Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Teknoloji > Oyun Dünyası > Online Oyunlar > Silkroad
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31 Ağustos 2012, 16:30   #1 (permalink)
Üye

♠Vค❼є - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Mayıs 2012
Yaş: 27
(Mesajlar): 3.246
(Konular): 1002
Renkli Para : 128345
Aldığı Beğeni: 212
Beğendikleri: 178
Ruh Halim: none
Standart International Silkroad Online Geniş Kapsamlı Resimli Rehber

International Silkroad Online Geniş Kapsamlı Rehber

Avrupa Soyluların Özellikleri

Avrupa’da uzun yıllar boyunca birçok karakter ortaya çıkmıştır, bunlar arasında Avrupa’da en yaygın kullanılan altı sınıf Savaşçı, Büyücü, Cadı, Dolandırıcı, Ozan ve Şifacıdır. Bu sınıflar birbirinden farklıdır ve toplumun her kesiminde güçlü bir konuma sahiptirler. Kendi alanlarında rakipsizdirler.
Çarpışma sırasında bir takım oluşturup birbirlerini tamamladıkları zaman çok daha güçlü olurlar ve normalde kendilerinden kat kat güçlü bir düşmanı alt edebilirler.

Düzen ;

Beceri yapıları birçok ustalık öğrendikten sonra dahi yeterince sinerji yaratmadığı için, takım oyunu sayesinde zayıflıklarını telafi edebileceklerinden, Avrupalılar grup olduklarında başarılıdırlar. Her biri kendine özgüdür ve roller net olarak ayrılmıştır.

Karakterlerin Özelleştirilmesi ;

Silkroad, kullanıcılara bir karakterin boyunu, vücut ölçülerini ve diğer özelliklerini değiştirme ve kendi zevklerine en uygun görünümü belirleme olanağı sağlayarak, incelikli özelleştirmeyi destekler.

Avrupa Soyluların Özellikleri ;

Avrupa soyu için 30 saniye içinde tekrar kullanılabilen bir iksir ve 10 saniye içinde tekrar kullanılabilen bir hap vardır.
Düzey yükseldikçe, Avrupa soyluların toplam beceri ustalığı da artar.


Avrupa Erkek KarakterlerAvrupa Bayan Karakterler

Chinese Erkek KarakterlerChinese Bayan Karakterler

Silkroad Online - Dünya Haritası [ Jangan , Downhang , Hotan , Samarkand , Constantinople , Alexsandria , Mısır. ]

Constantinople

Description of each areaIslamBin Bir Gece Masalları ve gizemli İslam kültürüEuropeDoğu Roma'yı merkez alan Yunan ve Roma mitolojisi ChinaTang'ı merkez alan Çin bölgesi kültürüWest AsiaEşkıya grubunun ana sahnesiAsia MinorTacirler için, isyancı kuvvetler ve günahkar meleğin destekçileri gibi tehlikeli unsurlar içeren bölge.Western China Muhteşem Budist kültürüCentral Asiaİpek Yolu'nun kuzeyindeki ovaların merkezi olan bölgeTaklamakanGöçebe kabilelerinin ve gizlenmiş diğerlerinin kültürüOasis KingdomFırtınalı çölün ortasında görkemli Vaha KrallığıTaoist WorldTaoizme dayalı sofular dünyası HeavenDüşsel cennet dünyasıIndiaBudist kültürün doruk noktası.

Alan ;

