Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Haber ve Magazin > Türkiyeden Haberler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Türkiyeden Haberler Türkiye'nin her yerindeki güncel haberler burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree2Kişi Beğendi
  • 1 Post By ´Uηiquë
  • 1 Post By Cagliostro
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20 Nisan 2013, 08:26   #1 (permalink)
.....

´Uηiquë - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 12 Nisan 2013
(Mesajlar): 1.706
(Konular): 806
Renkli Para : 222325
Aldığı Beğeni: 864
Beğendikleri: 1068
Ruh Halim: none
Standart 'Adına Türkiye Cumhuriyeti dedik'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı toplantıda 'kimsenin barışa karşı durmayacağına' belirterek sorunun 'sağlanmaya çabalanan barış koşullarını kimsenin bilmemesi' olarak niteledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şebinkarahisarlılar İstanbul buluşmasına katıldı. Etkinliğe Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra CHP milletvekilleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kılıçdaroğlu burada yaptığı konuşmada daha önce bir miting için Şebinkarahisar’a gelmek üzereyken hava koşulları nedeniyle gelemediğini belirtti.

ERDAL EREN’İ ANDI

Kılıçdaroğlu, "Konuşmacıları dinledik. Hatta vakıf başkanı arkadaşımız ne istedilerse verdik dedi. Okul istediler. Fabrika yeri istediler. İlimiz vardı onuda verdik diye. Ben size birşey söyleyeyim hak verilmez alınır. İl olmak sizin hakkınızdı. Şebinkarahisar’ın bir diğer özelliği de aydın insanların yetiştiği yer. Toprağı zengin. Entellektüel birikimi zengin. Orada yetişen insan Şebinkarahisar’ı Türkiye’ye tanıttı. O topraklarda yetişen insanların önünde saygıyla eğilmek gerekir. Her zaman yüreğimizi burkan anısı vardır 12 Eyül askeri darbenin. Erdal Eren gibi gencecik çocuğun yaşının büyütülerek idam edilmesi.

Onun adının anılması beni mutlu etti. Çünkü biz demokrasi ve özgürlüklerden yanayız. Kuşkusuz Şebinkarahisar’da doğup daha sonra İstanbul’a gelen binlence Şebinkarahisarlı var. Bunlar doğdukları topraklara bir vefa borcumuz var dediler ve Şebinkarahisar’ı unutmadılar. Yatırım yaptılar. İstihdam yaptılar. Pek çok şeye katkı verdiler. Ecevit’in bir sözü var dedi. Onu inşalalh benimsersiniz diye. Sayın başkan hiç meraklanmayın Ecevit sosyal demokrat hareketinin çok önemli bir kilometre taşıdır. Onun vasiyeti sadece Şebinkarahisar ile sınırlı değil. O vasiyete de sadık kalacağız. Ne ezen ne ezilen insanca bir düzen diyen vasiyetine de sahip çıkacağız" diye konuştu.

"ADINA TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEDİK"


Kılıçdaroğlu konuşmasında son günlerde yaşanan T.C. ve çözüm süreci tartışmalarına da değindi. Kılıçdaroğlu "Arkadaşımız az önce Diyarbakır’dan Hakkari’den Edirne’den söz etti. Ülkemizin bağımsızlığının kolay alınmadığnı söyledi. Doğrudur. Biz bu cumhuriyeti acı ve gözyaşıyla kurduk. Ağır bedeller ödedik. Adına Türkiye Cumhuriyeti dedik. Kıvançla dünyanın her tarafından bunu dillendirdik. Kimsenin önünde boyun eğmedik.

Onurlu bir yurttaş olarak bütün dünyayı gezdik. Şimdi eğer Türkiye Cumhuriyeti adını kullanmaktan kaçınan bir siyasal anlayış varsa ona hesap sormak benim kadar bu ülkede yaşayan her yurttaşın görevidir. Ülkemizi seviyoruz. Bize soruyorlar. Siz barışa karşı mısınız? Aklı başında olan birisi barışa karşı çıkar mı? Çocuklarımızın adını Barış koyduk biz. Çocuklarınmızın adını Özgür koyduk. Ülkede barış olsun mu? Elbette olsun. Huzur olsun mu? Elbette olsun. O zaman sormamız gerene soru şu:

Barış ve huzur istiyorsak ki istiyoruz. O zaman bize söylenmesi lazım. Barışı şu koşullarda getiriyoruz diye. Biz bilmiyoruz. Bilen var mı? Hayır. Milletvekiller bilmiyor. Bakanların büyük kısmı bilmiyor. Vatandaş zaten hiç bilmiyor. Akil insanlar bilmiyor. Akil olmayan bir insan bulmamız lazım bize ipuçu versin. Kim söylüyor. Bir kampanya başlatıldı şimdi. Bütün gazetelerde Televizyonlarda. Kampaya şu: CHP barışa karşı. Bilmediğimiz bir şey değerli arkadaşlarım. Bir arkadaşımıza soruyorlar Avrupa’da siz Barışa karşı mısınız diye. Arkadaşımızda diyor siz bunu okumadan imzalar mısınız diye. Hayır demişler. O zaman bu soruya bize neden soruyorsunuz.

