Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Haber ve Magazin > Türkiyeden Haberler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Türkiyeden Haberler Türkiye'nin her yerindeki güncel haberler burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12 Ocak 2013, 16:55   #1 (permalink)
Yαn Odαdαn Gelen Melodiler Gibidir Ses Ayαrı


- Ợuαяαnтinє. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 28 Nisan 2012
Nerden: ♥◊♣♠
(Mesajlar): 15.773
(Konular): 5327
Burç:
Renkli Para : 727928
Aldığı Beğeni: 2553
Beğendikleri: 945
Ruh Halim: Acimasiz
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 5
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart İç ve Batı Bölgeler Isınıyor.

Hava sıcaklığı kuzey, iç ve batı bölgelerde 4-8 derece artıyor. Antalya ve Kıyı Ege ile Bursa, Kütahya, Eskişehir ve Ankara çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2), yağmur bekleniyor.

ANKARA(ANKA) - Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun iç ve batı kesimlerinde görülecek yağışların, Antalya'da çok kuvvetli(51-75 kg/m2), Kıyı Ege (İzmir, Aydın, Muğla, Balıkesir'in Ege kıyılarındaki ilçeleri, Çanakkale'nin güneyinde), Bursa, Kütahya, Eskişehir ve Ankara çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2), yağmur şeklinde olacağı tahmin ediliyor.


Hava sıcaklıklarının kuzey, iç ve batı bölgelerde 4 ila 8 derece artacağı tahmin edilirken, rüzgarın genellikle güney ve güneybatı (lodos), akşam saatlerinde Marmara'da kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette; Güney Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz'de kuvvetli (40-60 km/s) eseceği tahmin ediliyor.
-KUVVETLİ YAĞIŞ VE ÇIĞ UYARISI-
Yağışların Antalya'da çok kuvvetli(51-75 kg/m2), Kıyı Ege (İzmir, Aydın, Muğla, Balıkesir'in Ege kıyılarındaki ilçeleri, Çanakkale'nin güneyinde), Bursa, Kütahya, Eskişehir ve Ankara çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2), yağmur ve sağanak şeklinde olması beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara (sel, su baskını, ulaşımda aksamalar, vb.) karşı, ayrıca Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'da yoğun kar yağışı sonucu oluşan yüksek kar örtüsü nedeni ile yaşanabilecek muhtemel çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
-KUVVETLİ BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI-
Yurdun iç ve doğu bölgelerinde çok kuvvetli buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı, başta sürücüler olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.
-KUVVETLİ LODOS VE BACA GAZI ZEHİRLENMELERİ UYARISI-
Rüzgarın; Güney Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz'de kuvvetli (40-60 km/s) esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (soba ve doğalgaz kaynaklı baca gazı zehirlenmeleri, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.
-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-
Bazı illerde bugün hava durumu ve sıcaklık değerleri şöyle olacak:
İSTANBUL: Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Rüzgarın, akşam ve gece saatlerinde kuzey ve kuzeybatılı yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 km/s) eseceği tahmin ediliyor. (10)
ANKARA: Parçalı zamanla çok bulutlu, sabah ilk saatlerde kar, zamanla karla karışık yağmur ve yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların sabah ve öğle saatlerinde kuvvetli olması bekleniyor. (5)
İZMİR: Parçalı çok bulutlu, gece saatlerine kadar kuvvetli olmak üzere yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Rüzgarın, güneybatı (lodos) yönlerden kuvvetli (40-60 km/s) esmesi bekleniyor. (15)
ADANA: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı (9)
ANTALYA: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların il genelinde kuvvetli ve yerel olarak çok kuvvetli yağmur ve sağanak, iç ve kuzeyinde yükseklerde kuvvetli ve yer yer yoğun kar yağışı şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın ise güney ve güneydoğu (keşişleme) yönlerden yer yer kuvvetli (40-60 km/s) eseceği tahmin ediliyor. (15)
SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmurlu. (12)
VAN: Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor. Muhtemel çığ tehlikesine karşı tedbirli olunması gerekiyor. (-2)
DİYARBAKIR: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. (4)
-BÖLGELERDE HAVA DURUMU-
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre bölgelerde hava durumu şöyle olacak:
MARMARA: Parçalı çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinde Balıkesir'in Ayvalık, Edremit ve Burhaniye ilçeleri ile Çanakkale'nin güneyinde yer yer kuvvetli (21-50 kg/m2) olmak üzere genellikle yağmur ve sağanak, gece saatlerinde Kırklareli çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Rüzgarın, akşam ve gece saatlerinde İstanbul çevrelerinde kuzey ve kuzeybatılı yönlerden kuvvetli (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.
EGE: Parçalı çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, sabah saatlerinde Kütahya ile gece saatlerine kadar Kıyı Ege'de (İzmir, Aydın, Muğla) yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın, Güney Ege kıyılarında güney ve güneybatı (lodos) yönlerden yer yer kuvvetli (40-60km/s) eseceği tahmin ediliyor.
AKDENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Kahramanmaraş ve Toroslarda kar, yağış alan diğer yerlerde yağmur şeklinde görülecek olan yağışların Antalya il genelinde kuvvetli, yer yer çok kuvvetli geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Antalya körfezinde güney ve güneydoğulu (keşişleme) yönlerden kuvvetli (40-60 km/s) esmesi bekleniyor.
İÇ ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, kuzeybatısı ile zamanla bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, bölgenin doğusu ile Ankara, Kırıkkale ve Çankırı çevrelerinde kar, yağış alan diğer yerlerde yağmur şeklinde olmak üzere, sabah saatlerinde Ankara, Eskişehir ve Çankırı çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Rüzgarın; güney ve doğusunda, güney ve güneybatı (lodos) yönlerden yer yer kuvvetli (30-50km/s) esmesi bekleniyor.
BATI KARADENİZ: Parçalı çok bulutlu, bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların sabah ve akşam saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde kar, kıyı kesimlerde yağmur ve sağanak şeklinde olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Orta Karadeniz ile Giresun ve Trabzon çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Çorum ile gece saatlerinde Amasya ve Tokat çevrelerinde karlakarışık yağmur ve kar, yağış alan diğer yerlerde yağmur şeklinde olması bekleniyor. İç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde sis ve çığ tehlikesine karşı tedbirli olunması gerekiyor.
DOĞU ANADOLU: Parçalı ve yer yer çok bulutlu, Malatya, Elazığ, Erzincan, Tunceli ve Bingöl çevrelerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yoğun kar yağışlarının oluşturduğu kar örtüsü nedeniyle çığ tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğ belirtiliyor. Kuvvetli olmak üzere, bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte bölgenin doğusunda yer yer sis bekleniyor.
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, Gaziantep, Kilis, Adıyaman ile zamanla sabah saatlerinde Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman ve Mardin çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte bölgenin doğusunda sis bekleniyor.


"


"
- Ợuαяαnтinє. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
batı, bölgeler, isınıyor, ve, üç


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557