz * her bir eroin 1,1 güç verir ve = 100 gücünüz olur.
9. bar girişte 99 tane içerseniz * her bir eroin 0,7 güç verir ve = 78 gücünüz olur. + 50 eroin daha = 100 olur.
10. bar girişte 99 + 99 + 25 = 100 gücünüz olur.

anlamanız için biraz abartarak yazdım


ben genelde 3. girişten sonra metadon alırım. Arada bir mal bozuk cıkar. O zaman içme dengesi degişir. Durumu ona göre ayarlarsınız. Fakat Eroinin ve kokain in avantajı malın bozuk cıkma yuzdesi çok azdır. Diğerlerinde mal bozuk olayı daha cok gorulur.


Soygun yaptıkça gucunuz azalır. Gucunuz azaldıkça barlara girip eroin , içki vb içip guc kazanmak zorundasınız.


Dedıgımız gibi oyun gerçekten zeka ister. Oyunun dengelerını ıyı kurmalısınız.


Bedava fahişe nerden bulurum ? Sallayın gitsin gerekmez. İlk kurulan barlara girerseniz fahişe gelir. Fakat oyunun ilk başlarında gereklidir. Buda onemsizdir.Bizim Turklerin parti veya gece kulupleri varmı ? partilere girince turk diye aratın. veya turkiye , vb..Oyun başladıktan sonra belli bir gun sonra kendi barınızı kurun ve baskasına bile soylemeyın. Cunkı oyunun 20- 30 oyun gununden sonra çete savasları ve adam dovme seansları baslar. Bu yuzden bilinen turk veya yabancı barlara girip kendınızı yakalattırmayın. Yakalanırsanız hem kendınıze hem varsa uye oldugunuz ceteye zarar verırsınız. Bar alacak paranız oldugu gibi hemen kendinize bar almanız çok çok iyidir. Her zaman kendi barınıza girip güç doldurun. Barınızda da içeceginiz uyusturucuyu eksik etmeyın. her zaman bulunsun.


Bazı seylerde kredi istiyorlar o nedir ? Onlarda gerçek para ile alınır. Reklama tıkla kredi kazan olayınıda koymamıslar. Kredi hastanelik olursanız 10 kredi verip çıkmanıza , Hapislik olursanız 10 kredi verip çıkmanıza , Çetelere 10 kredi ile casus sokup bir çetede kimler var listesini almaya , 10 kredi ile Gemi Ne zaman gelicek ve Ne alıcak öğrenmenize yararSabotaj nedir ? Düşman grupların barlarını kuluplerını vb partilerini binalarını ucurabilirsiniz. Fazla işe yarayan bir şey değildir. Tavsiye edilmez.Kendi Çetemı nasıl kurarım? Kendi çetenızı 50 saygınlık puanı kazanınca kurabilirsiniz.Silahlar Nelerdir ? Kaç paradır ? Silahlar Silah Tuccarı kısımından satın alınır. 3 çeşiti vardır. Birincisi Silahlar - İkincisi Zırhlarınız - Üçüncüsü ise fahişe - dukkan vb yerlerınızı korumak için korumalarınız. Sizilk secenege girip paranıza gore silah alabilirsiniz. Her silahın zorluk derecesi vardır ve soygun yaparken onemlidir. Silah satışı Nişan Zarar Fiyat / dolar $

Beyzbol sopası 8 10 40 dolar
Bıçak 4 20 80
Kılıç 6 25 200
Elektirikli Testere 4 30 500
Glock 5 40 900
.......

Bu silahlardan Soygun yaparken powerinize gore kişisel soygunlar yapabilirsiniz. Yeni silah alınca silahı etkınleştir demeyi unutmayın sakın. Yoksa Silahınızı kullanamazsınız.İlk defa silah alıcaksınız o kendiliğinden etkınleştirme yapar fakat ıkıncı silah alımızdan ıkıncı aldıgınız silahı kullanabilmek için etkınleştir demek zorundasınız.


Soygunlar Nelerdir Nasıl Yapılır. ? Soygunlar 2 ye ayrılır. Kişisel Soygunlar ve Çete soygunları.