"SİZ ZATEN ÇÖZMÜŞSÜNÜZ OLAYI"

"Önce bilmemiz lazım. Bileceğiz koşullar nedir ne değildir. Sayın başbakan söylüyor. Silahları bırakacaklar. Güzel. Silahsız çıkacaklar. Hiçbir pazarlık yok güzel. O zaman CHP’den ne istiyorusunuz. Siz zaten çözmüşsünüz olayı. O zaman bizi neden suçluyorsunuz sürece karşı diye. CHP ülkenin birliği ve bütünlüğü, üniter yapısı, barışı ve huzuru için hiçbir zaman hiçbir ortamda farklı düşünceye sahip olmamıştır. Biz hep şunu söyledik.

Ülkemizi seviyoruz insanımızı seviyoruz. Kimliği, inancı, rengi na olursa olsun. Hakkari’den Edirne’ye, Sinop’tan Mersin Adana Hatay’a kadar. Hiçbir zaman hiçbir yurttaşımız arasında ayrım yapmadık. Herkesi kucakladık ve kucaklayacğız. Bizim insanımızın sorunu varsa elbettki o soruna eğileceğiz. Sorunlar konusunda en çok çözüm üreten siyasal partiyiz" diye konuştu.Konuşmasının ardından Kılıçdaroğlu’na kadınlar tarafından çiçek verildi. Kılıçdaroğlu daha sonra salondan ayrıldı.
∞ MαsαL Bunu beğendi.
´Uηiquë isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 20 Nisan 2013, 15:51   #2 (permalink)
geccineşetgider

Cagliostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Nisan 2013
(Mesajlar): 1.506
(Konular): 117
Renkli Para : 81403
Aldığı Beğeni: 262
Beğendikleri: 534
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart

Çok pasif ya biraz hareket biraz heyecan istiyoruz başkan senden..
∞ MαsαL Bunu beğendi.
Cagliostro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 20 Nisan 2013, 23:59   #3 (permalink)
HARD ROCKER

COOLMISTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 16 Aralık 2012
(Mesajlar): 130
(Konular): 6
Renkli Para : 6864
Aldığı Beğeni: 17
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: Utangac
Takım :
Standart

kılıçdaroğlu açık konuş...kaos olmadan statüko yürümez terör olmadan oligarşi biter...
kaostan,terörden,darbeden beslenen sülüklerin barıştan çözümden korkmaları doğal...
yıllarca bu ülkenin gençleri birbirine kırdırıldı...çöküş,yolsuzluk ve yıkımlarla halk dövülerek uyuşturuldu...bundan kar sağlayanlar ise bir avuç statükocu faşist vatan haini köpekti...hehehe sorunlara sen ve senin zihniyetindekilerin nası çözüm sunduğunu iyi biliriz biz...istiklal mahkemeleri,menderesin asılması,darbeler,üniversite yasakları,kamusal yasaklar,baskı ve sindirme biz sizin çözümlerinizin ne olduğunu iyi biliriz...kurtuluşunuz yok...bu yolun sonunda siz yoksunuz..halk sizi tarihe gömecektir...

DERİLERİ GİYİNİP ZİNCİRLERİ VE KIRBAÇLARI KUŞANDIĞIMIZDA
HİÇBİRŞEY DAHA ÖNEMLİ OLAMAZ BİZ DİZE GETİRİLEMEYİZ

[SIGPIC][/SIGPIC]
COOLMISTER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 21 Nisan 2013, 10:46   #4 (permalink)
Üye

FENERBAHÇE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 10 Ağustos 2011
(Mesajlar): 2.499
(Konular): 404
Burç:
Renkli Para : 403375
Aldığı Beğeni: 178
Beğendikleri: 68
Ruh Halim: none
Takım :
Standart

Kılıçdaroğlu aşırı pasif, mhp genel başkanı ile alt kademelere birbirine küs haliyle bop eşbaşkanı işi götürüyor. bu süreç sonunda 2.bir istiklal marşı yazmak zorunda kalmayalım yeter.

Aziz Yıldırım "Ne Şikesi Kardeşim ! Memleket Elden Gidiyor !!!" diyeli 530 Gün Oldu .....

[SIGPIC][/SIGPIC]
FENERBAHÇE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 21 Nisan 2013, 11:55   #5 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Sadece konuşuyor akp laf sokmaya çalışıyor icraat yok

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 21 Nisan 2013, 14:58   #6 (permalink)
geccineşetgider

Cagliostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Nisan 2013
(Mesajlar): 1.506
(Konular): 117
Renkli Para : 81403
Aldığı Beğeni: 262
Beğendikleri: 534
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart

Siyasetçi değil adam bi kere çok pısırık kalıyo biraz yırtık ol ya melih gökçekin videoları dolu youtube aç bak nasıl konuşuyo adam boş ama konuşuyo siyasetçi aç bak tayyip erdoğanın videolarına yalan ama konuşuyo sen doğru oldukça bu ülke kalpazanların eline düştü..
Cagliostro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
adına, adä±na, cumhuriyeti, dedik, tã¼rkiye, türkiye


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557