Parçalı bulutlu uçurumlara sahip Akdeniz’in güzel manzaralı kıyılarına hükmeden Doğu Avrupa, doğu ve güney bölgelerdeki topraklarda kıyılara sahiptir. Güney bölgesinde eski Yunan Tanrısı Zeus'a hizmet eden Jüpiter tapınağı bulunmaktadır. Hem Doğu Roma İmparatorluğu, hem de Yunanistan'ın uzantısı olan Bizans kültürüne dayanır. İpek Yolu’nun batı ucunda bulunan Doğu Roma İmparatorluğu yabancı milletlerin çeşitli saldırılarından ve eski mitolojik canavarların girişinden ıstırap çekmektedir.Konstantinopolis, Doğu Roma İmparatorluğunun başkentidir ve “Batı Güneşi” olarak bilinmektedir. İpek Yolu’nun batı ucunda yer almaktadır ve muazzam servet toplamak, muhteşem manzarasıyla övünmek için coğrafi konumun avantajlarından yararlanmaktadır. İpek Yolu bağlantılı denizaşırı ticaretten kaynaklanan muazzam zenginliği nedeniyle şehir çeşitli limanlar geliştirmiştir ve her türlü düşman saldırısından şehri koruyacak üç katlı surlarıyla övünmektedir. Ayasofya gibi Hıristiyanlıkla ilgili çok sayıda yapının bulunduğu şehre Hıristiyanlık hakimdir.

Avrupa NPC ;

Weapon Trader


Balbardo Weapon shop Çeşitli ekipmanları satan ve onaran, Konstantinopolis’teki silah dükkanının erkek sahibi.

Armor Trader

JatomoArmor ShopEskiden Konstantinopolis’in surlarını savunmuş ve yaşı nedeniyle emekli olmuş bir erkek. Zırh dükkanında para için çalışıyor, böylelikle en büyük avcı olabilmek için en yüksek mertebedeki ekipmanı hazırlayabilecek, ancak düşünü gerçekleştirmek için doğuştan çok tembel.

Nun Retaldi Service Building of Cathedral

(Potion Shop)Ayasofya'da hazırlanan iksirleri satan bir rahibe. Yüksek bir derecesi yok, ancak derin bir inanca sahip. Her zaman kuvvet ve cesaret verir ve insanların kendilerini iyi hissetmesini sağlar.

Grocery Trader Bajel Accessory

ShopKonstantinopolis’teki en züppe kişi olarak adlandırılan bir kadın. Etrafındaki çok sayıdaki erkek kendisine kur yapıyor ancak aklında başka biri varmış gibi görünüyor.

Stable-Keeper Treno Stable

Gençken çok ünlü bir gladyatördü. Ancak, kendisini çok kötü kullanmış, büyük bir yara alıp gladyatörlüğü bırakmıştır, ve rütbesi seyisliğe indirilmiştir. Yaralanmadan sonra kendisini suçladığından insanlara karşı dostça davranmamakta.

Trade Shop Tina Merchant

GuildTana’nın tek yumurta ikizi, Tüccar loncası üyesi. Saç renkleri dışında birbirlerine tıpatıp benzeyen iki kız kardeş. Çocukluklarında lanetli oldukları düşünüldüğünden terk edilmişler. Bundan dolayı dünyada kendilerinden başka kimsenin güvenilir olmadığını düşünmekteler.

Merchant Guild Tana Merchant

GuildUzmanlık Taciri Tina'nın tek yumurta ikizi. Saç renkleri dışında birbirlerine tıpatıp benzeyen iki kız kardeş. Ablası Tina'nın kendini feda eden koruyuculuğu sayesinde rahat bir yaşam sürdü. Kardeşinden daha zeki görünmekte.

Hunter Guild Adria Hunter

Bir zamanlar bir paladin idi ancak kralın şövalyeleri arasındaki cinsel ayrım nedeniyle sorun çıkarmıştır. Ayrıldıktan sonra avcı oldu.

Inn Master Sikeulro Inn

Kimse bu yaşlı adamın geçmişte ne yaptığını bilmiyor. Günün birinde şehre gelip bir han yaptırdı. Gençliğinde rezillikleriyle tanındığına dair dedikodular bulunsa da, o bu dedikoduları hiç umursamamakta. Fazla konuşmayıp sanki birisini bekliyormuş gibi duran bir adam.

Harbor Manager Georion Harbour

Birzamanlar Akdeniz ticaret gemisinde denizci olan Georion korsanlara karşı savaşan bahriyelilere özenip donanmaya gönüllü girmiştir ancak başarısız olmuştur. Bunun yerine havuz kaptanı oldu.

