Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > :: Forum Renkli Özel :: > Söylemek İstediklerim
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Eylül 2013, 20:42   #1 (permalink)
HARD ROCKER

COOLMISTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 16 Aralık 2012
(Mesajlar): 130
(Konular): 6
Renkli Para : 6864
Aldığı Beğeni: 17
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: Utangac
Takım :
Standart Kürtaj Faşizmi (Sessiz Çığlık)

KÜRTAJ FAŞİZMİ (SESSİZ ÇIĞLIK)
Bu dünyada, doğmasına fırsat verilmeyen canlı bebekler parçalanarak öldürülmektedir.Bunun adı Kürtajdır.Bu yazıda yer alan görüntüler rahatsız edici ama gerçek.Gerçeğe gözümüzü kapatmamalıyız.Gerçeğe gözümüzü kapattığımız ve doğruya sırt çevirip yanlışa göz yumduğumuz sürece bu dünya daha kötü bir yer olmaya devam edecek.Kahrolsun Faşizm Kahrolsun Kürtaj.


KÜRTAJ; FAŞİST BİR CİNAYETTİR VE MAZLUMUN EZİLMESİ, BEBEKLERİN KATLEDİLMESİ GADDARLIĞININ TİCARETE DÖNÜŞTÜRÜLMESİDİR.Bir insan nasıl ve kimden dünyaya geleceğine karar veremez.Kim zina yada tecavüz ürünü bir ‘’istenmeyen’’olarak dünyaya gelmek ister ki? Herkes mutlu bir birlikteliğin, sevgi dolu bir evliliğin meyvesi olarak, sıcak bir aile kurumunun içerisinde dünyaya gelmek ister…

Eğer böyle bir ortam oluşturulmamışsa, bunun hiçbir suçu olmayan tek masum olan tarafı o çocuk ve nedense ölmesi gerekende o oluyor .Ne kadar zavallıca bir çözüm bu.işte bu nedenle her ne şekilde olursa olsun ‘’istenmeyen’’ bir sonuçla can kazanan bir çocuğu ‘’o ne der ? bu ne der?’’ diyerek öldüremeyiz .Kendi yarınımızı ve günahlarımızı tartmadan daha doğmamış bir çocuğa günah ve karanlık bir gelecek biçerek onu öldürmeye kimsenin hakkı ve yetkisi yok!Bir insan yarışa kötü bir pol pozisyonunda başlayabilir ama onun ileride mutlu olabileceğine yarışmayı kazanabileceğine,faydalı ve pozitif bir insan olabileceğine neden ihtimal verilmiyor?kim bunlar ?neye dayanarak böyle şeyleri söyleyebiliyor ve yapabiliyorlar?medyum mu? bir yerlerden vahiy mi alıyorlar o çocuk hakkında? O çocuğun özlemleri hayalleri ne olacak? Onun adına karar verme hakkını kim tanıyor bu kürtaj yanlılarına?…

Tecavüz istisnadır.Öyle bir konuşuyorlar ki sanki kürtajın hatta doğumların hepsi tecavüz sonucu oluyor.Dünya kürtaj istatistiklerinde tecavüz sonucu kürtaj çok küçük bir oranı meydanagetirmektedir..Buna karşılık tecavüzlerin en ağır şekilde cezalandırılacağını kürtaj yaptıranların cezalandırılacağı söylenince de neymiş efendim ‘’doğmamış için doğmuş feda ediliyormuş’’Bak sen…
bu bir tuzak, amaç farklı…
Eğer tecavüz söz konusu ise zaman kaybetmeden yargıya baş vurulmalıdır.Tecavüz sonucu bir gebelik söz konusu ise ve ebeveyn bu çocuğu istemiyorsa bunun sorumluluğunu almalıdır.Yasalara baş vurmalıdır ve çocuk, yasaların izin verdiği süre gelmeden en önemlisi de daha kalbi atmıyor iken gebeliğe son verilmelidir.Tecavüzcü ise cinayet suçlamasıyla yargılanıp ölümle cezalandırılmalıdır.