Power derecelerine dikkat edin. Her sezon bunlar değişebilir veya değişmez bu oyunu kuranlara baglıdır.Birisini Dövucem nasıl doverim. Dövmek istediginiz kişinin rumuzunu bilmek ve kontak kurmak zorundasınız. O kısının takıldıgı barlara takılıp gecıcı arkadaslık kurabilirsiniz veya kankalar bolumunden kısının rumuzunu yazıp sağlam kontakt kur yazın. kabul ederse o kısı saldırı kısımında aktif olur. o zaman dovebilirsiniz. Ama dedıgımız gibi kişinin saldırı gücü sizden az olmalıdır. yoksa siz hastenelık olursunuz veya yaralanırsınız.


Kumarhane nedir ? Orada para kazanabilir veya kaybedebilirsiniz. Tavsiye edilmez. Black jack oyunu vardır.Tavsiye Edilmez kesinlikle oynamayın.En buyuk çete kım şu an ? Oyun da üstte istatistikler yazan yerde bakabilirsiniz.Güç yuzdesi hiç bir şey yapmasamda dolarmı ? Evet dolar. isterseniz oyundan komple cıkın. Gene dolar. ortalama 2 saat ıcınde 0 dan yuzde yuz olur. Ancak Ruh haliniz bu süreyi değiştirebilir.Tek kişilik suclarda dukkan hırsızlıgı veya bir kaçı haric diğerlerinde neden sorun cıkıyor. ? Power dereceleri vardır. Silahınızın - zırhınızın - zekanızın - kuvvetınızın - tolerans bu besının toplam power gucunuzun o soygunun power gucunu geçmesi lazım.


Bazı barlarda Diğerlerine nazan içkiler pahalı neden ? O barı kuran kısının ınsıyatifine kalmıştır. Kimisi çok ucuz tutar kimiside pahalı yapar. Arayıp ucuz olanı bulucaksınız. Zamanla bu barlara girmeyeceksınız guvenlıgınız acısından. Kendi barınızı kurucak ve kendı barınıza gireceksınız ve hatta kendı barınızı kımseye soylemeyeceksınız. Cunkı yabancılar sizi barlarda yakalayıp pataklayabilirler.


Uyuşturucu alım-satımı yapıcam , kendı barımda satıcam fiyatları nelerdir. ? Uyuşturucu Tüccarına girip bakabilirsiniz. Oyun başından sonuna doğru fiyatlar hep artar bazen supriz olabilir düşebilirde .. Uyuşturucu satışı Fiyat/adet

Aspirin $6
İçki $7
Ot $7
Mantar $10
Esrar $12
Gamma Hidroksibütrik asit (GHB) $16
LSD $18
Ecstacy $24
Afyon $36
Kokain $76
Amfetamin $77
Ketamin(Special K) $101
Morfin $135
Eroin $212

Hapise Girdim Ne Kadar Rüşvet Vermem Gerekir ? Hapiste iken bankanızdan para çekebilir. Çete lideri ise çete liderini değiştirbilirsiniz. ... Bu yuzden hapise girermiyim girmezmiyim diye supheye dustugunuz soygunlar yaparken ilk önce zorluk gucunuzu oğrenın. Olurda gene hapise girerseniz daha once hesaplayarak paranızı rüşvete verecek durumda olmasını saglayın. Veya saygınlık * 502 = çıkan dolar kadar mıktarı rusvet verın hapisden cıkarsınız 8)


ARKADAŞLAR SiZiN iÇiN YENiDEN ARAŞTIRDIM BULDUM GETiRDiM!!

MODLAR KONUYU SABiTLERSE SEViNiRiM!!

BÖLÜM 1 / UCUZ KOKAİN SAĞLAYICI RUMUZLAR.

2 tane http://mail.yahoo.com dan mail alın ve thecrimsden ıkı tanede rumuz açın.

Tek rumuzu bolum 2 de yazdığım gibi sıra ile soygun yaptırıp , döviz bürosu soydurcak hale getirin. Diğer rumuzuda aynı şekilde doviz bürosu soydurcak hale getirin. Sonra gene devamlı döviz soydurun. 1 tanesi ile bar açın . Barın isimini bulunmayacak bir isim verin. Uyuşturucu satıcısından alabildiğiniz kada kokain alın.