Guild Manager Guilt Harbour

Bir zamanlar tacir olan Gilt, devlet yönetimindeki bir lonca birliğini idare etmekte. Kamu işlerindeki sağduyusuyla çok sayıda loncayı hataya izin vermeden mükemmel şekilde yönetmekte. Ancak özel işlerinde başarılı değil; arkadaşları zarar veriyor.

Guide Lise Dimensional Door

İpek Yolu'nu ilk defa ziyaret edecek kişiler için Doğu Roma İmparatorluğu tarafından gönderilen rehber. Konstantinopolis şehrinin merkezinde yaşayıp insanlara farklı konular hakkında bilgi vermektedir.

General Rachel Barrack

Şehri yabancılardan uzun bir süredir koruyan Konstantinopolis generali. Dürüstlük abidesi ve etrafındaki kişilere çok sorunlar yaratmakta. Bununla birlikte, kötü huylu olmayan insanlarla arkadaş olmaya yatkındır.

Soldier Kartino Harbour

Konstantinopolis'i koruyan askeri birlikteki bir asker. Rahat bir yaşam sürmek için gönüllü liman muhafızı oldu. Ancak hırsızlarla aynı kefede ve para için askeri sızları sızdırmakta.

Clergy Gabriel Cathedral

Birkaç rahipten biri, dogmatik tartışmaları asla kaçırmaz. İnsanlara karşı sevecen, dürüstlük abidesi bir kişi.

Steward

Yupitel Mansion Parçalanmış Partize ailesinin, ölü efendisine sonsuz derecede bağlı kahyası.

Consul

RialtoKingis palace Asil imparatora sadık birkaç resmi yetkiliden biri. Genç ve zeki, kralın sarayındaki imparatora yardımcı olmakta.

Harbour

Manager GaleSouthern harbour of East EuropeGale, Konstantinopolis'teki limanı idare eden Georion’un küçük kardeşidir. Kardeşini Konstantinpolis'e kadar takip etti ama kardeşinden farklı olarak, donanmadan hiç hoşlanmaz. Konstantinopolis'in limanı, korsanlara karşı bir savaş nedeniyle kullanılamaz hale gelince Doğu Avrupa'nın güneyinde yeni inşa edilecek limana gönüllü yönetici oldu.

Sunset

WitchLighthouse of the witchRahibelikten gelen, ancak sihir yeteneğinin farkına varınca kötü ruhları kovan biri olmak yerine cadı olmayı seçen kişi. Yabancı bir soyun saldırısı sırasında ölüm tehlikesindeki imparatorun hayatını kurtardı.

Boy

YongsoLighthouse of the witchBir asilzadeye satılmış Çinli köle. Asilzadenin pintiliğinden çok çekip kaçtı ama Melrin tarafından yakalandı; şimdi onun için çalışmakta. Melrin'den kaçmaya çalışır ama Kiske tarafından fark edilir. Merlin’in evini terk edememesi için bir büyü ile bağlanmıştır, çünkü Kiske’nin görünmezliğini fark etmediği numarasını yapmıştır ve hala Gün Batımı Cadısı ile birlikte yaşamaktadır.Jangan

618'de kurulmasıyla birlikte altın çağını yaşayan birlik imparatorluğu. Tang Batı Çin'i yönetmekle ilgilendi ve İpek Yolu'nu canlandırmaya katkıda bulundu. Batı Çin'in yönetimine 7. yüzyılda girdi ve Vaha Krallığı'nı fethetti. Böylece Bukjeong Dohobu ve Anseo Dohobu'yu kurdu ve İslam kuvvetleriyle çatışmaya başladı. O zamanlar Tang, İpek Yolu ticaretinin başlangıç ve bitiş noktası idi. İpek Yolu ticareti ile çok paralar biriktirmiş büyük zengin adamlar.Jangan, Çin atmosferiyle dolu en büyük şehir. İpek Yolu ticareti ile çok para kazanmış varlıklı tüccarların tutunma noktası.

Dungeon

Tomb of Qin-Shi Emperor,Qin-Shi Mezarı, Changan'ın doğusundadır. Dev dağın yeraltında bulunur. Toyong askerleri canavar olarak ortaya çıkar.

