Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Haber ve Magazin > Türkiyeden Haberler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Türkiyeden Haberler Türkiye'nin her yerindeki güncel haberler burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21 Haziran 2013, 20:26   #1 (permalink)
Yαn Odαdαn Gelen Melodiler Gibidir Ses Ayαrı


- Ợuαяαnтinє. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 28 Nisan 2012
Nerden: ♥◊♣♠
(Mesajlar): 15.773
(Konular): 5327
Burç:
Renkli Para : 727928
Aldığı Beğeni: 2553
Beğendikleri: 945
Ruh Halim: Acimasiz
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 5
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart Okullara " Gezi " Yoklaması.Milli Eğitim Bakanlığı Gezi parkı eylemlerine katılan öğretmen ve eğitim yöneticilerini tespit etmek için Türkiye genelindeki il milli eğitim müdürlüklerine yazı gönderdi.

Hürriyet'in haberine göre Bakanlık il milli eğitim müdürlüklerinden gelen isimleri tek tek tespit ettikten sonra öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının savunmalarını alıp, haklarında soruşturma başlatabilecek. Eğitim-İş Genel Başkanı Veli Demir, Bakanlığın il milli eğitim müdürlüklerine böyle bir yazı gönderildiğini doğrulayarak, “Bakanlık sindirme ve korkutma politikası uyguluyor” dedi.
DEMİR: KINIYORUZ
“Bu öğretmenlerin en demokratik hakkı. Devlet memurları kırıp, dökmedikleri sürece her türlü yolla, demokratik taleplerini dile getirebilir. Kaldı ki sendikaların almış olduğu bir eylem kararı vardı. Eğitim-İş üyeleri olarak bizler de alanlardaydık. Bu bizim en demokratik hakkımız. Sindirme ve korkutma var. Hak arayanların üzerine gidiliyor. Bu çok yanlış. Bakanlık soruşturma başlatacaksa önce orantısız güç kullandıran İstanbul Valisi ve Emniyet Müdürü hakkında soruşturma başlatılsın. Başbakan İçişleri Bakanı’nı görevden alsın. Bakanlığın bu kararını kınıyoruz. Asla geri adım atmayacağız. Hakkımızı aramaya devam edeceğiz.”"


"
- Ợuαяαnтinє. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 21 Haziran 2013, 21:16   #2 (permalink)
geccineşetgider

Cagliostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Nisan 2013
(Mesajlar): 1.506
(Konular): 117
Renkli Para : 81403
Aldığı Beğeni: 262
Beğendikleri: 534
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart

Allah belanızı verecek çok yakında..
Cagliostro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 21 Haziran 2013, 21:18   #3 (permalink)
aRTıKYoK
Misafir Üye
aRTıKYoK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(Mesajlar): n/a
(Konular):
Renkli Para :
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Ruh Halim:
Standart

sendikayla yaptılarsa bir cacık olmaz hiçbirine
  Alıntı
Reklam Alanı
Alt 22 Haziran 2013, 13:45   #4 (permalink)
Fasl-ı Kırmızı

DoLaNTiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 05 Mart 2013
Nerden: unrealden
(Mesajlar): 3.058
(Konular): 2015
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 315426
Aldığı Beğeni: 166
Beğendikleri: 22
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
Standart

fişleme yapmazlar olm onlar
dindar allah kitap nedir biliyorlar

yapmayın
hak hukuk nedir biliyorlar

hepimizin birgün öleceğini
ve yaptıklarımızdan sorumlu olacağımızı en iyi onlar biliyor
DoLaNTiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 22 Haziran 2013, 22:03   #5 (permalink)
geccineşetgider

Cagliostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Nisan 2013
(Mesajlar): 1.506
(Konular): 117
Renkli Para : 81403
Aldığı Beğeni: 262
Beğendikleri: 534
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart

Onlar Allahtan korkuyosa ben satanistim aha buyrun :closedeyes:

Düzeltme..(töbe töbe Allam eşşehedüenla ilahe illalah ve inna amin..)
Cagliostro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 23 Haziran 2013, 23:15   #6 (permalink)
HARD ROCKER

COOLMISTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 16 Aralık 2012
(Mesajlar): 130
(Konular): 6
Renkli Para : 6864
Aldığı Beğeni: 17
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: Utangac
Takım :
Standart

