Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Rezzan Kiraz Burç Yorumları Rezzan Kiraz Burç Yorumları, Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları, Rezzan Kiraz Aylık Burç Yorumları bu bölümde yayınlanacaktır.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree4Kişi Beğendi
  • 2 Post By ∞ MαsαL
  • 1 Post By Hüseyiи.
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11 Ağustos 2013, 20:09   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Rezzan Kiraz 2013 Eylül Ayı Burç Yorumları

2013 Eylül Ayı Burç Yorumları – Rezzan Kiraz Burç Yorumları – Rezzan Kiraz 2013 Eylül Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Eylül 2013′de Neler Bekliyor?

2013 Eylül Ayı Rezzan Kiraz Burç Yorumları

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Koç Burcu Yorumları

Koç Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Bu ay kontrolünüzün dışındaki koşullar kalbinizin arzusunun peşinden gitmenizi engellediğinde sınanıyorsunuz. Kişiliğe ilişkin 1. Evinizdeki eklektik Uranüs’le, bireyselliğinizi geri kazanmak için uzun bir süreçtesiniz. Bu ay o kadar ileri gidebilirsiniz ki, yanlışlıkla aslında müttefik olmak istediğiniz biri için bir tehdit olabilirsiniz. Temel gezegeniniz Savaşçı Mars, bütün ay boyunca tutkulu Akrep’te ve Dönüşüme ilişkin 8. Evinizde bulunuyor ve 3-4 Eylül’de Plüton ve Uranüs’le açı yaptığında isyan davullarını çalmanız için size baskı yapıyor.

19 Eylül’de Uranüs ve Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki karanlık Plüton arasında oluşacak yedi kare açının ikincisi tam olacak. Birincisi 24 Haziran’da hoşnutsuzluğunuzu tetiklemiş olabilir ama karşılaştığınız sorunlar karmaşık ve 16 Mart 2015’teki son Uranüs-Plüton karesine kadar nihai çözüme ulaşamayabilir.

15 Eylül’deki Başak Yeniay’ı Ayrıntılara ilişkin 6. Evinize düşerek büyük yolculuğunuzda küçük stratejik adımlar atmak için ideal zamanı getiriyor. Belli bir temele dayanmayan gösterişli planlar yapmak yerine kalıcı bir etkisi olan gerçekleştirilebilir bir şey yapın. Ama 20 Eylül’de iletişimci Merkür dinamik Uranüs-Plüton gerginliğine eklendiğinde kontrolünüzü korumak daha zor hale geliyor.

22 Eylül’de Güneşin sosyal zekâsı yüksek Terazi’ye girişi Sonbahar Ekinoksu’na denk geliyor ve kişisel hırslarınızı bir ortağın ya da çalışma arkadaşınınkiyle dengeleme zamanı geliyor. Ayın 29’unda mağrur Koç’taki Dolunay sırasında şiddetli açılar ilişkilerin ocağını ısıtmaya başladığında sıcaklık yükseliyor.

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Boğa Burcu Yorumları

Boğa Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Şimdi hızlanmanın ve kendinizi daha açık ifade etmenin zamanıdır. Güneş çekingen Başak’ta olabilir ama 22 Eylül’e kadar Aşk ve Yaratıcılığa ilişkin gösterişli 5. Evinizde parlıyor. Spot ışıkları altına girmek, kalbinizin arzularını yerine getirmek ya da bir sanatçı olarak yeteneklerinizi göstermek için şans sizden yana. Kendinizi böyle açığa çıkarmaya hazır olmadığınızı düşünüyorsanız, iyi bir gösteri yapmak amacıyla gereken özgüveni geliştirmek için şimdiden çalışmaya başlayın.

Baştan çıkarıcı yönetici gezegeniniz Venüs, 6 Eylül’de karizmatik Aslan’a doğru dans ederek, daha fazla dramatik davranışı cesaretlendiriyor. Bu geçiş Eve ilişkin 4. Evinizde meydana geliyor, bu da evinizde tutkulu melodramlara yol açabilir ya da sadece sizi müsrifçe evinizi yeniden dekore etmeye motive edebilir. 15 Eylül’de Başak’taki Yeniay, oynamak için yeni yollara ve sunum becerilerinizi geliştirmeye sizi teşvik ediyor. Kendinize karşı nazik ve cömert olun, kendinizi eleştirmek çabalarınıza zarar verebilir.