Ama tecavüz sonucu gebe kalan kişi yasalara baş vurmak yerine nedensiz bir şekilde gebeliği sürdürmüş ,çocuk can kazandıktan sonra yada doğduktan sonra ‘’ben bu çocuğu istemiyorum diyorsa’’ devlet ve sivil kurum ve örgütler o çocuğa bakmakla yükümlü ve istekli zaten ,yeter ki yaşasın,onunda bir şansı olsun…Kürtaj söz konusu olunca,Korunma yöntemlerinden bahsediliyor,tecavüz ön plana çıkarılıyor.Bu da büyük bir çelişkiyi ortaya koyuyor.korunma yöntemleri ile ilgili en bilgili toplumlar olan Avrupa ve Amerika da buna rağmen ne yazık ki kaçınılmaz bir kürtaj gerçeği var ve bu uzun yıllardır tartışılan bir konu…öyle ki kürtaj karşıtı sivil toplum örgütleri var ve resmen sert protestolarla ve bildirimlerle bunun yasaklanması için çaba veriyorlar…doğum kontrolünde çok bilgili olan ,adaletiyle övünülen avrupada ve amerikada kürtaj sonucu öldürülen çocukların sayısını araştırabilirsiniz… ne kadarı tecavüz sonucu bunu görmek gerek.Kürtaj ın büyük ölçüde nedeni zina ve cahillik.İnsanların sorumsuzluğu,cinsel ilişki yaşının düşmesi genç yaşta hamilelik büyük bir çoğunlukla Kürtajla sonuçlanıyor.Bir de Kürtajın yasaklanmasını Kadın sağlığına bir tehdit Kadın ölümlerine bir neden olarak gösteriyorlar.Evet bebek katilleri,Yasalardan kaçan, herhangi bir neden sonunda hamile kalmış kadının, kötü şartlarda ve bu iş için eğitim almamış insanların eline bırakıldığını savunmaktalar.İşte yasalardan adaletten feyz almayıp önermeyen,buna karşın cahillik ve kötülükten ilham alıp tavsiye veren materyalist /Faşist dünya görünüşüne sahip bebek katillerinin masumların yaşama hakkı umrunda olmadığı gibi Yine korkunç bir gerçek te araştırma yazımızda kısaca değineceğimiz gibi kozmetik sektöründe ceninlerin kullanılması ve bu ‘’kürtaj’’ denilen katliamın bebek katillerince ‘’para’’ kazanılacak ticari bir sektöre dönüştürülmüş olması da umurlarında değildir hatta bizzat bu pis ticaretin patronudurlar.
Biz Kürtaj karşıtları asla özel hayata müdahale etmek yada insanlara din yada ahlak dersi vermek derdinde değiliz.Biz kürtaj karşıtları şunu savunuyoruz;’’kimse ölmesin’’ .hele hele nasıl doğacağına karar veremeyecek olan,savunmasız küçük ve masum canlar asla ölmesin ve bunu engellemek için her şeyi yapacağız….Kürtaj, başlıbaşına hem insan hayatına kastetmesi,masumu katletmesi,mazlumun ezilmesi ve bu şerefsizliğin ticarete dökülmesiyle faşizmin daniskasıdır.

KAHROLSUN KÜRTAJ.KAHROLSUN FAŞİZM.


KÜRTAJ ESNASINDA CANLI BEBEK ACIMASIZCA NASIL KATLEDİLİR?
Dr. Bernard Nathanson, kürtajın uygulanış safhalarını 1984 yapımı hemen yukarıda izlediğimiz ‘’Abortion The Silent Scream’’ (Kürtaj, sessiz çığlık) adlı tüyler ürpertici filme çektirip yorumladı.Nathanson şöyle diyor’’Kürtajın yapılma safhaları, hassas aletler ve ultrasonla filme çekildi. Kürtajı yapan bekar genç bir doktordu. İki ayrı kürtaj kliniğinde çalışıyordu ve binden fazla kürtaj yapmıştı. Kendisinden filmin editörü olmasını istedik, kabul etti. Filmi seyretti, editör oldu ama odadan çıktıktan sonra bir daha kürtaj yapmadı. Kamerayla çekim yapacak kadın da özel olarak seçilmişti. Bu kadın kürtajı şiddetle savunan bir feministti. Ancak, kendi eliyle görüntülediği filmi seyrettikten sonra kürtajla ilgili konularda hiçbir tartışmaya katılmadı.’’Bernard Nathanson,önce yahudi sonra ateist olan ve kürtajın kralı olarak bilinen Amerikalı doktor Bernard N. Nathanson (1926–2011) hayatı boyunca çoğu ücretsiz 60.000 kürtaj yapmış. Gelişen ultrason teknolojisi ile gerçekleri daha net gören Nathanson, büyük bir dönüş yaparak kürtaj karşıtı bir tavır almış ve 1996 yılında Hıristiyanlık dinini seçmiştir.