Bu barınıza ayrıca saygınlık kotası koyun mesela ilk başta 50 saygınlık. Sonra zamanla 70 saygınlık vb gibi. Zamanla saygınlık kotasını yukseltirsiniz. Çunki başkalarıda barınıza girip ucuz kokaine saldırmasın. diğer rumuzda bar alsın. onada diğerinde koko bitince koyarsınız. Diğer rumuzlar bu sefer yeni açılan bardan koko içerler. biri bitince diğerine koyun vs. kokolar bittikçe koko sağlayıcı rumuzlarınız ile devamlı döviz soyun ve kasıcak rumuzlarınıza ucuz koko sağlayın. neyse sanırım anladınız iki tane ucuz koko sağlayıcı rumuzunuz olucak.

BÖLÜM 2 / AC SOYACAK RUMUZLAR OYUNA BAŞLIYOR. .


İlk önce 10 Tane mail alın. Http://mail.yahoo.com dan alabilirsiniz. Sonra Free Online RPG: The Crims - The life of a criminal dan 10 tane rumuz alın. Thecrims oyununda Klon yani fazladan char açmak serbesttir. Şimdilik devam edelim.


İLK RUMUZ SOYGUNA BAŞLIYOR.


İlk rumuzunuzu açın oyuna girin.


* Silah tüccarından Silah bolumunden 40 dolara beyzbol sopası alın.


yaşlı bayanı soymaya başlayın.


3 kere yaşlı bayan soyunca zahten 150 dolar paranız olur.


* Hemen o paraya silah tüccarına girin ve zırhlardan 150 dolara bez alın.


Kişisel poweriniz ortalama 25 olmuştur. Şimdi Taksi soymaya başlayın.


Bütün kalan enerjiniz ile taksi soyduktan sonra büyük ihtimal kart sahteciliği soyucak 40 powere

ulaşmış olmanız lazım. Ortalama 800 -900 dolarda paranız olması lazım.

Şimdi burada ucuza kokain sağlayacak rumuzlarınıza çok iş düşüyor. Yukarıda onu okudunuz. Ac soymamıza vesile olucak rumuzlarımız koko sağlayıcı rumuzların açtıkları barları sık kullanılanlara eklesın. İkide bir bar arama zahmetine katlanmayın.
Bara ilk girişte 1 kokain = 7 enerji eder.


Bu yüzden bara ilk girişte 15 kokain içmeniz 100 güce ulaşmanızı sağlar.


* Şimdi enerjiniz yüzde yüz olunca Yeniden soygunlara girin ve 40 kişisel power

isteyen kart sahteciliğinden devam edin.
* 3 kere kart sahteciliği soyunca 45 power isteyen ev soygununa devam edin.
* Enerjiniz bitene kadar ev soygununa devam edin.


Şimdi ortalama 2000 -3500 dolar paranız var. Şimdi yeniden bara girin ve

15 kokain için bara ikinci girişte 1 kokain gene 7 enerjidir.
* Gücünüz yüzde yüz olunca silah tüccarına girin.

* Zırh bolumunden 1250 dolara deri ceket alın. bezi satın.


Şimdi ortalama 80 kişisel poweriniz olması lazım.


* şimdi soygunlardan 70 kişisel power isteyen bakkalı enerjiniz bitene kadar soyun.


* şimdi yeniden bara girin ve 17 kokain için . ücüncü girişte 1 kokain = 6 enerjidir.

Enerjiniz gene yüzde yüz olur. Şimdi silah tüccarına girin ve silahlardan
3500 dolar isteyen Mp5 alın. o kadar para yoksa uzi veya deagle alın.

Şu an enerjiniz yüzde yüz ve büyük ihtimal kişisel poweriniz 100 -120 arasıdır.

Çete soygun powerimizde büyük ihtimal 80 lerdedir.
Kişisel powerinizi ve çete powerinizi Sitemideki programlar
vasıtası ile hızlıca hesaplayabilirsiniz. Bu programları mutlaka açık tutun ve hapse
girmemek için devamlı hesap yapın.