İletişimci Merkür 16 Eylül’de zarif Terazi’ye ve İş ve Hizmete ilişkin 6. Evinize girdiğinde işyerindeki ilişkileriniz iyileşiyor. Başkalarının söylediklerini dinleyip onlarla uzlaşma kurmaya gönüllü oldukça müzakere yeteneğiniz güçleniyor. Hissettiğiniz derin guruldama, 18 Eylül’de ileri harekete geçen ve ayın 19’unda devrimci Uranüs’le yedi kare açısının ikincisini oluşturan dönüştürücü Plüton’un yeniden uyanmasıdır.

Ufak bir sürpriz dünyanın yerle bir olduğunu düşünmesine neden olabilir ama durum böyle değil. 22 Ekim’de Güneş’in uyumlu Terazi’ye girişiyle başlayan Sonbahar Ekinoksu dengenizi yeniden kazanmanıza ve zorluklarla daha pozitif bir şekilde yüzleşmenize yardım eden bir dönüm noktasıdır.

İkizler Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı İkizler Burcu Yorumları

İkizler Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bu yıl devrimci Uranüs ve evrimci Plüton arasındaki uzun süreli kare açıların ikincisi 19 Eylül’de tamamlanarak -her ne kadar siz etkilerini çok daha uzun süreli hissetseniz de- 24 Haziran’da bu güçlü ikili ilk defa hizalandıklarında su yüzüne çıkan, uzun vadeli hedeflerinizle ilgili sorunları yeniden canlandırıyor. Her ne kadar hayatınızın yönünü yeniden planlamanız gerektiğini kabul etseniz de, önümüzdeki birkaç yılda size doğru gelen değişimlerin büyüklüğünün farkına henüz varamayabilirsiniz.

Neyse ki, 3-6 Eylül’de zorlayıcı Plüton, iddialı Mars, iletişimci Merkür ve başına buyruk Chiron’dan olumlu açılar alarak, aile konuları ve işle ilgili yapıcı kararlar almanız için sizi güçlendiriyor. Seçimleriniz başkalarının beklentileri yönünde olmayabilir ama herkesin suyuna gitmektense dürüstlüğünüzü korumanız daha önemli. Aslında, bu ay meydana gelen bazı can sıkıcı birleşmeyen açılar tatmini ulaşamayacağınız bir yere koyabilir. Çıkış için kolay yolu denemektense doğru olanı yapmaya odaklanın.

15 Eylül’de detaycı Başak burcundaki Yeniay Temellere ilişkin 4. Evinize niyet tohumları ekmeye sizi davet ediyor. Evdeki bir soruna şimdi çözüm bulmak için kendinizi zorlamayın, çünkü ısrarcı Mars ayın 16’sında abartılı Jüpiter birleşmeyen açı yaparak sizi kendinizi aşırı yormaya kışkırtıyor. Neyse ki stres yaratıcılığınızı besleyebilir, özellikle Merkür yine ayın 16’sında estetik Terazi ve Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinize girdiğinde ve ayın 20’sinde Uranüs-Plüton karesiyle sert açılar oluşturduğunda.

22 Eylül’deki Sonbahar Ekinoksu Güneş’in Terazi’ye ve 5. Evinize geçişiyle belirgin hale gelerek sanatçılığınıza bir spontanlık katıyor. Bu arada, 29 Eylül’de Koç’taki Dolunay, heyecanlı Uranüs’le kavuşum yapıp saplantılı Plüton’la kare açı yaptığında gerginliğin iyice arttığını hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Yengeç Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bu ay verileri yöneterek ve açık ve az ama öz bir şekilde iletişim kurarak, başarı için hızın giderek artışının tadını çıkarıyorsunuz. Eylül ayı, Bilgi ve Eğitime ilişkin 3. Evinizde parlayan Güneş’le başlıyor, bu da merakı arttırabilir, öğrenmeyi kolaylaştırabilir ve sözlerinizi pratiklik ve açıklıkla güçlendirebilir. 15 Eylül’de pratik Başak’taki Yeniay 3. Evinizi aydınlatıyor ve burada zihinsel Merkür’le kavuşum yapıyor. Bu birleşim, yararlı bir konuda eğitiminizi derinleştirebilecek bir eğitime kaydolmaya ilgi duymanıza neden olabilir.