Bir açıklama yapıp 3 noktadan değinerek konu hakkındaki görüşümü yazacağım;

Türkiye de bir çok alanda bir çok şekilde haksızlık ve adaletsizlik var.Sadece ülkemiz de değil dünyanın her yerinde bu var.Gerçek vatanseverler,inançlı insanlar ve Hak Hukuktan bahsettiğini iddia edenler Her sözünde doğruyu konuşmalı önce, sonra gördüğü her haksızlığa ve zalimliğe karşı durmalıdırlar.Adalet ve hak Ancak tam anlamıyla yüce yaratıcı ve yargılayıcı tarafından zamanı geldiğinde eksiksiz olarak sağlanabilir.Biz fani varlıklar olarak gücümüz ne geçmişte ne günümüzde nede gelecekte yaşanabilecek nohut tanesi kadar haksızlığı önleyebilecek hesap sorabilecek kadar fazla değildir ki tüm dünyanın gözü önünde alenen yaşanan Adaletsizliklere bile bırak müdahale etmeyi ses çıkarmıyoruz.Fakat Allah bu gerçeğe rağmen inananları gücü yettiğince Hak ve adaleti sağlamaları ve zalimliğin karşısında durmaları için sorumlu tutmuş bunu sınavın gereklerinden biri olarak peygamberleri aracılığıyla tüm insanlığa bildirmiştir.Gel gör ki insanlar senin hakkın benim hakkım davasında ben ezildim hayır ben daha çok ezildim derdine düşmüş üstüne bir de hak adalet söylemi yapmaktadır ki bunlar ancak birer soytarıdır.

1- Gezi parkı eylemi siyasi bir eylemdir.bugün siyasi parti/örgütlerin alenen çıkarlarına alet olarak geldiği durum ,çıkış itibarıyla doğayı koruma niyetinin aslında komplo olduğu ile ilgili iddiaları ve böylece taksim parkı eyleminin ikiyüzlü yönünü ortaya koymaktadır.bu nedenledir ki çıkışından beri halkın önemli bir kısmı ,destek verenlerin kat be kat fazlası bu eyleme destek vermemiştir.

2- Türkiye de sendika ve sendikalaşma faaliyeti de diğer bir çok unsur ve faaliyet gibi sakat ve amacı dışındadır.Dünyanın bir çok yerinde sendikaların amacı temsil ettiği kitlelerin siyasi görüşü,yaşam şekli,inancı,cinsiyeti,kimliği ne olursa olsun sosyal hakkını korumaktır.bu nedenle bu tip söylemlere hele ki siyasi söylemlere asla ve asla girmez.gücünü evrensel hukuktan alır, ama gel gör ki Türkiye de sendikalar belli bir siyasi görüşün güdümü altına girmiş ve bu siyasi tarafın endişe ve çıkarlarının derdine düşmüş temsil ettiği kitleler umrunda olmamıştır. Türkiye de sendikaların temsil ettiğini iddia ettiği kitlelerin durumu zaten bu sendikaların işlerini ne kadar kötü yaptığını siyasetle uğraşmaktan birilerinin koltuk sevdasına alet olmaktan bu kitleleri umursamadığını sadece kullandığını açıkça göstermektedir.

3 - Ülkemizdeki sakat kurumlardan biriside tartışmasız eğitim kurumudur..eğitim sisteminin bozukluğu ve amacından çok uzakta olması bir yana liseleri konuşmak bile istemiyorum üniversiteler bile dünyanın gelişmiş ülkeleri tarafından denk kabul edilmemektedir.eğer gelişmiş bir ülkede akademik bir unvana sahip olmak istiyorsanız buna Türkiye de hangi üniversite olursa olsun bundan mezun olarak sahip olamazsınız o ülkede denklik olarak kabul görmek için oradaki bir üniveristeyi yeniden okumanız gerekir.yada universiteyi bu ülkelerde bitirmiş olmanız gerekir.Eğitim kurumlarımızın durumu ile ilgili diğer bir gerçek te ülkemizin bilimsel ve teknolojik olarak geri kalmasının bir nedeni olmasıdır.prof,doçent ,öğretmen diye geçinenler siyasetle uğraşmaktan asıl işlerini unutmuşturlar.Türkiye nin uçağının kendisine ait arabasının olmaması teknolojik olarak bir çok alanda adının bile anılmamasının hatta alay konusu olmasının nedeni bunlardır.Üniversiteler ve liseler kendilerini rejimin militanı olarak ortaya koyan siyasete bulaşmış öğretmen ve prof.lar tarafından siyasete bulaşmıştır.dediğim gibi gezi eylemi siyasidir.halkın büyük bir kısmı desteklemedi ,bu olayı üniversiteye indirgerseniz siyasete bulaşırsınız ve o kurum eğitim kurumu olmaktan çıkar.Bilimsel ve teknolojik gelişimi olan amaçtan uzaklaşır ki başka amaçlara hizmet eder hale gelir ve bilim ve teknoloji değil sadece kaos üretir.