Şimdi kişisel soygunları durduruyoruz.


İKİNCİ RUMUZ SOYGUNA BAŞLIYOR.


İkinci rumuzumuzu oyuna sokuyoruz.

ikinci rumuzda aynı sekılde yapıyoruz ve döviz bürosu soyacak çete powerine gelınce ,İKİ RUMUZ DÖVİZ BÜROSU SOYGUNUNA BAŞLIYORLAR.


iki rumuzumuzdan biri çete lideri oluyor ve diğerini çeteye davet ediyor.


Diğeride çete davetini kabul ediyor ve iki kişilik döviz soyacak çetemiz oluşmuş oluyor.

Şimdi en az 30-35 kere Döviz Bürosu soyun. Yani her bir rumuzda en az 350.000 dolar olana kadar
Döviz Bürosu soyun. Her bir döviz soygunu size ortalama 10-15 bin dolar kazandırır.

Bu arada enerjiniz bittikçe bara girip enerji alacaksınız. Ben size en aşağıda

kokain giriş ve enerji yüzdesini yazıyorum.


Ortalama 30-35 kere Döviz Bürosu soydugunuzda 350 bin dolara yakın paranız olacaktır.Paranız 350.000 dolar sevıyesıne geldıklerınde Deri Ceketi satın ve parlak kaplı zırhı 15.000 dolara alın.

296.000 dolarada Bazooka alın.

Her zaman yeni bir silah ve zırh aldıgınızda eskisini satın.

yoksa yeni aldığınız silah veya zırh etkin durumda olmaz.Bu da ayrıca aklınızda olsun.


Bazooka nın çete poweri 158 parlak zırhın çete poweri ise 42 dir. Bu ikisini almanız ile birlikte size 200 çete

poweri gelecektir. Zahten bu arada 60-70 lerde olan statlarınızda döviz bürosu soya soya 100 lere gelmiştir.

Şu an ortalama kişisel soygun powerinizde tahminen 640 - 680 vb arasındadır.


Unutmayın kişisel soygunlarda ve çete soygunlarında powerler ayrı hesaplanır. İkisini birbirine karıştırırsanız büyük ihtimal

hapislerde sürünürsünüz...

Çunki mesela bazuka kişisel soygunlar için 476 power degerinde iken , Çete soygunlarında 158 power değerindedir.

Yani benım şu silahım var kişisel soygunlarda şu soyguna yetti felanca çete soygununda yeter felan sanmayın.
Direk hapse girersiniz. Ayrıca Her ihtimale karşıda biriken paralarınızı her zaman bankaya koyunuz. Çunki herhangi
bir ters olay olursa ve hapse girerseniz biriken paranızın yarısı ( yani paranız bankada değilde normal yerde ise )
gider. Bu da ayrıca şimdiden aklınızda bulunsun.


Döviz bürosu çete soygunları vesilesi ile hem parlak zırh aldınız hemde Bazuka silahını aldınız. Şu an ortalama gene 20 ila

30 bin dolar arasında paranızın kalması gerekiyor.
Şimdi hastaneden gidin detox olun veya 3 tane methadone alın. 3 tane methadone almakta detox gibidir. Bu 17. sezonda çıkmıştır. Şimdilik hiç bir zararını görmedik. Neyse Detox veya 3 tane methadone almanız olmanız lazımkı bara girişlerde yeniden 1 . bar 1 kokain = 7 enerji
ikinci girişte 1 kokain = 7 enerji 3 . girişte 1 kokain = 6 enerji gibi devam etsin.

Yalnız Methadone alınca dikkat edin. Detox yazısının kaybolması lazım. Kaybolmadı ise bir kaç tane daha alın.Şimdi kişisel soygunlara devam edıyoruz. Ortalama 640-680 kişisel soygun powerimiz vardır.

Siz genede Kişisel Power Hesaplama programı ile Kişisel powerinizi hesaplayın.

640 kişisel power isteyen PAYBAL ı en az 10-15 kere soyun. Zahten birden statlarınız 10-11 sayı birden artacaktır.

Paybalı 10-15 e yakın soyduğunuzda zekanız , kuvvetiniz , toleransınız , karizmanız ortalama 200 lere gelicektir.