Mesele soyut fikirleri keşfetmek ya da veri toplamak değil; sizi daha bilgili ve özgüvenli bir konuşmacı haline getiren yetenekleri geliştirmektir. Bu Güneş-Ay kavuşumu ayrıca duygularınızın öznelliğinden çıkıp, potansiyelinizi sınırlayan alışkanlık kalıplarınızı tanımanızı sağlıyor. Mesele suçlarınızı cezalandırmak ya da değerinizi düşürmek değil; yaptığınız her şeyde olabileceğinizin en iyisi olmanızı sağlayacak daha sağlıklı ve daha olumlu bir yaşam biçimi için gerçekçi bir yaklaşım benimsemektir.

Derin Plüton 18 Eylül’de ileri harekete geçiyor, ardından 19 Eylül’de şok edici Uranüs’le yedi kare açının ikincisi meydana geliyor. 20, 25 ve 26 Eylül’de Merkür, Mars ve Venüs geçişleri, büyük değişimler, ani düşünce değişiklikleri ve beklenmedik olaylar getiriyor. Güneş’in hoş Terazi ve Köklere ilişkin 4. Evinize 22 Eylül’de girişi, Kuzey Yarımküre’de Sonbahar Ekinoksu demek ve evle ilgili konularda muhtemelen bir dönüm noktasıdır. Ayın 29’unda Kariyere ilişkin 10. Evinizde aceleci Koç’taki Dolunay, sizi hem özel hem de mesleki sorumluluklarınıza taze bir bakış açısı geliştirmeye teşvik ediyor; ne de olsa radikal bir yön değişikliğine hazır olabilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Aslan Burcu Yorumları

Aslan Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bu ay bir çılgınlıkla başlıyor, bu heyecan verici bir zaman ya da can sıkıcı bir oyalanma olabilir. Öte yandan 19 Eylül’de uçarı Uranüs volkanik Plüton’la kare açı yaptığında -24 Haziran’da başlayan ve 2015’e kadar sürecek yedi kare açık serinin ikincisi- gerçek aksiyon giderek artıyor. Kişisel Gelişime ilişkin 6. Evinizdeki Plüton’la, günlük düzeninize bakmak ve hayatınızı güzelleştirmeyen alışkanlıklar ve davranış kalıplarınızı elemeniz için bir şansınız var.

Elbette günlük koşuşturmanızın ritmini değiştirmek kolay değil ve Gelecek Vizyonuna ilişkin 9. Evinizdeki beklenmedik Uranüs’ten gelen kare açı, sizi birdenbire sıradışı bir şekilde davranmaya itebilecek çatışmayı yaratıyor. 3-5 Eylül’de içgüdüsel Mars ve mantıklı Merkür, Uranüs-Plüton kare açısını tetikliyor ve değişim arzunuzu destekliyor ama ayrıca endişenizi arttırıyor ve gereksiz riskler almaya sizi teşvik ediyor.

12-13 Eylül’de cazibeli Venüs -özellikle sıkıldığınızı, boğulduğunuzu hissediyorsanız- statükoyu tehdit edebilecek sıradışı romantik imkânlarla sizi kışkırtıyor. Ayın 15’inde ayrıntı odaklı Başak’taki Yeniay Özgüvene ilişkin 2. Evinize düşerek, büyük sorulardan uzaklaşıp durumu değerlendirmeniz için sizi cesaretlendiriyor: Gerçek değerlerinizi ne kadar iyi ifade edebiliyorsunuz? Ayın 20’sinde Uranüs-Plüton kare açısı, analitik Merkür’den sert etki aldığında ne düşüneceğini bilmek zordur. 25-26 Eylül’de Venüs ve Mars resmin içine girdiklerinde hisleriniz anlaşılmaz bir hale geliyor. Girişken Koç’taki Dolunay oldukça heyecan verici olabilir, yine de şu anda planlarınızı güçlendirmeniz neredeyse imkânsızdır.

