Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Haber ve Magazin > Türkiyeden Haberler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Türkiyeden Haberler Türkiye'nin her yerindeki güncel haberler burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16 Nisan 2015, 13:17   #1 (permalink)
iyiyi ara,güzeli ara,doğruyu ara;
ama kusur arama!


oR@BeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2012
Nerden: evimden
Yaş: 51
(Mesajlar): 13.044
(Konular): 5372
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 1498372
Aldığı Beğeni: 2766
Beğendikleri: 5898
Ruh Halim: Kaygili
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 8
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Yeni Yurt kızlarına sosyal medyadan fuhuş çengeli!

Yurt kızlarına sosyal medyadan fuhuş çengeli!Devlet yurdundaki kız çocuklarını fuhuşa sürükledikleri iddia edilen çete üyeleri hakkında 140 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Çete üyelerinin kız çocuklarını fuhuşa sürüklediklerinin yer alan iddianamede tüyler ürpertici ifadeler yar aldı.

İstanbul Kemerburgaz Ağaçlı Çocuk Koruma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki çoğunluğu 18 yaşından küçük kız çocuklarını "lüks hayat, evlenme, sevgili olma " vaatleriyle kandırarak fuhuş yaptırdıkları iddia edilen 3'ü tutuklu 6 kişilik çete hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Savcısı Ercan Devrim tarafından şüpheliler hakkında hazırlanan iddianamede 11 kız çocuğu mağdur olarak yer aldı. Mahkemece kabul edilen iddianamede biri mağdur şüpheli olmak üzere 6 sanık yer aldı.

LÜKS HAYAT VAADİYLE FUHUŞ TUZAĞI

Savcı Ercan Devrim'in hazırladığı iddianamede tüyler ürperten ifadeler yer aldı. İddianamede, çete üyelerinin kandırma ve ikna yolu ile fuhuşa sürükleyemedikleri 18 yaşından küçük kızları tehdit ederek zorladıkları anlatıldı.
Kemerburgaz Ağaçlı Çocuk Koruma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşları küçük kız çocuklarını hedef alan çete üyelerinin kendi aralarındaki telefon konuşmalarında şifreleme yoluna gittikleri ve fuhuşa sürüklenen kızlardan "yeni ayakkabı geldi" şeklinde kodladıkları kaydedildi.

ÇETE LİDERİ ABLA, KIZLARI BULAN ERKEK KARDEŞİ

Çetenin yapısının ayrıntılı olarak yer aldığı iddianamede, fuhuş çetesinin başındaki ismin 29 yaşındaki Elif P. olduğu, kadın şüpheliye kızları getiren ismin ise 23 yaşındaki erkek kardeşi Erhan P. olduğu bilgisine yer verildi. Şüpheliler Erhan P. İle Zülfükar A.'nın kendi istedikleri gibi davranman suç mağduru kadınlara şiddet uyguladıkları belirtilen iddianamede, şüphelilerin kadınları kullanılıp atılacak bir eşya gibi gördükleri hususuna dikkat çekildi.

ÖNCE HARCAMA YAPTIRIP SONRA BORÇLANDIRMA TAKTİĞİ

İddianamede çete lideri abla Elif P.'nin kardeşi Erhan P. ile birlikte yaşı küçük kızları kendilerine çekip, onları güzel şekilde giydirerek ve yine güzel yerlerde yedirip içirerek kandırdıkları, kızlara harcadıkları paraları onları fuhuşta çalıştırarak ve borçlandırarak geri aldıkları da iddianamede anlatıldı.


KIZLAR YURDU FUHUŞ İÇİN HEDEF OLARAK BELİRLENDİ

Şüphelilerin yabancı uyruklu kadınlara da, yurttan kaçan kızlarla aynı evde fuhuş yaptırdıkları anlatılan iddianamede, "Şüphelilerin kendi aralarında yaptıkları telefon görüşme kayıtlarından, 18 yaşından küçük kız çocuklarının kaldığı söz konusu kurumun yurdunu bu kızlara fuhuş yaptırmak için hedef olarak belirdikleri anlaşılmıştır" denildi.

"ELİMİZDE KIZ KALMADI, GÖĞSÜ OLMASA DA İŞ GÖRÜR"

Şüphelilerin kendi aralarında yaptıkları telefon görüşmelerinin yer aldığı iddianamede, göğsü dahi çıkmamış kızları hedef olarak gördükleri ortaya çıktı.

İddianamede yer alan mağdur ifadelerinden, şüpheli Zülfükar A.'nın kurumda kalan kızlardan biriyle buluştuğunu ancak bu kızın göğüslerinin olmadığını ve kendisine 'olmaz' dediğini şüphelilerden Yasemin E. 'ye söylediği, Yasemin E.'nin ise ellerinde kız olmadığı için müşterilerin gelmediğini, göğüsleri olmasa da iş göreceğini şeklindeki tüyler ürperten sözleri dikkat çekti.