Zeka 200 kuvvet 200 tolerans 200 sevıyelerine gelince kişisel soygunları durdurun.

diğer rumuzunuzada aynı işlemleri yaptırın. Diğer rumuzunuzda Zeka 200 kuvvet 200 tolerans 200 sevıyelerine
gelince kişisel soygunları durdurun.

Şimdi iki rumuzunuzda kişi başı 300 çete poweri isteyen zırhlı araç soyucak seviyeye geldi.


Bu arada size kokain sağlayan paralı rumuzunuda bara devamlı bol bol kokain koysun.Şayet para sağlayacak

sağlam bir rumuzunuz yok ise ayrıca iki rumuz daha kasın ve onlara bol bol döviz soydurup para kazanmalarını
sağlayın barınızda kokaini eksik etmeyin.

İçilcek uyuşturunun kokakin olmasının sebebi hem ucuz ve malın kötü çıkma riski daha az.

Eroin de iyidir. fakat başlangıç seviyesindekilere pahalı geleceği için gelişme hızını
engelleyecektir. Bu yüzden yeni açılan rumuzlara kokakin içirilmesi en uygunudur.

DİĞER İKİ RUMUZ SOYGUN YAPIYORŞimdi iki tane daha rumuzu aynı sekılde bu hale getirin.


DİĞER IKI RUMUZ DAHA SOYGUN YAPIYOR


Sonra ıkı rumuz daha.


DİĞER IKI RUMUZ DAHA SOYGUN YAPIYOR


Sonra ıkı rumuz daha.


DİĞER IKI RUMUZ DAHA SOYGUN YAPIYOR


Sonra ıkı rumuz daha.


10 RUMUZDA ZIRHLI SOYACAK SEVİYELERE GELDİ.toplam 10 rumuzuda aynı cetede olsun.

bunları 3 erli şekilde 15-20 kere Zırhlı soydurun. 1 tanesi açıkta kalıcak onuda zırhlı soyan birileri ile soydurun. Artık ayarınıda siz çekin.


Daha sonra isterseniz 750.000 dolara Işın silahı alın. Işın silahının kişisel poweri 833 çete poweri ise 277 dir. power yonunden BFG900 dan bile daha iyidir. Her neyse ışın silahını alırsanız aşağıda yazılı her bir rumuzu 1000 statlara getirme yapmaz ve 750 lere getirseniz bile her rumuz Federal soyacak sevıyeye gelir. Artık bu kısım size kalmıştır .


ZIRHLI SOYMA BİTTİ SIRA TEK TEK FEDERAL SOYACAK SEVİLERE GETİRMEDE.Tek tek kişisel olarak 1000 zeka 1000 kuvvet 1000 tolerans gelecek şekilde kişisel

soygunlara devam edin.
Şayet zırhlı soyduktan sonra 750.000 dolara ışın silahı alırsanız illa statlarınızı kişisel soygunlar vasıtası ile 1000 lere getirmenize gerek yoktur. 750 lere gelsede olur. Zahten zekanız kuvvetiniz toleransınız her biri 750 yi geçince ayrıca ışın silahınız ve parlak zırhınız olacağı için federal soyacak seviyeye gelmişsinizdir demektir. Yok ışın silahı almadan devam edersenız zeka kuvvet tolerans en az 1000 olsun.

Zırhlı soydurmamızın amacı size detox parasının çıkması içindir veya ışın silahını alabilmeniz içindir. Kişisel soygunlarda rahat rahat soyun yapmanız içindir. İsterseniz zırhlı bile soymadan direk federal sevıyesıne gelmesi için kişisel soygunlara başlayabilirsiniz.


Ama şahsi tavsiyem 15-20 kez zırhlı soygunu yapın ve ışın silahı alın . Daha sonra ilgili rumuzların kişisel powerini hesaplayıp hangisine uygun ise ona uygun kişisel soygundan başlayın derim.


Şimdi 10 rumuzuda bir çetede toplayın ve 6 sına birden idare edip , 300 e yakın federal soydurun.

yani her bir rumuzda 28.000.000 dolar olana kadar federal soygunu yapacaksınız.