SESSİZ ÇIĞLIK – TÜM DÜNYA GERÇEĞİ GÖRECEK


Filmde, önce bebek ana rahminde rahatça hareket ederken görüntüleniyor. Kürtajı yapan kişi rahme müdahale ettiği zaman, çocuk bir an dona kalıyor. Müdahalenin aksi istikametine, rahmin diğer tarafına doğru kaçmaya çalışıyor. Kalp atışları 140′tan 200′e çıkıyor. Kürtaj yapan kişi çocuğu ararken, çocuğun dehşetle ağzını açtığını görüyorsunuz. Sonra kürtaj yapan el ona doğru uzanıyor! Çocuğun ağzı öylesine açılıyor ki, çığlık atışını filmde görebiliyorsunuz. Kürtaj yapan kişi onu başından tutuyor ve başını vücudundan ayırıyor. 12 haftalık bebekten geriye birkaç doku artığı kalıyor. Bu, kürtaj çeşitlerinden sadece birisidir. Kürtaj yapanlar anestezi uzmanı arasında gizli bir dil vardır. Baş bir numara olmak üzere, çocuğun vücudu numaralandırılıyor. Anestezi uzmanı kürtajı yapana soruyor: ‘’1 numara çıktı mı? Bitirdik mi?’’Türkiye‘de yasal kürtaj süresi 10 hafta (2.5 ay) dır. Gebeliğin tıbben sakıncalı olması durumunda ise (anneyle ilgili gebeliğin riskli olduğu hastalıklar, bebeğin ileri derecede sakat olduğunun ya da öldüğünün belirlenmesi gibi) kürtaj uygulaması için yasal süre 10 haftayı aşabiliyor. İslam dininde ise hadisler ışığında anne karnındaki bebeğe 40 gün (1.5 ay) sonra ruh üflendiği belirtilmektedir.


KATLEDİLEN BEBEK PARÇALARIYLA GELEN MUTLULUK, GÜZELLİK VE PARA


‘’Kürtajı yapan ya da olmayı kabul eden insanlar acaba bir hayatı katlettiklerinin farkındalar mı? Kürtajı hikayesinin satırlarını bile okurken insan ürperdiği halde nasıl olur da hissettiği, yaşadığı bir şeyden dehşete kapılmıyor ve korkmuyor? Aslında iş bununla da kalmıyor, insanoğlu vahşetini bir kürtajdan arta kalan ceninlerin kullanımıyla sergiliyor.Nitekim kozmetik firmalarının ürünlerinin neredeyse hepsinde kürtajla alınmış bebeklerin ceninleri kullanılıyor.Çok sayıda kozmetik firması ve bu çok sayıdaki kozmetik firmasının yine çok sayıdaki ürününü göz önüne alırsak kürtajla gelen bu sektörün ne kadar büyük olduğunu anlayabiliriz.Bu dev ticari sektörü beslemek için kaç bebek kürtajla parçalandı düşünmek yeterlidir.Başta Fransa‘da kullanılmak üzere birçok 3. dünya ülkesinden getirilen kürtajla alınmış bebeklerin kozmetik firmalarına satıldığı bildiriliyor. Bunun delili olarak da ABD ve Avrupa’da kamyonlar dolusu ceninin ele geçirilmesi gösteriliyor.