ÇETE LİDERİNİN EVİNDE FUHUŞ ÇETELESİ BULUNDU

İddianamede şüphelilere yönelik yapılan operasyonda çete lideri Elif P.'nin cep telefonunda fuhuşa sürüklenen ya da sürüklenmek istenen kız çocuklarının yurt gibi ortamlarda toplu çekilmiş fotoğrafları, evinde yapılan aramalarda ise bazı kızların isimlerinin karşılığında 80,80,100,100 gibi sayıların bulunduğu not kağıdı ele geçirildiği yer aldı.

"O EVDE KALAN KIZLARIN ÇOĞU BİZİM YURTTANDI"

İddianamede mağdur sıfatıyla ifadesi alınan kız çocuklarının lüks ve rahat bir hayat, sevgili olma, evlenme vaadiyle kandırılarak nasıl fuhuşa sürüklendiklerini anlattıkları ifadeleri de yer aldı.

Mağdurlardan 14 yaşındaki A. K.'nın ifadesinde, rehabilitasyon merkezinden kaçarak çetenin evine gittiğini daha sonra kendisine fuhuş amaçlı teklif yapılınca fuhuş yapılan evin pencereden atlayarak kaçtığını söyledi. A.K. ifadesinde, "Arkadaşlarımız Cevahir'de bir evde görmüştüm. Ev apartman gibiydi ve içinde ranzalar vardı. 6 arkadaşım o evde kalıyordu. Orada kalmalarının sebebi ise paraydı, fuhuşta çalışıyorlardı. B.V. isimli bir kız bizim yurtta kalıyordu ve kolay para kazanacağımızı söylüyordu. Kızların anlattığına göre gecelik 35 liraymış. Oradaki olayları jandarmaya bildirdik, yakalandılar, İstanbul'u bir pislikten kurtardılar" dediği iddianamede yer aldı.

"KALACAK YERİM YOK DİYE FUHUŞ EVİNDE KALDIM"

Fuhuş tuzağına düşürülen 18 yaşındaki mağdur B.K. ise ifadesinde başına gelenleri şöyle anlattı; "Kurumdan arkadaşım B.V.'nin facebookumda ekli olması sebebiyle yazışmaya başladım. Kısa süre sonra konuştuğum kişinin B.K. değil onun erkek arkadaşı Zülfikar isimli kişi olduğunu öğrendim. Kurumu izinsiz terk edip kaçak durumda kalmam sebebiyle kalacak yerim olmadığından Zülfikar beni alarak evine götürdü. Bir gece birkaç kişiyle gittiğimiz barda Zülkifar bana cinsel ilişkide bulunmak istediğini söyledi. Kabul etmeyince bana 'kafa hapı' denen maddeyi verdi. Kendimden geçtiğim sırada Zülfikar rızam dışında benimle birlikte oldu. Bir hafta kadar o evde kaldım. Zülfikar'ın elindeki bazı kadınlar kaçmış. Bana bu işi teklif ederek, çok para kazanacağımı, kurumdan kaçıp yanına gelen çocukların da çok para kazanıp ev dahi aldıklarını söyledi. Çaresiz kaldım ve teklifi kabul ettim".

DAHA ÖNCE KÜRTAJ YAPTIRAN MAĞDUR YİNE HAMİLE KALDI

İfadesinde daha önce kürtaj yaptırdığını söyleyen ve ifadesi alındığı esnada 7 haftalık gebe olan mağdur B.K. ifadesinin devamında "Fuhuş karşılığında müşterilerden 80-100 TL alınıyordu. Aldığın paranın dörtte biri sende kalıyordu. Müşteri önce 'Kader' kod isimli kişiyi arıyordu. 'Kader' de müşterileri bize yönlendiriyordu".

"MAĞDURLARIN İFADELERİ BİRBİRLERİYLE TUTARLI"

İddianamede, Çocuk İzleme Merkezi Sosyal Hizmet Uzmanı Adli Görüşmeci tarafından düzenlenen adli görüşme değerlendirme raporuna da yer verilerek, mağdurların görüşme boyunca verdikleri bilgilerin birbiriyle tutarlı bulunduğu; anlama, kavrama ve ifade verme yetenekleriyle yaş ve gelişim düzeylerinin de normal sınırlarda olduğunun bildirildiğine dikkat çekildi.

"140 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ"

İddianamede çete lideri Elif P. ile kızları kandıran kişi olduğu saptanan Zülfükar A.'nın "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek, kurulan örgüte üye olmak, örgüt faaliyeti çerçevesinde çocuğun nitelikli cinsel istismarı, çocuğu fuhuşa teşvik veya aracılık etmek, çocuğa fuhuş yaptırmak, suçun maddi eser ve delillerini uydurarak iftira, tehdit, çocuğun cinsel istismarı" suçlarından 50 yıl 9 aydan 140 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmaları istendi.

İddianamede diğer şüpheliler Halil C., Yasemin E. ve çete liderinin kardeşi Erhan P. hakkında ise benzer suçlardan 63 yıla kadar hapis cezası istenildi. İddianamede mağdur şüpheli olarak yer alan B. V.'nin ise 8,5 yıldan 24 yıla kadar hapis cezası talep edildi

oR@BeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
çengeli, fuhuş, kızlarına, medyadan, sosyal, yurt


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557