Diğer Kalan 4 taneyide 2 tane federal soyanlar ile birlik yapın ve onlarıda 6 şarlı şekilde 300 e yakın federal soydurun.6 rumuzu birden oyuna sokmak için ise

Bir tane internet explorer ile bir rumuzu diğerini firefox browserde diğerini Avant brovserde vs açabilirsiniz.

Değişik browserler kullanın dememizin sebebi ise rumuzlar birbirine karışmasın diyedir.

Hepsinide internet explorerden açarsanız bazen karışıyorlar o yüzdendir.

Şimdi her bir rumuzda 28.000.000 dolara yakın para olunca her birine


12.000.000 dolara namox kaplı zırh.

15.000.000 dolara Ölüm makinası alın.

toplam 27.000.000 dolar harcayarak ölüm makinasını ve namox kaplı zırhı almış oldunuz.Şimdi Her rumuza tek tek kişisel soygunlardan Rus Uyuşturucu Tüccarı soydurun. Hem paranız artacak hemde statlarınız çoğalacaktır.


Zeka Kuvvet Tolerans 1700 leri geçinceye kadar Rus Uyuşturucu Tüccarı soydurun.


Her Bir rumuzun

zekası , kuvveti , toleransı 1700 leri geçince ve ölüm makinası ve namox var ise her biri Al Capone Soyacak Seviyeye gelmiş demektir.

Artık 10 rumuzuda bir araya toplayıp Kendiniz al Capone soydurabilirsiniz.Hepsini İnternet Explorerde açacaksanız Browserleri yanyana dizmek için

aşağıdaki resime bakın. Sizin açınızdan daha kolay olacaktır. Ben genelde 4 İnternet Explorer 3 Firefox Browser 3 Tane Enigma Browser açarım. Hepsi Yan yana dizilir . Hepsinin rumuz ve şifresini girerim. Sonra sıra ile hastaneden detox olur veya 3 tane methadone alıp detox olmuş gibi yaparım. Sonra Sıra ile Gece hayatına tıklarım. Sonra tek tek barlarıma girerim. Barlarımın hepsı Sık kullanılanlara ekldır. İkide bir bar isimini yazıp bar araması yapmam. Sonra girince sıra ile kokainlerini içiririm ve Her biri enerjisi dolunca soyguna tıklarım
Sonra en baştaki ile soygunu açarım. Diğerleri ile bu esnada soyguna tıklarım. Sonra tek tek ıkıncı sıradan soyguna okey veririm. 10. rumuza gelınce onuda okeylerim ve yap derim. bu şekilde sıralamam gider. Artık siz kendinize hangisini en uygun goruyorsanız onu yapabilirsiniz.

seçenek :

Kod:

İsterseniz 10 rumuzu birden federal soydurursunuz ve her birine 12.000.000 dolar alınca namox alırsınız ve tek tek her birine rus uyusturucu kralı soydurursunuz. Hem statlarınız artar hem 15.000.000 dolar para olunca namox alırsınız ve her bir rumuz ac soyacak seviyeye gelmiş olur.

Seçenek :

Kod:


Yok ben 10 taneyi nabıcam diyorsanız Sadece bir rumuza ölüm makinası alın . diğerlerinde biriken para ile kuvvet zeka tolerans statları alın ve asıl rumuza 1vs1 yaparak veya çete ile saldırırak ( Saldırı oranlarını iyi ayarlarak ) saldırırsınız ve diğer rumuzların statlarını asıl rumuza yüklersiniz. Bu size kalmıştır. Artık yabancı ceteyemı girermisiniz veya Al Capone Soyan bir Türk çeteye mi girersiniz size kalmıştır. Ama Al Capone soyan Türk Çete kurulması bundan sonra zordur. Çunki birinin en ufak hatasında diğerleride güme gitmekte ve herkesin sinirleri bozulmaktadır. Oyunun 50. - 60. gununden sonrada yabancılar Kurulan çetelere saldırmaktadır.

Bizim Türklerden de ahım şahım kasan olmadığı için genelde yenilmekteyiz ve buda herkeste moral bozukluğu yapmaktadır.