Chinese NPC ;

Blacksmith

Chulsa nBlacksmith's shop Jangan'ın demircisi. Chulsan çeşitli silahlar ve kalkanlar satar ve malzemeleri onarır. En meşhur zanaatkardır ve içmeyi seven sıra dışı bir adamdır.

Defense Trader

Mrs JangProtector shopChangan'da koruyucu giysiler satan kadın. İpek Yolu'nu geçerken ölen babasının ardından yalnız yaşıyor. Ünlü bir dükkan sahibidir.

Herbalist

YangyunPotion shopÇeşitli iksirler, şifalı bitkiler ve içkiler satar. Sıradan yaşlı bir adamdır ve ağzı sıkıdır.

Grocery Trader

JinjinGeneral goods shopÇeşitli aksesuar ve araçlar satar. Şakacıdır ve her şeye burnunu sokmayı sever. Ama küçük erkek kardeşini ve ebeveynleri olmayan çocukları kollar.

Stable-Keeper

MachunStableChangan'da büyük bir ahırın bakımını yapar. Atlarla bir arada olmayı sever. Alçak gönüllü bir adam gibi görünür ve doğuştan saftır.

Trade Shop

JodaesanSpecialties shopSadece Changan'a mahsus getirilen tüm özel malları satar. Hesapçı bir mizaca sahiptir ama cimri değildir. Malların değerini belirlemekte ustadır ve tacirler ona güvenirler.

Storekeeper

Sansan Storehouse Temiz bir kalbe sahiptir ve neşelidir. Tüm kalbiyle Vangu'ya inanır.

Storekeeper

Wangu Storehouse Vangu, Changan'daki kişilerin mallarını korur. Dunhuang'daki Sansan'a benzer. Ama ikisi arasındaki ilişkiyi kimse bilmez.

Hunter Guild

Gwakwi Hunter guild Changan'daki avcıları idare eder. Avcı loncasının yöneticisidir.

Merchant

Guild LeegunSpecialties shopChangan'daki tacirleri idare eder. Tüccar loncasının yöneticisidir.

Gisaeng YumiBarroom street

Bir yetimdi ve tek başına yaşamını sürdürebilmek için geneleve girdi. Eşkıya grubuyla gizlice anlaşma yaptığından eşkıyaların şehrine girebilir.

Leebaek Military

CampDövüş sanatlarını Siyah Suikastçı Loncası'nda öğrendi ve Imparatorluk sarayına yükseldi. Şimdi dövüş sanatı yeteneğiyle Askeri kampta askerleri eğitiyor. Gururu ve şerefi diğer insanlardan yüksektir, dolayısıyla bakanlarla geçinemez. Sesi yüksek tonludur ve karakteri dürüsttür.

Specialty Merchant

Seo Pok Bandit Fortress Tüccar, haydutların hazinelerini diğer tüccarlara satar. Genellikle haydutların kalesinde kalır.

Wal Young Rich

VillageWalYoung ve kardeşi YangJung ailesi tarafından terk edilmişti, Siyah Suikastçı Loncası tarafından kurtarıldılar. WalYoung kardeşi ve sevgilisi ShinMoo Alevlerin Adamı ile mutlu bir şekilde yaşadı; sevgilisi ShinMoo onu terk edip kardeşi ölünceye kadar. Şimdi Zengin Köy'de tek başına yaşıyor.Silkroad Online - Joymax ' Hesap OluşturmaJOYMAX.COM’a katılmak için Hesap menüsündeki “Hesap Oluştur” düğmesine basın.JOYMAX.COM kayıt sözleşmesini kabul etmeniz gerekir.Lütfen aşağıdaki kutuların tamamını doldurun.JOYMAX.COM, otomatik hesap oluşturmayı önlemek için Resim Onayı yöntemini kullanır. Lütfen Resim Onayı’nı yazarken büyük/küçük harf uyumuna dikkat edin.Download