Başak Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Başak Burcu Yorumları

Başak Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Başak Burcu Yorumu

Güçlü bir amaç duygusuna ve ay başlarken amaçlarınıza ulaşmak için buna bağlı bir plana sahipsiniz. Dirençli Güneş 22 Eylül’e kadar kesin tavırlı ve yaratıcı bir şekilde davranmanız konusunda size güç kazandıracaktır. Başak’taki dikkatli Merkür ayrıntılarla doldurmak için sîzin zihnînizle odaklanacaktır ve sîzin hırslarınızı destekleyen sistemler tanımlanmıştır. Bu yoğun odaklanma sizin düşünmenizi daratabilir ve büyük resim algılamanızı belirsizleştirebilir. Sürprizler meydana geldiği zaman -ki onlar olacaktır-etrafınızdaki dünyada olan büyük değişikliklere uyum sağlama konusunda bulmacanın küçük bir parçasına yukarıdan bakmak önemlidir.

15 Eylül’de, Başak burcundaki Yeniay Fizikselliğe ilişkin 1. Evinizdeki Merkür’le birleşmiştir. Ancak bu ay ayrıca ilişkilerinizde belirli olabilir ve yeni projeleri hayata geçirmek için uygun zamandır. Yine de Merkür diplomatik Terazi’ye doğru hareket ederken ve 16 Eylül’de Çalışmaya ilişkin 6. Evinizde bulunurken alternatif bakış açılarına karşı zihninizi açık tutmalısınız. Bu dönemde başkalarıyla anlaşma yapma konusunda iyi bir süreç içinde olacaksınız. Kendi fikirlerinizi hayata geçirme konusunda iyi bir dönem içinde olacaksınız.

Yedi yaşam-değiştiren Uranüs-Plüton karesinin ikincisi 19 Eylül’de meydana gelir. Uzun dönemli örnekler tarafından temsil edilen şoklar aralıklarla 16 Mart 2015 tarihine kadar meydana gelmektedir. Bunlar 20-29 Eylül’de hızlı hareket eden gezegenlerle tetiklenmiştir. Merkür, Mars, Venüs ve Güneş’ten zorlu açılar sizin ruhunuzda ani değişikliklere neden olabilir ve mevcut koşullarda ani değişimlere yol açabilir. 29 Eylül’de ilişkiler kaygan bir zemin üzerinde bulunmaktadır. Kayıtsız Koç burcu acımasız Plüton ile kare oluşturur ve Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde öngörülmeyen Uranüs ile birleşir.

Terazi Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Terazi Burcu Yorumları

Terazi Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Terazi Burcu Yorumu

Beklenmedik olaylar bu ay sizi şaşırtacaktır, ancak ani değişiklikler son derece önemli bir fonksiyona sahiptir. Sürprizler sizi altüst etmeyecektir; bunun yerine onların amacı sizin bastırılmış olan duygularınızı ortaya çıkarmaktır. Bunlar çok fazla soruna neden olmayacaktır. Katalizör Uranüs ile tutkulu Plüton Başkalarına ilişkin 7. Evinizde 19 Eylül’de bir kare oluşturur. Tüm ay boyunca orada kalacaktır.

Bu yedi oluşumun ikincisidir ve 24 Haziran civarında bir şiddet oluşturacaktır. Ancak siz büyük bir sakinlik duygusu yaşasanız bile 16 Mart 2015′e kadar mevcut durumun daha büyük bir senaryoya bağlantılı olduğunu hatırlayın. Analitik Başak burcunda Yeniay’m olduğu 15 Eylül’de amaçlarınıza ulaşma konusunda mantık ve sezgi dengesine sahip olacaksınız. Bu sizin Spritüel Gizeme ilişkin 12. Evinizi harekete geçirecektir. Ancak nihayetinde, sizin yeteneğinizin yanı sıra bu konuda yoğun çaba sarf etmelisiniz. 20 Eylül’de sabit olmayan Uranüs-Plüton karesini tetikleyen tarafsız Terazi burcunda Merkür olarak bir aile tartışmasını uzlaştırmak durumunda kalacaksınız.