10 rumuzunuzuda AC seviyesıne getirmek en kısa seri şekilde 48 saat en fazla

6 gününüzü alacaktır.

Her Türk oyuncu oyun ilk başladığında bu şekilde kısa bir süre kasarsa 10 Tane rumuzuda

Ac soymaya baslaması normal bir sonuç olacaktır.


Daha sonra oyunun sonlarına doğru veya ortalarına doğru İçlerinden bir tanesini asıl rumuz seçip diğerleri iel asıl rumuza saldırabilirsiniz.Asıl rumuzunuza para ile stat almayın. Stat ihtiyacınızı devamlı klon rumuzlardan karşılayın. Asıl rumuza

gerekirse 1 e 1 dalın veya çete ile saldırın. Saldırı gücü oranlarını iyi hesaplayın.

Sitedeki programlar bu ihtiyaçlarınızı karşılamak içindir.

Peki Al capone soymaya başladıktan sonra ne yapıcam diyorsanız.
Her gün ortalama 8 biletiniz oyun tarafından size verilir.
1 bara giriş 1bilettir.
Siz Al capone soygunları yaptıktan sonra alabildiğiniz kadar eroin binası alabilirsiniz.
Her gün eroin üreteceksiniz. Oyun sonunda hepsini satarak saygınlık kazanabilirsiniz.
10.000 $ dolar kazanç = 1 saygınlıktır. ona göre hesabınızı yaparsınız.

Ayrıca alabildiğiniz kadar fahişe alarak Günlük gelir elde edebilirsiniz.

Fahişe gelirlerinizi oyunun sonlarına doğru satarak iyi bir para kazanabilir ve saygınlık elde edebilirsiniz.

Amacımızda zahten en yüksek saygınlık ile oyunu bitirmektir.

Kim daha zeki ve kim daha kurnaz ise o kişi oyunu en yüksek saygınlık ile bitirir.

Daha çok eroin binası almanız için zekanız ve toleransınızında yüksek olması gerekir.

Fahişelerden günlük daha çok gelir elde etmek için ise karizma önemlidir.
Karizmanız ne kadar yüksek ise o kadar cok fahişelerden günlük gelir elde edersiniz.

Dediğimi gibi para ile hiç bir zaman stat almayın.

Stat ihtiyaçlarınızı devamlı klonlarınızdan karşılayın.
Kendinize güveniyorsanız barlara girip kendınıze uygun kişilere saldırabilirsiniz.

Fakat barlarda kendınızden daha ustun kişilere yakalanma riskinizde vardır.

Bir anda 1000 lerce statınızı da kaybedebilirsiniz.

Bu yüzden en kısa sürede Ac soyacak seviyeye gelmeniz ve bir an önce fahişelerinizi alıp ,

eroin binalarınızı almaya bakın. İlla eroin binası olacak diye bir şart yoktur.
Kendi hesap kitabınıza en uygun hangisi ise o binayı alabilirsiniz.

Ayrıca 10 kredi verip limana hangi gemi ne zaman hangi malı alıcak öğrenebilirsiniz.

Böylelıkle günler öncesinden
Uyuşturucu satıcısından İlgili uyuşturucuyu alır ve limana daha pahalıya satarak uygun bir kar elde edebilirsiniz.
Yapacağınız her 10.000 dolarlık kar size ayrıca 1 saygınlık olarak geri dönecektir.

Uyuşturucu satıcısına uyuşturucularınızı satarsanız yüzde 5 komisyon kesecektir. Alırken komısyon yoktur.

Fakat satarken uyuşturucu satıcısı size yüzde 5 komisyon keser.
Bu yüzden Malınızı gemiye satmak en kârlısıdır.
Tabi gemi malı almaya gelmiyorsa uyuşturucu satıcısına satabilirsiniz.

BARA GİRİŞ SAYISI VE KOKAİN ENERJİ YÜZDELERİ


1. girişte 1 kokain 7 enerji verir. Yani birinci girişte en az 15 kokain içmeniz gerekir.


2. girişte 1 kokain gene 7 enerji verir. Yani ikinci girişte en az gene 15 kokain içmeniz gerekir.