Sol menüdeki [YÜKLEMELER]'e basın ardından web sitesindeki 'Yükleme' sayfasında bulunan [Yükle] düğmesine basın. (İlk önce‘Yükleme’ sayfasına erişmek için web sitesinde oturum açmalısınız.)Silkroad Online Client'ı, Silkroad Online web sitesi de dahil olmak üzere diğer birçok web sitesinden kolayca indirebilirsiniz.İstemci yükleyici ile indirirken daha kolay indirebilirsiniz. (Yükleyici, sadece Internet Explorer 5.0 üzerini destekler ve başka bir Tarayıcı kullanırsanız elle ya da başka bir web sitesinden indirmeniz gerekir.)İndirme tamamlandıktan sonra ekranınızda görüntülenecek yükle düğmesini çift tıklatarak yükleme işlemini başlatın.

Karakter Oluşturma

[Yarat] düğmesini tıklayarak karakter oluşturma ekranına gidin.İstediğiniz ayarları girdikten sonra [Onayla] düğmesini tıklayın. (Girilen karakter adı zaten varsa veya geçersizse/zırh ve silah türü seçilmemişse karakter oluşturma işlemi tamamlanmaz)Karakteri oluşturduktan sonra, bağlamak istediğiniz karakteri seçin ve [başlat] düğmesini tıklayın.Ara BirimKarakter Durumu Ekranı

Karakterin geçerli durumu gerçek zamanlı olarak görüntülenir.
Karakterin adı, seviyesi, HP, MP, vahşi savaşçı değerleri görüntülenir.
Seviye atlandıktan sonra görünen + düğmesiyle durum puanları ayrılabilir ve karakter ayrıntıları kontrol edilebilir. Evcil hayvan durumu değerleri, evcil hayvan kullanırken evcil hayvan simgesiyle birlikte görüntülenir.Hedef Penceresi

Tıklanan hedefin bilgileri görüntülenir.
Canavarlara ilişkin sağlık bilgileri, mertebesi ve başka bir canavardan alınan olağanüstü durum simgesi sağlanırken, karakterler için Irk (Avrupalı/Çinli) simgesi, karakter adıyla, işiyle, iş seviyesiyle (tüccar, avcı, hırsız) ilgili bilgiler ve durum simgesi sağlanır.Mini haritaKasabalar ve alanları gösteren mini harita desteklenir.
Üstteki genel bakış düğmesini tıkladığınızda tam boyutlu bir harita açılır.Grup üyeleri, mini harita üzerindeki yeşil noktalardan bulunabilir. Grup üyeleri uzaktaysa, üyelerin bulunduğu yer küçük bir okla gösterilir. Yakınlaştırma/uzaklaştırma düğmesini kullanarak mini haritanın alanını ayarlayabilirsiniz. Görev NPC’sinin konumu, görev sırasında gösterilir.

Çağırma Ekranı
Evcil Hayvan, Yeteneği ve Transferi ile ilgili detaylı bilgi göster. Evcil Hayvan'ı Çağır simgesine basın - Hedefi seç: sol fare tuşuna basın - Durumlar penceresini Aç: sağ fare tuşuna basın

Hızlı Grup PenceresiGrup üyeleriyle ilgili bilgiler görüntülenir. Üyelerin adı, HP’si, MP’si görüntülenir. Böylece, karakterlerin durumuyla ilgili bilgilere her zaman ulaşabilirsiniz. Üyenin uzmanlığı görüntülenir. Üyenin uzmanlığı, en yüksek iki uzmanlık seviyesinin yalnızca 2’si ile gösterilir. Hızlı grup penceresini tıklayarak oyuncu seçilebilir.

Uyarı Mesaj Alanı

Uyarı ve görev mesajı bu alanda görüntülenir.Ekipmanlar için uyarı penceresiBu resim ekipmanın dayanıklılığını gösterir. Baz rengi gridir. Ekipmanın dayanıklılığı azaldıkça sarı veya kırmızıya dönüşecektir.