Uyguladığınız diplomaside başarılı olun veya olmayın, 22 Eylül’deki Sonbahar Ekinoksumda Güneş sizi yenilemek için burcunuza girecektir. 29 Eylül’de Koç burcundaki Dolunay’da gerilim ortamı yaşanacaktır. Bu dönemde Güneş-Ay karşıtlığı Uranüs ve Plüton ile asi açılar oluştururlar. Ancak bu dönem aynı zamanda hesaplanabilir risklerin olduğu zamandır.

Akrep Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Akrep Burcu Yorumları

Akrep Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Akrep Burcu Yorumu

Bu ay kendinizi dikkatli ve özenli bir şekilde çalışırken bulacaksınız. 22 Eylül’de Gruplara ilişkin 11. Evinizde Güneş sistematik olarak Başak burcunda olacaktır. Bir takım oyuncusu olma yönünde en iyi isteklere sahip olmanıza karşın, yaşamınızda büyük değişiklikler yapma konusunda huzursuz olabilirsiniz. Bu duygunun kaynağı uzun solukludur ve potansiyel olarak radikal Uranüs ile aşırı uçtaki Plüton arasında birliği bozan bir kare oluşturur.

19 Eylül’de, daha önce 24 Haziran’da başlamış ve 16 Mart 2015’te sona erecek olan yedilik dizinin ikinci görünümünü oluşur. Venüs 6 Eylül’de Kariyere ilişkin 10. Evinizde parlayan Aslan burcunda olacaktır. Eğer neşe, yaratıcılık ve arkadaşlık işyerine hâkimse, keyifli ve tatminkâr bir ortam sürecektir. Ancak sizin kalbiniz bunu hissetmiyorsa, böyleymiş gibi gözükme baskı unsuru olacaktır.

Merkür 16 Eylül’de Terazi burcuna girer ve 22 Eylül’de bunu Güneş takip eder. Bu tarihte Sonbahar Ekinoksu olacaktır. Bu olaylar sırlara ilişkin 12. Evinizde meydana geldiği için mutsuzluğunuzu saklama ihtiyacı hissederek tatlı gülümsemeler ve canlı sözlerin arkasına gizlenirsiniz. Sizin iş konusundaki gerçek duygularınız 29 Eylül’de ortaya çıkacaktır.

Bu tarihte Dolunay nedeniyle İstihdama ilişkin 6. Evinizde bir ateş fırtınası başlayacaktır. Elektrikli Uranüs ve ateşli Plüton ile yapılan gergin bir kare ham duyguları ortaya koyacaktır. Kaoslar ve kriz ortaya çıkabilir, ancak bunlar daha fazla heyecan ve tatminkâr kariyer yaşamanız için katalizör görevi görecektir.

Yay Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Yay Burcu Yorumları

Yay Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Yay Burcu Yorumu

16 Eylül ve 22 Eylül’e kadar Toplumsal Yaşantıya ilişkin 10. Evinizi aydınlatan Güneş ve Mars ile bu ay sahnenin ortasında kariyeriniz olacaktır. Ancak eylem kahramanı Mars’ın 6 Ekim’de Mahremiyete ilişkin 12. Evinizde ve Akrep burcunda olması sizi sahnenin arkasında bırakacaktır. Neyse ki, odaklanmış çabanız 3-6 Eylül’e kadar devam eder. Bu tarihte Mars Plüton ile fayda getirecek açılar oluşturur.

6 Eylül’de 9. Evinizde ve ateş burcu Aslan’da bir enerji patlaması yaşarsınız. Ancak 7-8 Eylül’de Jüpiter ile kare oluşturan Merkür ve Güneş iş konusunda bir karmaşa yaşamanıza neden olacaktır. 15 Eylül’de Başak burcundaki Yeniay 10. Evinizi harekete geçirir ve bu işlerinize öncelik tanımada mükemmel bir zaman olacaktır. Belli bir amaca odaklanın ve diğerlerini bir kenara bırakın.