1902 yılından beri kendisini çirkin hisseden kadınları güzelleştirmekle görevli Amerikalı kozmetik firmasının kurucusu ve kozmetik sanayinin imparatoriçesi Yahudi asıllı Polonyalı Helena Rubinstein(1870-1965) ‘in ürünlerinin reklamlarında cildin gen ve yaşayan hücrelerle güzelleştiği belirtiliyor. Gelin görün ki, bu ürünlerin yapımında kullanılan Kollajen adlı maddenin ceninden elde edildiği ya bilinmiyor ya da bilinmezlikten geliniyor ve zavallı güzellik düşkünü insanlarda ciltlerinin güzelliği için kullandıkları kozmetik ürünlerinin mayasında, katledilen bir hayatın var olduğunun farkında bile değiller. Yoksa aksi olarak ‘’vahşetle güzellik olmaz’’’düsturundan çok mu uzaklar?
Dünya bu vahşette yüzerken Türkiye geri kalır mı? Araştırmalar, Türkiye’nin gizli cenin cenneti olduğunu ortaya koymuştur. Nitekim Türkiye’nin en büyük doğum hastanesi olan ismi bizde saklı kadın hastanesinde çalışan üst düzey bir yetkili kürtajla alınan ceninlerin kozmetik firmalarına satıldığını söylüyor. Adının açıklanmasını istemeyen yetkili, kozmetik firmalarının kürtaj yapılan bütün hastanelere eleman gönderdiğine dikkat çekerek bu elemanların ceninleri satın alma işlemini son derece gizli yürüttüklerini ve bu ticaretten hastanelerden hayli yüklü gelir de elde ettiğini kaydediyor!’’SOSYALİST GEÇİNEN ,ÖZGÜRLÜKÇÜ AYAĞINA YATAN GERÇEK FAŞİSTLER VE SÖZDE YAŞAM KUTSALDIR DİYEN YALANCI
HAYVANSEVER VE VEJETERYANLARIN ŞEYTANİ ÇELİŞKİSİ


Bir olgunun yanlışlığı çelişkileriyle doğrulanır. Kürtaj meselesinin neredeyse sadece tecavüze uğrayan kadınlar üzerinden tartışılması da, bu toplumun sosyal açıdan hasta olduğunun göstergesidir. Tartışan tarafların anlamadığı, anlamak istemediği konu şudur: Mesele kadın bedeni meselesi değildir, olmamalıdır. Mesele hayat hakkı meselesidir. Bu araştırma makalesinde kürtaj ile ilgili birçok resim ve video gördük. Bunları vicdanı olan hangi insana izletsek, değil kürtajı savunmak, bir insan olarak bu meseleden bahsetmeyi utanç sayar.‘’Bebeğin bedenine numaralar veriyorlardı filmde. Mesela bebeğin kafasına ‘bir numara’ diyorlardı. Bir numarayı çıkardık! Kafayı kopartarak alırken bunu söylüyorlardı. Kürtaj öncesi ana rahminde rahatça hareket eden bebeği görüntülüyordu belgesel. Sonra ilk müdahaleyle birlikte çocuğun şaşkınlığı, ardından müdahalenin yapıldığı istikametin tam tersi yöne gitme çabası bariz şekilde belli oluyor. Kalp atışları normalin iki misline tırmanıyor. Ve ilk temas durumu. Ağzı öylesine bir açılıyor ki, sessiz bir çığlık yükseliyor adeta. Sonra parça parça kopartılarak alınıyor minicik beden. Geriye sadece birkaç doku parçası kalıyor.’’‘’Özellikle internet ve e-mail ortamlarında sıcak yaz aylarında kampanyalar yapılır. Bunu yapan kişilerin insanî hassasiyetleri beni hep etkilemiştir. Şöyle derler: “Havalar çok sıcak. Lütfen kapınızın önüne birer tas su koyun, evsiz kedi ve köpekler susuzluktan ölmesin diye” Böylesi hassas olanların kalkıp kürtajı savunması bana çok tuhaf geliyor. Keza, “Sakızlarınızı yere atmayın, kuşlar onları yem zannedip yutuyor ve boğulup ölüyorlar” diye kampanya yapabilecek kadar hassas görünenlerin göbeklerine bedenim benimdir diye yazıp sonra da kürtajı savunmaları çok acıklı geliyor bana. Minicik bir kediyi ezerek öldüren adamı, dünyanın en zalim ve sapık kişisi ilan edeli kaç yıl oldu? Kuşu, kediyi, köpek yavrusunu bu kadar düşünenlerin, insan yavrusunu parçalayarak öldürmeyi bu kadar kolaylıkla savunması bana zalimce geliyor.’’kasaptaki parçalanmış hayvan etlerini görünce ‘’yaşam hakkı’’ ndan bahseden vejeteryanların parçalanmış bebek etlerini görünce görmezden gelmesi hatta desteklemesi ne denir ki?