Sohbet PenceresiFarklı oyuncularla All/Party/Guild/Union/Academy'den seçerek ayrı ayrı konuşabilirsiniz
Yeni mesajlaşma penceresi komutu

Komut ismiKısa yol 1Kısa yol 2Parti mesajlaşması#/partyYonca mesajlaşması@/guildSendika mesajlaşması%/unionAkademi mesajlaşması&/aFısıltıya cevap ver/reply/rFısılda/whisper/wMesajlaşmayı engelle/ban/bMesajlaşma engelini kaldır/unban/uTicaret/trade/tArkadaş olarak davet et/friend/fLoncaya davet et/join/g
SP/Deneyim Ölçeği, Hızlı Bölme, Menü ve Hızlı Düğmesi

SP/Deneyim Ölçeği

SP ve deneyim puanı kazandıkça, ölçek yükselir ve artış, rakamlarla gösterilir.Hızlı Bölme


Beceriler, işlemler, malzemeler ve çeşitli diğer simgeler kaydedilebilir ve hızlı bölme aracılığıyla kullanılabilir.
1~0 arasındaki rakamlar kullanılabilir, istenen takım seçilebilir ve F1~F4 tuşları aracılığıyla kullanılabilir.Ek hızlı bölme

Dikey olarak işlevi değişen bu bölme, oyun penceresinin herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve kullanıcılar tarafından serbest bir şekilde taşınabilir. Kısayol tuşu Ara çubuğu + 1~0’dır.Menü ve Hızlı Düğmesi

Menü düğmesini tıkladığınızda çanta penceresi açılır ve soldaki her bir sekmeden [karakter, çanta, beceri, işlem, grup, görev] pencereleri açılabilir.
Menü düğmesinin yanında üç küçük düğme daha vardır. Üstteki İtem Mall, ortadaki topluluk, alttaki de seçenekler düğmesidir. İtem Mall düğmesi, oyunda gerekli olan malzemelerin satıldığı yerdir; Toplulukla ilgili konular topluluk düğmesinden kontrol edilirken oyunla ilgili seçeneklerin tümü de seçenekler düğmesinden denetlenebilir.Durum Simgesi

Karakter tarafından kullanılmakta olan beceriler, karakterin durumu ve becerilerin kalan süresi ve durumu görüntülenir.
Karakter için yararlı olan beceri ve durumlar üst sırada, zararlı olanlar alt sırada simge şeklinde görüntülenir.Sistem mesaj penceresi

Mesajlar bu sistem mesaj penceresinde görüntülenir. Mesaj penceresinin üstündeki filtre penceresini tıklayarak mesaj alabilirsiniz.-> Çalıştırma Yöntemleri

Fare KontrolüKlavye KontrolüHareket (düğme ayarları değiştirilemez)Kısayol Tuşları (düğme ayarlarını seçenekler menüsünden istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz)Temel Kısayol Tuşları (düğme ayarları değiştirilemez)Kısayol Tuşları (düğme ayarlarını seçenekler menüsünden istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz)Fareyle Kullanılacak Tuşlar (düğme ayarları değiştirilemez)Diğer Tuşlar (düğme ayarları değiştirilemez)Kontrol Penceresi (düğme ayarlarını seçenekler menüsünden istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz)
Lütfen evcil hayvanları ve nakil/hareket çağırma yöntemlerinin farklı olduğunu unutmayın.

Nakil/Hareket YöntemiEvcil Hayvan
Mavi Vahşi Savaşçı Modu

Mavi Vahşi Savaşçı Modu bilinen Vahşi Savaşçı Modu'nun daha gelişmiş biçimidir. Belirli bir görevi yerine getirdikten sonra seviye 95 ya da üstü karakterler bu Modu öğrenebilir. Auranın kırmızı olduğu, bilinen Vahşi Savaşçı Modu'nun aksine, Mavi Vahşi Savaşçı Modu mavidir ve 5 seviye grubuna ayrılır.
Mavi Vahşi Savaşçı Modu'nda hasar emilim yeteneği vardır. Rütbe arttıkça bu yetenek de artar.Arayüzdeki Vahşi Savaşçı göstergesi de kırmızıdan maviye döner.
Bileşik Vahşi Savaşçı