Bu arada, yaşamınızı sarsacak daha derin durumlarla karşılaşacaksınız. Radikal Uranüs Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde bulunmaktadır. Bu yedi yaşam değiştiren karenin ikincisini oluşturmaktadır. Her ne kadar bu açı tam olarak 19 Eylül’de olsa da -ilki 24 Haziran’da olmuştur ve seri 16 Mart 2015’te tamamlanacaktır- onun etkilerini çok güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. 29 Eylül’de ise aceleci Koç burcundaki Dolunay sabırlı davranmanızı engelleyecektir. Özellikle finans konularında aceleci kararlar vermeniz yapmak istedikleriniz ile sahip olduklarınız arasında bir uçurum olduğunu size anımsatacaktır.

Oğlak Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Oğlak Burcu Yorumu

En büyük güçlerinizden birisi amacınızın peşinde kendinizden emin olmanızdır. Bu ay ayağınızın altındaki toprağı daha az sert hissedeceksiniz. Uzun dönemli esinlenmeler ve anlık koşullar sizi güvenilir örnekleri değiştirmeye zorlayacaktır. Bu öyküde zaten temel gezegen oyuncuları ile karşılaşmışsınızdır; 19 Eylül’de, değişken Uranüs ve patlamaya hazır Plüton yedi stres yaratan karenin ikincisini gerçekleştirir. Bunların birincisi 24 Haziran’da meydana gelmiştir. Bunlar bir günlük olaylar değildir, 16 Mart 2015’e kadar yaşamınızı yeniden şekillendirmeye devam edecek olan buz dağlarının görebildiğiniz üst noktalarıdır.

Ancak bu transitler bazen dikkat çekmeden geçip gitmektedir. 29 Eylül’de ateşli Koç burcundaki Yeniay bir içsel heyecan yükü oluşturur. Bu dengenizi bozacak olan beklenmedik olayların bir heyelanıdır. Ay’ın 4. Evinizde Uranüs’le yakın birleşmesi ve Kendinize ilişkin 1. Evinizde Plüton’la bir kare oluşturması yaşam durumunuzu sarsacaktır.

Ancak bir mizah duygusuna sahip olmak ve değişime açık kalmak yeni öngörülere esin kaynağı olur, bu durumda direnme yalnızca baskıyı artıracaktır. Aşk ve para armağanları 6 Eylül’de Derin Paylaşıma ilişkin 8. Evinizde ve cömert Aslan burcunda olan çekici Venüs ile akmaya başlayacaktır. Size inanılmaz gelen bazı büyük planlar işitebilirsiniz fakat umutlarınızı artırarak ve kalbinizin sesini dinleyerek daha fazla kazanım elde edebilirsiniz.

15′inde ayrıntılı Başak burcundaki Yeniay Yolculuk ve Eğitime ilişkin 9. Evinizde harekete geçer ve zihninizin uzak yerlere doğru ufkunu genişletmesini sağlar. Güneş’in işbirlikçi Terazi burcuna -Sonbahar Ekinoksu- girmesiyle Toplumsal Yaşantıya ilişkin 10. Eviniz 22 Eylül’de profesyonel ilişkiler ve sorumluluklarla aydınlanır.

Kova Burcu Eylül2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Kova Burcu Yorumu

İlişkilerdeki karmaşıklıklar 22 Eylül’deki Sonbahar Gündönümü’ne kadar Derin Paylaşmaya ilişkin 8. Evinizdeki analitik Başak burcunda bulunan Güneş nedeniyle ayın çoğu için belirleyicidir. Kendinizi kişisel ve profesyonel partnerlik konusunda kurallar ve beklentiler içine sıkışmış hissedebilirsiniz. Bunların sizin özgürlüğünüzü kısıtlayan durumlar olduğunu düşüneceksiniz.

Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan zorlu düğümleri çözmek ve daha uyumlu ilişkiler oluşturabilmek için sıkı bir uğraş içinde olacaksınız. Eğer durum çözümlenemez görülüyorsa kederlenmeyin; 22’sinde objektif Terazi burcuna Güneş’in girişi Daha Yüksek İlkelere ilişkin 9. Evinizi aydınlatacaktır. Bu sayede ufkunuzu genişletecek, uzlaşma yaşayacak ve tünelin sonundaki ışığı göreceksiniz. Neyse ki, akıl çelen Venüs 6 Eylül’de Başkalarına ilişkin 9. Evinize ve cömert Aslan burcuna girer. Bu sizin etrafınızdakileri size doğru çekeceğiniz anlamına gelmektedir. Sizinle aynı konumda olan kişiler arasında dikkat çekmeye başlayacaksınız. Başkalarının güvenini tam olarak kazanabilmek için onlardan beklentinizi düşük tutun.