3. girişte 1 kokain ortalama 6 enerji verir. Yani üçüncü girişte en az 17 kokain içmeniz gerekir.


4. girişte 1 kokain ortalama 5 enerji verir. Yani dördüncü girişte en az 21 kokain içmeniz gerekir.


5. girişte 1 kokain ortalama 3,5 enerji verir. yani beşinci girişte en az 32 kokain içmeniz gerekir.


6. girişte 1 kokain ortalama 2,3 enerji verir. Yani altıncı girişte en az 45 kokain içmeniz gerekir.


7. girişte 1 kokain ortalama 1,5 enerji verir. yani yedinci girişte en az 65 kokain içmeniz gerekir.


8. girişte 1 kokain 1 enerji verir. Yani sekizinci girişte en az 90 kokain içmeniz gerekir.


9. girişte 1 kokain 0,80 enerji verir. Yani dokuzuncu Girişte en az 99 + 30 kokain içmeniz gerekir.


Siz genelde 8. girişten sonra detox yapın. Detox yaptırdıktan sonra artık birinci girişten itibaren kokain içme seviyesine göre devam edebilirsiniz. Arada bir mal bozuk çıkabilir. Ona gore durumu artık siz ayarlayacaksınız. Ayrıca bir bara girişte gereğinden fazlasını içeyin

yoksa kesin hastanelik olursunuz ve en az 23-3 saat boş yere hastanede kalırsınız.

Bu arada 17. sezonda detox yerine Hastaneden Methadone yazan yerden 3 tane Cure addiction alırsanız detox yazısı kaybolur ve detox olmuş gibi olursunuz. Yani boş yere Detoxa para vermeyin.Birde bazen bara girersiniz mesela diyelim detox oldunuz veya 3 tane methadone aldınız ve 16 kokain içtiniz. Fakat enerji yüzdesi dolmaz. Hala boştur. Bu sefer bir daha 16 kokain daha içerseniz yani bar giriş sırası hangisi ile onunla devam edersınız. ve boylelıkle ikinci giriş yapmıs gibi olursunuz. Bu da ayrıca aklınızda olsun. daha sonrakinde üçüncü giriş gibi sıralamaya devam edin. Thecrims de barlarda bazen bu olayda başınıza gelebilir. Sonra bu da neyin nesi demeyin.


BÖLÜM 4 / HEDEFİMİZ ÇOK YÜKSEK SALDIRI GÜCÜ İSE


Şayet hedefiniz powerinizi 100.000 lere getirmek ise oyunun başında çok sıkı kasmalı ve en az 120 klon

açmanız gerekmektedir. 120 klonunuzda en az federal soyacak seviyede olması gerekmektedir.

Şayet poweriniz 500.000 olsun istiyorsanız en az 300 klon kasmanız gerekir. ve gene en az 300 klonunuzda fed soyacak sevıyede

olması gerekir ve eroin binaları - fahişeleri olması gerekir. klonların statları azaldıkça buradaki gelirlerden
para kazanabilir ve klonlarınıza stat alabilirsiniz. Ayrıca fed soygunları yaptırarak para kazanmasınıda sağlayabilirsiniz.

500.000 power içinde çok ama çok kasmanız lazımdır. Oyun başında 4-5 yardımcı bulursanız bu işi becerebilirsiniz.

Ayrıca oyun basında statlarınızı birden yukseltirseniz barlarda yakaladıklarınız ile statlarınızda bir anda hızla
yükselebilir. Barlarda üstün duruma gelmek istiyorsanız daha oyunun ilk 7 gununde çok seri ve hızlı kasmanız lazımdır.Bu şekilde onarlı al Capone kasanlar kendi aralarında birleşip devasa bir Türk çetesi kurabilirler ve yabancı çeteleri indirmek için taktikler yapabilirler. Bence en zevkliside bu olurdu herhalde.Bu oyundan zevk almak istiyorsanız 10 Tane Al Capone soyacak rumuzun olması maalesef şarttır. Tek rumuz bu oyundan tat alamazsınız.


KöTü CoCuKLaR iŞ BAŞINDA!!


alıntıdır
♠Vค❼є isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
hakkında, thecrims


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557