Bileşik Vahşi Savaşçı, Mavi Vahşi Savaşçı Modunu etkinleştirmiş ekip üyelerinin Vahşi Savaşçı enerjilerini birleştirip güçlerini arttırma yoludur. Bileşik Vahşi Savaşçı, Mavi Vahşi Savaşçı Modu'nda 2 ya da daha fazla ekip üyesinin belirli bir seviye Oto. Tecrübe paylaşımı ve Oto. Eşya paylaşımı etkinleştirildiğinde kullanılabilir.
Bileşik Vahşi Savaşçı aktifleştrildiğinde, Mavi Vahşi Savaşçı yetenekleri kaybolmaz ve saldırı hasarı artar. Ancak Mavi Vahşi Savaşçı Modu'nda rütbe artsa bile, Bileşik Vahşi Savaşçı saldırı hasarı esas artıştan farklı olmaz.

Normal AvlanmaCanavar seçildiğinde, fare imleci kılıç şekilli bir simgeye dönüşür. Fareyi yeniden tıklarsanız, karakter canavara saldıramaya başlar. Siz karakteri hareket ettirmedikçe, karakter canavara saldırmaya devam eder. En baştan canavarı veya canavar üzerine CTRL + sol fare düğmesini tıklayarak canavarlara doğrudan saldırmayı seçebilirsiniz.

Partiyle Avlanma

Birlikte parti oluşturmak istediğiniz oyuncuyu tıkladıktan sonra, İşlem menüsü penceresinde grup simgesini tıklayarak grup oluşturmayı isteyebilirsiniz.Seçili oyuncu partiyi oluşturmayı kabul ettiğinde grup oluşturulur. Partiyi oluşturmak isteyen oyuncu parti lideri olur.Bir kişiyi adını tıklayarak sohbet penceresi aracılığıyla davet edebilirsiniz. (kullanılamaz)
Bir partide seviye farkı 5 seviyeden fazla olamaz; partide en fazla 8 üye bulunabilir.
Seviye, iki yöntemle verilebilir : Otomatik Paylaşım veya Dağıtım

1. Deneyimi Otomatik Paylaşma
Deneyimi Otomatik Paylaşma
Yenilen canavarlar veya tamamlanan görevler sonucu verilen deneyim otomatik olarak tüm partiye eşit oranla dağıtılır. Dağıtılan deneyimin toplamı, seviye farkında değişikliğe neden olabilir.

2. Deneyim Dağıtımı
Deneyim Dağıtımı
Deneyim, hedeflenen bir canavara verdiğiniz zarardan, kendi bireysel katkınıza göre verilir. Dağıtım seçeneği belirlenmiş bir partide, parti liderinin seviye farkı üyelerin katılmasını sınırlandırmaz.

Deneyim, hedeflenen bir canavara verdiğiniz zarardan, kendi bireysel katkınıza göre verilir. Dağıtım seçeneği belirlenmiş bir partide, parti liderinin seviye farkı üyelerin katılmasını sınırlandırmaz.
Malzeme dağıtımı için 2 yöntem vardır: Malzeme otomatik paylaşımı veya Malzeme dağıtımı.

1. Malzeme Otomatik Paylaşımı Nedir?
Bir partide malzemeler kullanıcılar arasında otomatik olarak paylaşılır. Örneğin, partide A – D arası üyeler varsa, malzemeler A kullanıcısından verilmeye başlanır ve daha sonra, ikinci malzeme B kullanıcısına verilir ve bu şekilde devam edilir.

2. Malzeme Dağıtımı Nedir?
Kullanıcı bir canavarı yendiğinde, malzeme bu oyuncuya verilir. Malzeme dağıtımı sistemi seçildiğinde, verilen zararda en büyük katkıda bulunan kullanıcı görünen malzemeleri alma konusunda önceliğe sahiptir.


Becerileri Öğrenme

Beceri penceresi (S) Açıklaması
Alıntıdır [Yapan arkadaşın emeğine sağlık]
♠Vค❼є isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
geniş, international, kapsamlı, online, rehber, resimli, silkroad


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557