15 Eylül’de 8. Evinizdeki Başak burcundaki Yeniay partnerlik olasılığının tohumlarını eker—ancak eğer onları geliştirmek istiyorsanız amaçlarınız hakkında açık olmanız ve özenli bir şekilde plan yapmanız gerekmektedir. 19’unda Uranüs-Plüton kare oluşumunun ikincisinde -ilki 24 Haziran’da olmuştu- ifade edilmemiş arzularınızı dile getirebilirsiniz. Şimdi açığa çıkan düşünceler ve duygular 16 Mart 2015 tarihinde son Uranüs-Plüton kare açı oluşumuna kadar çözülemeyecek olan karmaşık sorular meydana getirir. Bu çift tarafından vaat edilen tektonik değişimler 29’unda Koç burcundaki Dolunay sırasında krizlere yol açabilir. Siz ilişkilerinizi parçalamaksızın bağımsızlığınızı sürdürme mücadelesi içinde olacaksınız.

Uranüs’ün kavuşumu ve Plüton’un kare yapması sivri lafların edilmesine yol açacaktır. Bunlar aynı zamanda radikal fikirler için sizi heyecanlandıracaktır.

Balık Burcu Eylül 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi

2013 Eylül Ayı Balık Burcu Yorumları

Balık Burcunu Eylül 2013′te Neler Bekliyor?

Rezzan Kiraz Eylül 2013 Balık Burcu Yorumu

İlişkilerin ayrıntılı bir şekilde didiklenmesi bıktırıcı bir süreç olabilir, ancak bu ay yapacağınız şey budur. Sevgi ve işbirliği zaman zaman sessiz anlayışın büyüsü içinde akmaktadır. Sözcükler şimdi derin bağlantılar oluşturacaktır. İletişim konusuna bir vurgu 31 Ağustos’ta, düşünceli Merkür’ün Partnerliğe ilişkin 7. Evinize ve Başak burcuna girmesi ile başlamıştır. Bu dönemde başkaları tarafından önemsiz konularda bile yoğun şekilde eleştirilebilirsiniz. Kendi açınızdan olumlu bir bakış açısına sahip olduğunuzda sorunlarla değil çözümlerle karşılaşırsınız.

Merkür’ün 10 Eylül’de Güneş ile kavuşum yapması söylediklerinizin kalıcı bir izlenim bırakması açısından önemli bir tarihtir. 15’inde, Yeniay güven veren Başak burcundadır ve kişisel ve profesyonel birlikler için yeni bir başlangıcın yolunu açar. Size verilen şeyi kabul etmek yerine ne istediğinizi bilmek karşılıklı olarak fayda elde edilen işbirlikleri oluşturma konusunda size yardımcı olacaktır.

Konuları tartışma yeteneğiniz 16 Eylül’de Paylaşılan Kaynaklara ilişkin 8. Evinizde ve tartışmacı Terazi burcunda daha ileriye gidecektir. Her ne kadar bu geçiş sizi bazı zorlu durumların ortasında bırakabilmesine karşın, sakin bir zihin ve duygular size huzur ve işbirliği getirecektir. 22’sinde 8. Evinizde ve uyumlu Terazi burcunda olan Güneş ilişkilerinizi güçlendirecektir.

Bu, Sonbahar Gündönümü’nü işaret etmektedir. 29 Eylül’de ıslah olmaz Koç burcundaki Dolunay Gelirlere ilişkin 2. Evinizde katı olmayan Uranüs’le birleşir. Bu, para kazanma konusunda yeni fikirlere sahip olmanız ve beklenmedik masrafların çıkacağı bir dönem olacaktır.
Hüseyiи. ve Black Angel Bunu beğendiler.

.

Konu ∞ MαsαL tarafından (27 Ağustos 2013 Saat 03:24 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Güncellenmiştir
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 01 Eylül 2013, 06:10   #2 (permalink)
Acımasız Hayatın.. Sessiz Kederi..

