Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Haber ve Magazin > Türkiyeden Haberler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Türkiyeden Haberler Türkiye'nin her yerindeki güncel haberler burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14 Eylül 2012, 12:37   #1 (permalink)
' Yanacağız ikimiz de ateşte ~

[ PuCCa ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 16 Ağustos 2011
Nerden: Mülteci ...
(Mesajlar): 8.051
(Konular): 572
Renkli Para : 183370
Aldığı Beğeni: 450
Beğendikleri: 943
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Standart Türkiye'yi sarsan cineyette şok ifadeler!

Türkiye'yi sarsan cineyette şok ifadeler!


"Sabah 04.00’te dışarı çıktım, ikisini duvara dayanmış, soyunmuş, sevişirken gördüm!"
14 Eylül 2012 Cuma, 11:28:49
Isparta ’da, tecavüz ettiği iddia edilen Nevin Yıldırım tarafından öldürülüp başı kesilen Nurettin Gider’in eşi Kezban Gider, “3 yıldan bu yana ilişkileri vardı. İkisini sevişirken bile yakaladım” iddiasında bulundu.

Isparta ’da, tecavüz ettiği iddia edilen Nevin Yıldırım tarafından öldürülüp başı kesilen Nurettin Gider’in eşi Kezban Gider, “3 yıldan bu yana ilişkileri vardı. İkisini sevişirken bile yakaladım” iddiasında bulundu.

Isparta’da, başını kopardığı Nurettin Gider’den hamile kalan Nevin Yıldırım, “Ölsem de bu çocuğu doğurmayacağım” diyerek akıllara kazınmıştı. Mahkeme ise gebeliğinin 6. ayında olan Yıldırım’ın karnındaki çocuğunun alınamayacağına karar vermişti. Şu anda gebeliğinin 7. ayında olan Yıldırım’ın yaşadıklarının ardından ise Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram, Nevin Yıldırım’ın tüm topluma iyi bir ders verdiğini belirtip, cezaevinde ve sonrasında kendisine destek vereceklerini söyleyerek herkesi şaşırtmıştı.

Sadece Isparta’nın değil, tüm Türkiye’nin dilinde olan cinayet sanığı Nevin Yıldırım’ın Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildiği belirtilmişti. Ancak bu bilgi bu kez Yıldırım’ın avukatı tarafından yalanlandı. Kendisine de daha önce müvekkilinin Manisa’ya sevk ediliğini söyleyen Avukat Halil Tütüncü, müvekkilinin İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıklalıkları Hastanesi’ne sevk edilmiş olabileceğini, kendisinden haber alamadığını kaydetti.

Köy hâlâ gergin

Yalvaç’ın Koruyaka köyünde yaşanan bu dehşet verici olayın ardından hem Nevin Yıldırım’ın ailesi hem de yine yakınları olan öldürülen Nurettin Gider’in ailesi ile görüşmek için köye gittik. Köye ulaştığımızda daha önce “Karım yapmasa ben öldürürdüm” diyen Nevin Yıldırım’ın eşi İsmail Yıldırım’ın babası İlyas Yıldırım, 2 çocuğu ve ailesi ile köyü sabah saatlerinde terk ettiğini öğrendik.

Sabah Koruyaka köyüne gitmeden telefonla görüştüğümüz İsmail Yıldırım, soruşturmanın gizli yürüdüğünü ve bu konuda artık konuşmak istemediğini belirtmişti. Halen gerginliğin hakim olduğu köyde, her iki ailenin de akraba olmasından dolayı kimse konuşmaktan yana değil. Ancak Nevin Yıldırım’ın kafasını kestiği tecavüzcüsü olduğu iddia edilen Nurettin Gider’in evine gittiğimizde ise Nurettin Gider’in annesi Zeynep Gider ve eşi Kezban Gider ile karşılaştık.

Eşi anlattı

Nurettin Gider’in eşi Kezban Gider, eşinin 3 yıldan bu yana Nevin Yıldırım ile ilişki yaşadığını iddia ederek, kendisinin bu ilişkiye karşı çıktığını ve eşinden bu nedenle sık sık şiddet gördüğünü söyledi. “İkisini sevişirken gördüm” de diyen Kezban Yıldırım şunları söyledi, “Üç yıl önce ilişkileri başladı. Yaz mevsiminde Ankara Polatlı’da pancar toplamaya gitmiştik. Nevin de ordaydı. O zaman benim bazı yakınlarım beni uyardı. Nurettin ile Nevin’i yan yana görmüşler. O zaman akrabalarımın dediklerine inanmak istemedim. Eşime çok güveniyordum, zaten o da yalanladı. Ankara Polatlı’da 2 ay kaldık. Sonra köye döndük, 1 ay geçti. Ben eşime tekrar ‘Dedikodular başladı. Bu ilişki doğru mu?’ diye sordum. Bana ‘Nevin’le sadece sohbet ediyoruz’ dedi.

‘Yeğenimin karısıydı’

Daha sonra sağdan soldan cinsel ilişkide bile bulunduklarını duydum. Bunu sorduğumda da defalarca kavga ettik, şiddete maruz kaldım. Aradan 4 ay geçti. Antalya Yanköy’e gittik pamuk toplamaya. Sabah 04.00’te dışarı çıktım, ikisini duvara dayanmış, soyunmuş sevişirken gördüm. O anda bayıldım, bağırdım ve daha sonra bayılmışım. Eşim ayılttı. Kendime geldiğimde ‘Ağabeyime söyleyeceğim’ dedim. Nurettin beni tehdit etti, dövmeye başladı. Antalya’da ertesi gün Nevin’i tarlada gördüm. Beraber konuştuk, yaptığının yanlış olduğunu söyledim. ‘Her iki taraftan biri ölebilir, ondan sana koca olmaz, bu yasak ilişki’ dedim. Nevin benim yeğenimin karısıydı. Bu ilişki hep böyle devam etti. Eşime ‘Bana bir kurşun sık, dayanamıyorum’ dedim.”