Sözde özgürlükten,haktan,adaletten dem vuran, mazlumları savunduğunu söyleyen parti ve STK ların nefes alıp veren zayıf,savunmasız küçücük bir bebeğin hakları ve özgürlüğü söz konusu olunca faşistleşip zalimleşmesi bana şeytani bir çelişki gibi geliyor.Bir olgunun yanlışlığı çelişkileriyle doğrulanır.Yanlışın arkasından gitmeyen,adil ve güzel bir dünya için masumların ezilmesine dur demek gerekir.Daha başlangıcında,doğum aşamasında her yıl milyonlarca bebeğin parçalara ayrılarak katledildiği bir dünya nın devamında ne beklenir bunu herkesin iradesi ve vicdanı ile düşünmesi gerekir.KAHROLSUN KÜRTAJ.KAHROLSUN FAŞİZM.

DERİLERİ GİYİNİP ZİNCİRLERİ VE KIRBAÇLARI KUŞANDIĞIMIZDA
HİÇBİRŞEY DAHA ÖNEMLİ OLAMAZ BİZ DİZE GETİRİLEMEYİZ

[SIGPIC][/SIGPIC]
COOLMISTER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 16 Eylül 2013, 09:26   #2 (permalink)
Rock★staR

Ze.uL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 12 Ekim 2012
Nerden: Antalya
(Mesajlar): 2.495
(Konular): 387
Burç:
Renkli Para : 430357
Aldığı Beğeni: 706
Beğendikleri: 169
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart

Ya allahaşkına olayı nede çok çarptırıyorsunuz.
Kürtajı kimse istemez elbette.
Ama başbakan kürtaj yasaklansın diye çıktığında istediği süre 4 hafta idi. 4 haftadan sonra kürtaj olmasın demişti. yani 4. haftaya kadar izin vardı. ama bu tıbben hiç elverişli bir durum değildi. uzmanlar çıktı söyledi. anneyede zarar verir dedi. 8. haftadan itibaren kürtaj yapılabilir dediler. ama başbakan ben asarım ben keserim olan bi şahsiyet olduğundan kimseyi dinlemedi ilk başlarda sonra yola geldi ama.

diğer bir mevzuda. hiçbir anne çocuğunun karnından alınmasını istemez. istisnalar yada münferit şeyleri geçiyorum.
yani keyfi asla hareket etmez. erkekler kalkıpta bi zahmet bu konuda ahkam kesmesin. sanki kendileri hamileliği biliyorda anne olmak nasıl bişi biliyorda yok cinayettir yok bilmem nedir. hiç konuşmasın. bi kere o bir kadın ve o karar verecek elbet böyle bişeye.

Tecavüze uğrayan binlerce genç kız var. istemeden bilmeden cahilce davranan insanlar oluyor. Ve hamile kalabiliyorlar. Şimdi ey sen erkek evladı. geç şu kadının yerine. tecavüze uğra. ve hamile kalda ondan sonra konuş bana.

ve hiç bir kız evladı bu durumda kalmak istemez hiç bir kadın bu olayları yaşamak istemez. tamam keşke korunsalar ne bilim yada bu tür şeyler başlarına gelmese diyebiliriz. ama malesef bunlar oluyor.

Bu yüzden kadınlar çıkıp benim bedenim benim kararım diyor. keyfi kürtaj meselesi değil mevzu. o yüzden saptırmayın bu olayı.


Ze.uL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 19 Eylül 2013, 01:26   #3 (permalink)
Düştüm İbret Aldım
Kalktım Unuttum…”

KumsαL` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Kasım 2012
Yaş: 24
(Mesajlar): 1.761
(Konular): 562
Renkli Para : 74350
Aldığı Beğeni: 485
Beğendikleri: 818
Ruh Halim: Cap Canli
Standart

Kürtaja bende karşıyım evet ama tecavüze uğrayıpta istemediği bir adamın çocuğunu nasıl taşıyabilir nasıl yaşayabilir. Tecavüz neyse de zevkine ilişkiye girip hamile kalanların çocuk aldırma olayı cidden saçmalık yazık günah

[SIGPIC][/SIGPIC]
KumsαL` isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 19 Eylül 2013, 08:58   #4 (permalink)
Rock★staR

Ze.uL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 12 Ekim 2012
Nerden: Antalya
(Mesajlar): 2.495
(Konular): 387
Burç:
Renkli Para : 430357
Aldığı Beğeni: 706
Beğendikleri: 169
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart

İlişki zevkine girilir zaten. işte bu zevkine girerken korunmak gerekir. insanlar bu yönde bilinçlendirilmeli. bu yönde bilinçli olurlarsa bir sıkıntıda kalmaz. o zaman ilişkiye giripte hamile kalma riskleride olmaz bu olmayınca kürtajda olmaz.


