Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Haber ve Magazin > Türkiyeden Haberler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Türkiyeden Haberler Türkiye'nin her yerindeki güncel haberler burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28 Şubat 2014, 22:56   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Erdoğan: 'Çocuklarınızı bunların dershanelerinde çekin!'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan temaslarda bulunduğu Balıkesir’de konuştu
Erdoğan’ın konuşmasından önemli açıklamalar:

Bizlere sahip çıktığınız için, bizlere yol arkadaşlığı yaptığınız için Rabbim hepinizden razı olsun. 30 Mart dünyanın tüm mazlum hakları için inşallah dünyaya verilmiş bir mesaj olsun.

GÖZÜ DÖNMÜŞ DÜŞMANLARA...

30 Mart’ta Balıkesir’de sadece bir seçim yapmayacağım. 30 Mart’ta Türkiye içindeki hainleri Türkiye dışındaki gözü dönmüş düşmanlara sandıkta mesaj vereceksiniz. Türkiye’ye saldıranları sizler sandıkta püskürteceksiniz. Bu ülkede başı açık başı örtülü bizi birbirimize düşürmek istediler. Biz şimdi başörtü olarak okullarımıza gidebiliyoruz, devlet dairelerinde çalışabiliyoruz. Siz ne istiyorsunuz. Sizin Hocanız 28 Şubatta başörtüsü için flortan dedi. Biz o hocalardan kurtulduğumuz için mutluyuz.

BU SENE BİR ŞEYLER OLDU...

Balıkesir’e bu sene bir şeyler oldu. Balıkesir futbolda şampiyonluğa gidiyor fakat belediyecilikte küme düştü. Bunlar belediyeciliği bilmez, belediyecilik bizim işimiz bizim. Ben kimden aldım belediye başkanlığını CHP’den aldım. İstanbul susuzdu, çöp dağları vardı. Medya siz de bunları hatırlayın. Çöp dağlarını temizledik, susuzluğu giderdik. Hala sıkıntı yok. Dağları deldik dağları. 180 kilometre Istıranca Dağları’ndan su getirdik. Neden? Biz Ferhat’ız, Şirin’e aşığız. Millete sevdalıyız.

HADİ BUYURUN

İstanbul’u ben o dönemde 2.5 milyar dolar ile devraldım. Hem yatırımlar yaptım 1 milyar 200 milyon dolar borçla devrettim. Şimdi Balıkesir bizimle daha farklı gülecek. Ayvalık’ta su yok. Hadi buyurun. Neden çözemiyorsunuz su sorununu. İki gülücükle belediyecilik olmaz. Yatırım ister yatırım.

ONUN DA ÇOCUĞU YOK...

Bundan 17 yıl önce 28 Şubat’ta seçilmiş bir hükümete post modern bir darbe girişiminde bulundular. Sizin seçtiğiniz hükümeti baskılarla, tehditlerle görevden uzaklaştırdılar. İmam hatipleri, meslek liselerini kapattılar. İnançlarımıza değerlerimizi kutsallarımıza el uzattılar. Başörtülü okumaz okuyamaz diyorlardı. İmam hatipli üniversiteye giremez diyorlardı. Yoksulların çocukları okumasın diyorlardı. Sen başörtülüsün senden kapıcı olur diyorlardı. Şimdi avukatta oldu mühendis de oldu, doktor da oldu.

Bugün kendi ülkesine tuzaklar kuran zat, o günlerde ülkesini sırtından hançerliyordu. Ne diyordu biliyor musunuz. “Beceremediniz artık bırakın diyordu” Başörtüsü için takmayabilirsiniz diyordu. Ya sen ne karışıyorsun. Çünkü onda evlat yok. Bizim derdimiz var. (Başbakan Erdoğan geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için. "Onun çoluğu çocuğu yok bizi anlayamaz" demişti)
28 Şubat’ta darbecilere hoşgörü ödülleri dağıtıyordu bunlar. Bugünde darbecilere telekulak desteği veriyor.

BU MİLLET UNUTMAZ

Bu millet ihaneti sırtına saplanan hançeri unutmaz. Bin yıl sürece zulmü sizlerle beraber ortadan kaldırdık. Üniversitelerde başörtü yasağını, imam hatiplerde olan yasakları ortadan kaldırdık.
Bunlar ilimden, fenden bahsediyor di mi? MHP’yi konuşmaya gerek yok. İktidara geldiler muktedir olamadılar. Merhum Ecevit ile 3.5 kalabildiler. 5 sene kalamadılar. Neden? Bunlar aciz. Bunların yapabileceği iş değil bu.

CHP’nin başındaki Genel Müdür aslında bir kaset Genel Müdürüdür. Yapmıştır yapmamıştır, bilemem. Ama o görüntüleri yarım saatte ben kaldırdım. Ama şimdi kalkmış bana kimmiş açıklasın diyordu. Onu git paralel yapının başındakine söyle, hala güveniyorsun. Bu iş bizim başımızın altında çıksa neden kaldıralım ya. Varsın dursun.

Tek parti döneminde zulmedenler geçip gittiler. 27 Mayıs’ı yapanlar göçüp gittiler, millet onları nefretle anıyor. 12 Eylül’ü yapanlar milletin gönlünde mahkum oldular. 28 Şubat’ı yapanlar 2002 3 Kasım’da cevabı aldılar.

Dün gösterdiklerimi bir kısım medya yayınlamadı. Bugün yenileri göstereceğim. Yayınlasanız da yayınlamasanız da tarih o medyayı affetmeyecek.