Kezban Gider, Nevin Yıldırım’ın taşıdığı çocuğa kendisinin bakacağını da söyleyerek, “O çocuk benim eşimdense ben bakarım. Ama önce DNA testi ile eşimden ait olduğu ortaya çıksın. “ diyerek şöyle devam etti:”Nevin’in kocası İsmail zaman zaman iş için dışarı gidiyordu. Bunu duysaydı ya eşini öldürürdü, ya da eşim onu öldürürdü. Kocam bana geçen yıl söz bile verdi. Ama olmadı. Nisan ayında yanıma geldi. Bana 'bir çocuğum daha olsa onu kabul eder misin?' diye sordu.

Ben de ona ‘Bizim 2 çocuğumuz var, başka çocuk istemiyorum’ dedim. O da ‘Sen değil zaten Nevin işi devam ediyor’ dedi. Bunu annem de duydu. Ben ağlamaya başladım, o da sinirlendi, ‘Sen de o da, Nevin de karımsın’ dedi. Nevin sürekli çağrı atardı eşimin telefonuna. Biz Nevin’in hamile olduğunu biliyorduk. Çünkü 1 ay evini bıraktı, annesinin evinde yaşadı. İsteseydi kürtaj olurdu. Bize göre Nevin’in ailesi bu ilişkiyi öğrendi ve eşime tezgah kurdular. Nevin eşimi yalnız öldürmüş olamaz. Nevin eşimi çağırıyor, “gel“ diyor. Demek ki onlar tuzak kurmuş. Hem kızlarını hem de Nurettin’i cezalandırdılar. Ben bunları savcıya anlattım, başka da bir şey söyleyemem. Ayrıca Nevin’in çocuğunu kabul ederim, bakarım. Yeter ki Nurettin’den olduğu anlaşılsın. Seve seve o çocuğa bakarım. O çocuk benim canım. Öldürdüler bari kafasını kesmeselerdi, kocamın yüzünü bile öldüğünde göremedim.”

Fotoğraflar mahkemede

“Nevin ile Nurettin’in eşi Kezban akraba oluyor. Her ikisinin de çocukları var. Ama buna rağmen ikisi aşk yaşadılar. Buna kimse karşı koyamadı. Nevin aile baskısından dolayı Nurettin’i öldürdü. Nurettin de biliyordu bir gün öldürüleceğini. Nevin olaydan sonra Nevin ile Nurettin’in yatakta öpüştükleri, arabada yan yana olduğu resimleri de bizimle paylaştı. Biz de bu fotoğrafları delil olarak sunduk. İkisinin yaptıkları teleofn görüşmelerinin dökümlerini istedik. Bu olayın seyrinde Münevver Karabalut cinayetinde olduğu gibi çok önemli gelişmeler olacak. Yeğenimin başına gelen bir namus cinayeti değildir.”

Bir ay önce itiraf etmiş

Diğer yandan köy kahvehanesinde konuştuğumuz bazı köylüler, öldürülen Nurettin Gider’in bir ay önce kahvehanedeki bazı arkadaşlarına, “Ben bir hata yaptım, ne yapabilirim” diye sözler söylediğini ve tecavüz olayını anlattığını iddia ettiler. Köyde görüştüğümüz Nevin Yıldırım’ın babası Zekeriya Yıldız ise şunları söyledi: “Ben kızımın her zaman arkasındayım. Bir hata yapmış da olsa onun arkasındayız ailesi olarak. Avukatımızın talimatı gereği hiçbir beyanat vermeyeceğiz.”

‘İlişkilerini herkes biliyordu’

Nurettin Gider’in dayısı Recep Öncü ise şunları söyledi: ”Biz yeğenimizin yaptığı yanlışı hiçbir şekilde onaylamıyoruz. Ama olayın tecavüz gibi gösterilmesine de karşıyız. Çünkü bizim de bildiklerimiz, elimizde olayın yönünü değiştirecek ipuçlarımız var. Nevin ile Nurettin’in ilişkisi yıllar önce başladı. Bu ilişkiyi Nurettin’in eşi Kezban da biliyordu, Nevin’in ailesi de, bilmeyen yoktu. Nevin’in babası, eşi bu ilişkiyi öğrendiğinde hem kızlarına hem de Nurettin’e baskı yaptılar. Nurettin’i köy kahvesinde köyü terk etmekle suçlamışlar, aksi takdirde kafasını kesip meydana atacaklarını söylemişler. Nurettin buna rağmen köyden gitmeyeceğini söylemiş. Bir süre sonra eşi Kezban da bu ilişkiyi kabul etmek zorunda kaldı. Hatta Nevin’i kuma olarak da kabul etti. Ama olmadı. Nevin 7 ay boyunca tecavüz edildiyse nasıl şikayetçi olmadı? Nurettin’i öldüren Nevin ancak kafasını kesen kendisi değil.”

VATANÖzet - Millet çağ atlamış, biz hala taş devrindeyiz.

[ PuCCa ] isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
cineyette, ifadeler, sarsan, türkiyeyi, şok


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557