Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Webmaster Dünyası > Photoshop Tasarım ve Dersler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09 Aralık 2011, 19:44   #1 (permalink)
BaNuŞ ReiS
Misafir Üye
BaNuŞ ReiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(Mesajlar): n/a
(Konular):
Renkli Para :
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Ruh Halim:
Standart Photoshopda Ölüm Melegi Yapma

Final görüntü önizleme


ADIM 1

72 dpi çözünürlükte, RGB renk modunda 2000 x 1370 px bir belge oluşturun. Istiyorsanız, daha sonra görüntü kırpma, çünkü geniş ekran çalışmayı tercih.

2. ADIM

Mjranum stok "rahip" görüntü açın. (CTRL + A), kopya, (CTRL + C) seçin ve belgeye yapıştırın.

ADIM 3

> Free Transform (CTRL + T) ALT + SHIFT tuşları düzenleyin ve basılı tutun ve köşelerinden biri daha küçük yapmak için tıklayın sürükleyin. Enter tuşuna basın. Shift tuşuna oranlarda korur ve Alt tuşuna merkezi için referans noktasını ayarlar.

ADIM 4

Pen Tool (P) tut, Yollar ayarlayın ve keşiş kontur iz. Sonra sağ tıklayın> Seçim olun. Katmanlar paletinde (F7 veya Pencere> Katmanlar), "Add Vektörel Maske" düğmesi (gri bir dikdörtgen içinde beyaz bir daire gibi görünüyor) tıklatın.


5. ADIM

Çokgen Aracı (U) tut, Şekiller ayarlamak yazın Kenarlar kutusuna "5", geometri seçenekleri göstermek için küçük bir "aşağı ok" tıklayın ve "yıldız" onay kutusunu işaretleyin. Bu değer% 50 olarak ayarlayın.

ADIM 6

ALT ve SHIFT tuşları tutarken, tuval üzerine tıklayın sürükleyin ve büyük bir yıldız çizin.

STEP 7

Elips Aracı (U) tut ve büyük bir daire çizin. Yıldız biraz daha büyük olun. Ayrıca farklı bir renk yapmak. Sonra CTRL + [yıldızın arkasında göndermek için.
Aynı kısayol altında birden fazla olanlar vardır bu yana ben, bir acemi olarak, sorun aracını seçtikten gerekir inanıyoruz. Bunu seçmek iki yolu vardır:, alt menü erişimi veya alt menü araçları arasında geçiş yapmak için SHIFT + <key> aracın üstüne tıklayın tutun olmadığını.

ADIM 8

Katmanlar paletinde (F7), her iki katmanları seçin (ÜSTKRKT tuşunu basılı tutun ve katman küçük tıklayın) ve Layer> Merge Layers (CTRL + E) gidin.

ADIM 9

Düzenle> Free Transform (CTRL + T) ve köşelerde sürüklerken CTRL tuşunu basılı tutun. Güzel bir perspektif ulaşana kadar bu işlemi tekrarlayın. Enter tuşuna basın.

ADIM 10

Free Transform moduna girmek için CTRL + T vur, sonra senaryo uyacak şekilde yeniden boyutlandırmak. Enter tuşuna basın.
Bu pentagram için referans olacaktır.

ADIM 11

"Kuru toprak" resmi açın ve bizim çizim yapıştırın. Şimdi Polygonal Lasso Tool (L) kapmak ve kabaca bazı çatlaklar iz. Sonra Kopya Via> Layer sağ tıklatın. Bu küçük olun ve aşağıdaki gibi yerleştirin.

ADIM 12

Katmanlar paleti (F7), "Add Vektörel Maske" düğmesine (içinde beyaz bir daire ile dikdörtgen) çarptı. Şimdi, Brush Tool (B) kapmak% 0 ve çatlak dış alanlar üzerinde boya Sertlik ayarlayın.

Adım 13

ADIM 12 tam bir pentagram oluşturana kadar tekrarlayın.

Adım 14

Designious.com gelen "kanatlarını" vektör paketi açın, bir kanat kopyalamak ve belgeye yapıştırın.

Adım 15

Free Transform moduna girin (CTRL + T), küçültmek ve aşağıdaki gibi yerleştirin.

Adım 16

Yeni bir katman (CTRL + SHIFT + N) ve CTRL + SHIFT + [geri göndermek. Sonra Paint Bucket Tool (G) kapmak ve siyah ile doldurun.

Adım 17

Katmanlar paletinde (F7) ve SHIFT + çatlaklar tüm katmanları seçin tıklatın. Sonra bir katman grubu yerleştirmek için CTRL + G vurdu. Düzenlenebilir ve "çatlak" tipi adını çift tıklatın. Enter tuşuna basın.

Adım 18

Katman> Yeni> Katman (CTRL + SHIFT + N) gidin. % 40 Saydamlık ayarlamak için "4" tuşuna% 0 Sertlik ayarlanır Brush Tool (B), tut, parlak turuncu Önalan rengini ayarlamak ve çatlaklar üzerinde kabaca boya.
Fırça küçültmek için "[" Hit, parlak kırmızı bir renk değişikliği ve çatlak duvarları boyamak. "[" Ve "]" kullanarak fırça boyutunu ayarlayın. (Uzay tutun) resmi kaydırmak için istediğiniz zaman, tuval kenarları ötesine izin vermeyeceğim dikkat edin. İşte düzgün bir hile: hit F kez. Bu görünüm modunu değiştirmek ve istediğiniz yere kaydırmak için izin verecek. Orijinal geri dönmek isteyen bu birden çok kez basın.