Black Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Temmuz 2012
(Mesajlar): 2.229
(Konular): 502
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 90564
Aldığı Beğeni: 729
Beğendikleri: 645
Ruh Halim: Cok Yorgun
Takım :
Standart

paylaşım için teşekkürler Masal

*нαуαт çσк єdєρѕiz.. (;
Black Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
reklam alanı
Alt 02 Eylül 2013, 02:29   #3 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Rica ederim

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 02 Eylül 2013, 21:01   #4 (permalink)
Death Surgeon

Hüseyiи. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karanlıklardan..
(Mesajlar): 8.363
(Konular): 2017
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 403423
Aldığı Beğeni: 1926
Beğendikleri: 2395
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Standart

Paylaşımlar için sağol hayatım
∞ MαsαL Bunu beğendi.

"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter,
hayatın kurtulmuş demektir…"
1Q84 - Haruki Murakami


Hüseyiи. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 02 Eylül 2013, 22:46   #5 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Rica ederim hayatım
Hüseyiи. Bunu beğendi.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 eylül ayı akrep burcu yorumları, 2013 eylül ayı aslan burcu yorumları, 2013 eylül ayı balık burcu yorumları, 2013 eylül ayı başak burcu yorumları, 2013 eylül ayı boğa burcu yorumları, 2013 eylül ayı burç yorumları, 2013 eylül ayı ikizler burcu yorumları, 2013 eylül ayı koç burcu yorumları, 2013 eylül ayı kova burcu yorumları, 2013 eylül ayı oğlak burcu yorumları, 2013 eylül ayı rezzan kiraz burç yorumları, 2013 eylül ayı terazi burcu yorumları, 2013 eylül ayı yay burcu yorumları, 2013 eylül ayı yengeç burcu yorumları, akrep burcu eylül 2013 burç analizi, akrep burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, akrep burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, aslan burcu eylül 2013 burç analizi, aslan burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, aslan burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, aylık burç yorumları, aylık burç yorumları - burçlar, ayı, balık burcu eylül 2013 burç analizi, balık burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, balık burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, başak burcu eylül 2013 burç analizi, başak burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, başak burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, boğa burcu eylül 2013 burç analizi, boğa burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, boğa burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, burç, burç yorumları, burç yorumları 2013, burçlar, burçlar rezzan kiraz, eylül, eylül 2013 akrep burcu yorumu, eylül 2013 aslan burcu yorumu, eylül 2013 balık burcu yorumu, eylül 2013 başak burcu yorumu, eylül 2013 boğa burcu yorumu, eylül 2013 de neler bekliyor, eylül 2013 ikizler burcu yorumu, eylül 2013 koç burcu yorumu, eylül 2013 kova burcu yorumu, eylül 2013 oğlak burcu yorumu, eylül 2013 terazi burcu yorumu, eylül 2013 yay burcu yorumu, eylül 2013 yengeç burcu yorumu, eylül ayı burç yorumları, eylül ayı koç burcu yorumu, ikizler burcu eylül 2013 burç analizi, ikizler burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, ikizler burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, kiraz, koç burcu eylül 2013 burç analizi, koç burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, koç burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, kova burcu eylül2013 burç analizi, kova burcu eylül2013 rezzan kiraz burç analizi, kova burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, oğlak burcu eylül 2013 burç analizi, oğlak burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, oğlak burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, rezzan, rezzan kiraz 2013 eylül ayı burç yorumları, rezzan kiraz burç yorumları, rezzan kiraz burç yorumları 2013, rezzan kiraz eylül 2013 akrep burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 aslan burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 balık burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 başak burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 boğa burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 ikizler burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 koç burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 kova burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 oğlak burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 terazi burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 yay burcu yorumu, rezzan kiraz eylül 2013 yengeç burcu yorumu, terazi burcu eylül 2013 burç analizi, terazi burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, terazi burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, yay burcu eylül 2013 burç analizi, yay burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, yay burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, yengeç burcu eylül 2013 burç analizi, yengeç burcu eylül 2013 rezzan kiraz burç analizi, yengeç burcunu eylül 2013'te neler bekliyor, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557