Ze.uL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 19 Eylül 2013, 10:37   #5 (permalink)
Üye

Turuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Eylül 2013
(Mesajlar): 13
(Konular): 1
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 6
Beğendikleri: 11
Ruh Halim: Keyifli
Standart

çocukları diri diri öldürmek gibi bişey doğmadan yaşama hakkını elinden almak nekadar doğru günah ben karşıyım kürtaja benim bedenim benim fikrim diye şey olmaz o karnındakini peydahlamadan düşüncektin...(tecavüzler zorlamalar hariç)

[SIGPIC][/SIGPIC]
Turuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 19 Eylül 2013, 11:48   #6 (permalink)
Acımasız Hayatın.. Sessiz Kederi..

Black Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Temmuz 2012
(Mesajlar): 2.229
(Konular): 502
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 90564
Aldığı Beğeni: 729
Beğendikleri: 648
Ruh Halim: Cok Yorgun
Takım :
Standart

herkesin günahı kendine her koyun kendi bacağından asılacak

*нαуαт çσк єdєρѕiz.. (;
Black Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 22 Eylül 2013, 00:42   #7 (permalink)

Kewell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 20 Ağustos 2011
Nerden: Lefke/Nicosia-Kıbrıs
(Mesajlar): 7.826
(Konular): 1415
Burç:
Renkli Para : 46680
Aldığı Beğeni: 1056
Beğendikleri: 184
Ruh Halim: Yalniz
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Kewell isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

gayette çoğu keyfi yaptırıyo korunmuyo çevresnden korkuyo ve kürtaj yaptırıyo. açık ve net

İtler Bile Gülecek Kimsesizliğimize!...
Kewell isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 23 Eylül 2013, 09:11   #8 (permalink)
Rock★staR

Ze.uL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 12 Ekim 2012
Nerden: Antalya
(Mesajlar): 2.495
(Konular): 387
Burç:
Renkli Para : 430357
Aldığı Beğeni: 706
Beğendikleri: 169
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart

Alıntı:
Ozzy MagiciaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gayette çoğu keyfi yaptırıyo korunmuyo çevresnden korkuyo ve kürtaj yaptırıyo. açık ve net
çevresinden korkuyor ve keyfi oluyor öylemi)))
çevresinden korkan adam kalkar bu işi yaparmı. yapmaz. belliki istemeden oluyor. keyfi olan bir durum değil.

kürtaj yaptırırkenki ruh hallerini görseniz o kadınların o zaman belki anlardınız. benim yakın bir kız arkadaşım istemeden olan bu durumu yüzünden 2 yıl depresyon geçirdi. kendisini suçladı durdu. katilim ben dedi durdu.


Ze.uL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 23 Eylül 2013, 19:55   #9 (permalink)

Kewell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 20 Ağustos 2011
Nerden: Lefke/Nicosia-Kıbrıs
(Mesajlar): 7.826
(Konular): 1415
Burç:
Renkli Para : 46680
Aldığı Beğeni: 1056
Beğendikleri: 184
Ruh Halim: Yalniz
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Kewell isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

inan kıbrısta her 5 genten 1 i kürtaj yaptırmıştır. 14-15 yaşında kürtaj yaptıranlar var. tabi yaşları icabı yasak olduğu için yasadışı kürtaj yaptırıyolar

İtler Bile Gülecek Kimsesizliğimize!...
Kewell isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 24 Eylül 2013, 09:51   #10 (permalink)
Rock★staR

Ze.uL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 12 Ekim 2012
Nerden: Antalya
(Mesajlar): 2.495
(Konular): 387
Burç:
Renkli Para : 430357
Aldığı Beğeni: 706
Beğendikleri: 169
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart

evet yeni jenerasyon gençler artık daha rahat daha serbest hele kıbrısta daha fazladır bu tahmin ediyorum. şu an aslında geçiş aşaması. bu gençlerin bilinçlenmesi gerekiyor. yani tamam cinsel ilişki güzel olabiliyor. ama hani bununla ilgili tam bi bilgiye sahip olmalılar. zira kızların ruh hali ne bileyim tehlikeleri sonuçları farklı şeyler çıkabilir karşılarına.

kürtaj ise bu işi durduran bişey değildir. sen insanını bilinçlendir. o zaman zaten azalır bu durumlar. yersiz kürtajada gerek kalmaz.


Ze.uL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
çığlık, faşizmi, kürtaj, sessiz


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557