ADIM 19

Keşiş ile katmanı seçin. Hangisinin hatırlıyorum yoksa, Selection Tool (V) kapmak ve Auto Select Layer özelliği kontrol edin. Sonra rahip tıklayın. Layer> Katmanı çoğaltın (CTRL + J).

Adım 20

Git Image> Adjustments> (CTRL + SHIFT + U) Desaturate. Sonra Image> Adjustments> Levels gidin ve altında veya benzer ayarları kullanabilirsiniz.

ADIM 21

Yeni bir layer oluşturun (CTRL + SHIFT + N), keşiş kenarları üzerinde 1 px ve boya olarak ayarlayın, "9",% 100 açık sarı ve Sertlik ön planda vurdu, Brush Tool (B) yakala . Bu wil elbise yoğun parlaklık. Işık onunla alttan ve üstten geldiğini aklınızdan çıkarmayın.

ADIM 22

Turuncu ışık giysiler üzerinde "2" ve boya darbe fırça boyutu, artırın. Turuncu, kırmızı ve sarı farklı miksler yapmak için çekinmeyin, parlaklık bir sürü oluşturmak istiyorum. Vahşi gitmek, ateşli renkler ile oynayın!
Yoldan biraz giderseniz geri alamazsınız, biz daha sonra herhangi bir kusurları düzeltmek. Eğer gerçekten geri almak isterseniz, kısayol tuşları CTRL + ALT + Z Photoshop kullanarak başladığımda ben de sorun birden fazla adımları geri çünkü bu söz ediyorum.

ADIM 23

Yeni bir layer oluşturun (CTRL + SHIFT + N) Brush Tool (B), 7 tuşuna basın, set Sertlik% 0, set ön plan rengini, parlak turuncu bir kapmak ve keşiş rastgele alanlarda bazı noktalar.

ADIM 24

Yeni bir katman oluşturun. Paint Bucket Tool (G) alın ve parlak turuncu bir renk ile doldurun. Sonra arka plan rengi açık sarı ayarlayın. Filter> Render> Elyaf. Altında veya benzer ayarları kullanın.

ADIM 25

90 derece ve mesafe 400 px Açı ayarlamak, Filter> Blur> Motion Blur 'a gidin. Tamam'a basın.

ADIM 26

Katmanlar paletinde (F7), Overlay Blending modunu ayarlamak. Sonra yeni bir layer oluşturun (CTRL + SHIFT + N veya Katman> Yeni> Katman) ve güncel bir altına yerleştirin.

ADIM 27

Brush Tool (B) tut,% 0 Sertlik ayarlamak 4 isabet ve boya bazı dikey çizgiler. Saydamlık, boyut ve renk özgürce ayarlayın.


ADIM 28

Üstündeki katman seçin, CTRL + keşiş ile katman katman maskesi, bir seçim yük> Ters (CTRL + I) seçin gitmek için tıklayın, ardından Katmanlar paletinde "Add Vektörel Maske" butonuna tıklayın. Bu rahip giysileri pis dikey çizgiler kaldıracaktır.

ADIM 29

Kanat katmanı seçin. Image> Adjustments> Hue / Saturation git. "Colorize" onay kutusunu işaretleyin ve aşağıda ya da benzeri ayarlarını kullanabilirsiniz.

ADIM 30

Yeni bir layer oluşturun (CTRL + SHIFT + N), parlak sarı Brush Tool (B), ön plan rengini kapmak% 70% 0 ve Opaklık Sertlik ayarlamak ve aşağıda gösterilen alanlarda boya. Sonra, fırça boyutunu azaltmak, küçültmek ve 9 vurmak. Aynı bölgelerde tekrar Boya, ama mümkün olduğu kadar tüyler kenarlarına yakın.ADIM 31

Yeni bir katman oluşturun ve Multiply Blending modunu ayarlamak. Brush Tool (B) tut-Ge vurdu ve aşağıda gösterildiği gibi bazı gölgeler, boya.

ADIM 32

Kanat katmanı seçin ve iki kat yukarıda, bir katman grubu koyun ve bu grup "kanat" yeniden adlandırmak için CTRL + G vurdu.

ADIM 33

Çoğaltmak için bu katman grubu "Create Yeni bir Layer" düğmesi üzerine tıklayın sürükleyin. Sağ tıklayın> Free Transform, onları> Flip Horizontal Düzenle gidin.

ADIM 34

Daha sonra diğer kanadı olarak bu katman grubu yerleştirin.

ADIM 35

(Selection Tool (V) otomatik seçim özelliği kullanmak) hale Elyaf ile katmanı seçin ve yeni bir layer oluşturun (CTRL + SHIFT + N). Gelişmiş Seçenekler açın ve aşağıdaki ayarları kullanmak için F5 vurmak, Brush Tool (B) tut.

ADIM 36

Aşağıda gösterildiği gibi, dikey rasgele alanları boyayın. Ayrıca rastgele fırça boyutunu ayarlayın.

ADIM 37

Katman> Yeni> Katman (CTRL + SHIFT + N) gitmek, arka plan katmanı seçin. Sonra siyah ve koyu kırmızı arka plan ön planda. > Clouds oluşturulma git. CTRL + T basın ve resmin boyutunu küçültebilir. Enter tuşuna basın.

ADIM 38

Katmanlar paletinde "Ekle Vektörel Maske" butonuna tıklayın Brush Tool (B) kapmak, aşağıda gösterilen alan% 0 sertliğini ayarlamak ve maske.
Bitti!

  Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
melegi, photoshopda, yapma, ölüm


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557