3 temmuz 1960 tarihli bir gazetenin haberi. İsmini vermiyorum. Bu da benim hassasiyetim. Vermiyorum, vermeyeceğim. 27 Mayıs’ta darbe yapmışlar Menderes’i hapse atmışlar bu haberi yapıyorlar. Şöyle yazıyor:

Menderes’in kasası yolsuzluk evrakı ve vesikalarla dolu diyor. Aynen bugünkü gibi. Haberin içinde merhum Başbakan ile ilgili son derece alçakça edepsizce iftiralar var. Darbe yapmışlar yetmemiş Menderes ve arkadaşlarını hapsi atmışlar yetmemiş, bu haberlerle Menderes’in itibarını sıfırlamak istiyorlar. Sonuç, Menderes silinmez bir demokrasi kahramanı.

DİZİLERDEKİ KANUNİ DEĞİL HA...

Kanuni ne diyor. Dizilerdeki Kanuni değil ha. Bizim Kanunimiz öyle kadınları kucaklarını dolaşan Kanuni değildir. At sırtında ömrünü geçirmiştir. Onu bile kirletmeye çalıştılar. Halk içinde muhtemel bir nesne yok devlet gibi olmaya devlet cihanda nefes sıhhat gibi. Balıkesir dev bir şehir hastanesine sahip oluyor. Önümüzdeki ay temelini atacağız, 2016 sonunda da açılışını yapacağız. Bundan ben de çok tazminat kazandım ha. Kılıçdaroğlu’ndan. İsmini vermeyecektim pardon. Yeri geldiğinde onları da açıklayacağım. Onları bağışlayacağız. Düşenbiliyor musunuz. 3 yıla aşkın süre 3 bine yakın kişinin telefonlarını dinlemişlerb Selam örgütü diye bir örgüt uydurmuş her taraftan her renkten kendileri dışında kim varsa keyfi dinlemişler. Benim oğlum ile ilgili de aynı itirafı attılar.

OĞLUMUN AVUKATI MÜRACAAT ETTİ

Oğlumun avukatı müracaat etti ve 3 savcının imzasıyla açıklama yapıldı. Oğlum da izinsiz dinlenmiş. İşti iftira at izi kasın. Bunu yapmaya hakkın var mı? Nasıl yaparsınız bunu. Sipariş üzerine de bunlar aynı şeyleri yaptılar. Türkiye’nin en mahrem konuşmalarını dinlemişler. Beni de dinlemişler. Bizim güvenli hatlarımız var, uluslararası görüşmelerimiz var bunları dinlemişler. Eyyyy Pelsinvanya sana sesleniyorum. Eğer yüreğin varsa çık vatanına gel vatanına. Siyaset yapacaksan çık er meydanına. Ben öyle bilmiyordum, aldanmışım. Bana kitaplar gönderiyordu, bana methiyeler düzüyordu. Tespihler gönderiyordu. Şimdi her şeyi anladık.

TEHDİT EDEN HAREKETLER YAPIYORSUN

Ama bundan sonra böyle olmayacak. Adalet yerini bulacak Türkiye’den kaçtın gitti şimdi oradan ülkemin huzurunu kaçırıyorsun. Ulusal güvenliğimiz tehdit eden hareketler yapıyorsun. Biz bu ihanetin hesabını soracağız. Bu yapı ç ok büyük bir ihanetin içinde. Bu yapı kendi ülkesinin en stratejik bilgilerini ele geçirip servis edecek kadar alçaklık içinde. Bunlar ne için böyle patladılar biliyor musunuz? Dershaneler. Buradan 1 milyar dolar geliri vardı buradan. Bakın Meclis’te dershanelerle ilgili konular görüşülüyor kim bizimle mücadele ediyor CHP.

ÇOCUKLARINIZI BUNLARIN DERSHANELERİNDEN ÇEKİN

Tüm Türkiye’ye sesleniyorum. Çocuklarınızı bunların dershanelerinde çekin. Okullarından da çekin. Benim 4 çocuğumun 4’ü de devletin imam hatiplerinde okudu.

Başörtüsünden üniversiteye sokmadılar, yurtdışına okudular. Devletin okulları bize yeter. Bunlara tavır koyun. Bunların yayın organlarına da tavır koyun. Doğru haber bulamazsınız, dürüst haber bulamazsınız. Bunları boykot ederek tavrınızı göstereceksiniz.

Pazartesi günü Ankara’da bir bulvar açtık. Kimlere rağmen o solculara rağmen. O ateistlere rağmen. Bunlar terörist. Ama CHP bunlara bizim gençler diyor. Bizim sevgili gençlerimizin elinde Molotof kokteyli olmaz. Bilgisayarı, kalemi olur. Bulvarın adı ne 1071 Malazgirt. Bunlardan bir tanesi üzerine Bizans kıyafeti giymiş Alpaslan Bizans’a karşı savaşıyor ya kendini Bizans’ın yerine koyuyor. Yazıklar olsun. Kalabalıktan birinin seslenmesi üzerine: Bizim sosyologlara ihtiyacımız var. Şöyle gel. Lütfi Bey, notlarını al. Bakın Bakanımız ne diyor. Sosyolog kadrosunu attırdık.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 01 Mart 2014, 12:24   #2 (permalink)

Kewell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 20 Ağustos 2011
Nerden: Lefke/Nicosia-Kıbrıs
(Mesajlar): 7.826
(Konular): 1415
Burç:
Renkli Para : 46680
Aldığı Beğeni: 1056
Beğendikleri: 184
Ruh Halim: Yalniz
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Kewell isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

Alıntı:
ONUN DA ÇOCUĞU YOK...
artık bu lafı kabak tadı vermeye başladı.

İtler Bile Gülecek Kimsesizliğimize!...
Kewell isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
bunların, Çekin, Çocuklarınızı, dershanelerinde, erdoğan


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557