Bu prof,doçent ve öğretim görevlileri özerk üniversiteyi kendi derebeyliklerine çevirmektedir.zamanında Türk gençliğinin üniversiteyi kendi çiftliklerine çevirmeyi hedeflemiş bilim ve teknolojinin eğitim ve öğretimin umrunda olmadığı bu prof,doçent dekan kılıklı faşistlere karşı tepkisi sırasında bugün gezi eylemi ile sözde hak özgürlük arayan çevreler sosyalist geçinenler yine başka gezi lere çıkmış olayları görmezden gelmiştir.Çünkü üniversite ve liselerin yönetimi kendi statükolarına çıkarlarına uygun olan adamların elindeydi.görüldüğü gibi üniversite ve liseler başta olmak üzere eğitim kurumları kazlıçeşmeye kaç kişi katıldı anıtkabir e kaç kişi gitti ile uğraşmamalı siyasete bulaşmamalı işini yapmalıdır siyasetin yeri sandıktır ve siyasi partilerdir.hükümet ve muhalafet anlayışındadır bunun yeri okullar değildir.bunun aksini düşünenler eğitim kurumlarından temizlenmeli günümüz uzay çağında Türkiye daha fazla bu tip parti sözcülüğüne soyunmuş öğretmen,prof,dekan kılıklı yaratıklarla zaman kaybetmemelidir.yoksa Türkiye nin ürettikleri 2013 uzay çağında halen bira,halı ve kebap la sınırlı kalır ve böyle kalmaya devam eder.

Heheh ama umutluyum…zamanında durum daha kötüydü daha sonra daha az kötü oldu hehehe biz baş kaldırdık boyun eğmedik okulları derebeyliğe çevirmeye çalışanlara,özerk üniversitede öğrenciye zulüm edenlere eğitim kurumlarını rejimin kaleleri haline getirenlere baş kaldırdık,ezildik,eğitim /sosyal haklarımız elimizden alındı yalnız kaldık ama yılmadık daha güçlü ve eğitimli olarak yeniden dirildik.ve görüyorum ki bayağı bir düzelme var.bunlar bu statükocu zihniyetin son kalıntıları ve temizlenecekler..bu kesin bir şey…bu bizi bile aşan bir şey…çünkü Türk gençliği bunları temizlemese de geleceğimiz bunları temizleyecek teknoloji çağında günümüz dünyasında bu böceklere yer yok çünkü.tasfiye olmak zorunda kalacaklar.Türk gençliği ve Türkiye Atatürk ün söylediği teknolojik ve bilimsel seviyeye gelmek zorunda bunun başka bir yolu daha yok çağ bunu gerektiriyor çünkü.Türk gençliği artık dört duvar arasında rejimin diktalarıyla yönlendirilecek kadar vizyonsuz değil.Türk gençliği dikta statüko zihniyetinden kurtulmalı bunu yaparken de milli manevi değerlerini elden bırakmamalı..eğer bu böyle olmazsa belki bilimsel ve teknolojik gelişim gelebilir, en üst seviyeye ulaşılabilir ama o seviyeye ulaşıldığında bir Türk gençliğinden Bir Türkiyelilikten bir ay-yıldız dan söz edilemez hale gelir..işte biz buna izin vermeyeceğiz.Asla izin vermedik ve asla izin vermeyeceğiz.

DERİLERİ GİYİNİP ZİNCİRLERİ VE KIRBAÇLARI KUŞANDIĞIMIZDA
HİÇBİRŞEY DAHA ÖNEMLİ OLAMAZ BİZ DİZE GETİRİLEMEYİZ

[SIGPIC][/SIGPIC]
COOLMISTER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
gezi, okullara, yoklaması


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557