Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Teknoloji > Oyun Dünyası > Online Oyunlar > Wolfteam
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25 Haziran 2012, 18:49   #1 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart Wolf Team Ceza Sistemi ve Kuralları

Ceza Sistemi & Oyun Kuralları, oyunda adaleti sağlamak, oyuncularımıza eğlenceli/keyifli bir oyun ortamı sunmak için hazırlanmıştır. Tüm Wolfteam oyuncuları bu kuralları okumakla yükümlüdür. Uygulanan ceza işlemleri, oyuncuların bu içeriği okuduğu kabul ederek uygulanmaktadır.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• ODA SATIŞI(LOBİDE ODA KURUP SATMAK)/EŞYA SATIŞI & ODA KURUP BOŞ YERE MEŞGUL ETMEK

§ Wolfteam'de yer alan oyun odalarını herhangi bir Nakit/Kurt Parası/Altın ile alınan eşyalar karşılığında veya gerçek hayatta herhangi bir şey karşılığında oyun odalarının satılması yasaktır. Bu durum tespit edildiği anda uyarılmaksızın ceza işlemi uygulanacaktır.

§ Oyuncuların bu odalarda oyun oynaması yasaktır. Tüm oyuncular bu tür odaları Oyun Görevlilerine bildirmekle yükümlüdürler. Oda Satışı dahilinde bulunan odalarda oyun oynanması durumunda, odadaki oyuncular hakkında da aşağıdaki cezalar uygulanabilir.

1. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma
2. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma
3. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50GP + %50Altın düşümü
4. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

A) Eşya Satışı

Ayrıca Wolfteam Dükkanında satılan (Nakit/KurtParası) oyun içi eşyaların gerçek parayla satışı yasaktır. Bu eşyalara sadece JoyPara ve Kurt Parası ile sahip olabilirsiniz. Kanıtlarla tespit edildiği anda aşağıda belirtilen ceza işlemleri uygulanacaktır.

1. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma/Satılan eşya silinebilir.
2. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

B) Oda Meşgul Etmek

Wolfteam sunucularında herhangi bir oyun odasını boş yere meşgul etmek yasaktır. Oda kurup boş yere odada beklemek yasaktır. Oyun odaları 7/24 gözlemlenmektedir, bu durumun tespit edilemsi halinde aşağıdaki cezalar uygulanacaktır. (Oda kurup, kitli konuma getirip 1, 2 veya daha fazla kişi beklemek "Oda Meşguliyeti" dahilindedir) Buna ek olarak benzeri durumlarda ceza dahildir.


1. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma
2. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma %50 GP + %50 Altın düşümü
3. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


• SESSİZLİK CEZALARI/KÜFÜR, HAKARET, REKLAM ve KURAL DIŞI KONUŞMA/ODA İSMİ


§ Küfür Joygame Yönetimi tarafından istenmeyen bir durumdur ve oyun içerisinde oyuncuların karşılaştığı sorun ne olursa olsun küfür ile çözüm üretilmemelidir. Küfürü oyundan kaldırmak için bir küfür filtremiz mevcut, fakat bazı oyuncular bunu da hiçe sayarak harflerin yerine rakamlar getirerek küfür etmeye devam ediyor. Wolfteam Ekibi, bu konuyla ilgili farklı cezalar hazırlamıştır. Fakat bundan sonra Sessizlik Cezaları geçerli olacaktır. Aşağıdaki listede yepyeni bir uygulama, sessizlik cezası oyunculara uygulanacaktır. Oyun içerisindeki telsiz konuşmalarına kadar kullanım yasağı gelecektir. Eğer oyunda konuşmak istiyorsanız, lütfen kurallara uygun davranınız.

§ Küfür, hakaret, küçümseyici konuşmak oyuncuları kandırmaya yönelik konuşmalar (şifreni bana ver, ben sana yardım edeceğim vb.), reklam ve aşağılamak ile ilgili konuşmanın derecesi ne olursa olsun, Sessizlik Cezalarına tabii olacaktır. Oyun içerisinde Türkçe haricinde tüm dillerin kullanımı yasaktır ve bu durumda aşağıdaki cezalar uygulanır.

§ Wolfteam'de Oyun odalarının da küfür, reklam, hakaret, etnik, dini ve benzeri içeriklerde belirlenmesi/değiştirilmesi yasaktır. Bu gibi durumlarda yasaklama işlemi uygulanabilir. Kural dışı isimli odanın kurucusu ceza alacaktır ve tüm oyuncular bu tür bir durumu Joygame Destek Sistemine bildirmekle yükümlüdür. Bildirmemesi durumunda oyuncular hakkında da ceza işlemi uygulanabilir. Oyuncuların bu odalarda oyun oynaması yasaktır. Eğer oda yöneticiliği size sonradan kalmış ise odadan çıkmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ceza alabilirsiniz.

§ Süresiz Sessizlik cezalarında oyuncular, oyun içi telsiz konuşmalarını kullanamayacaktır ve özel mesajlara da cevap veremeyecektir. Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve diğer kural dışı konuşmalarda, Oyun Görevlileri rütbeye bakılmaksızın Süresiz Ceza işlemi uygulama hakkına sahiptir.

A) Küfür ve Hakaret içerikli konuşma

1. Ceza: 15 Gün Sessizlik
2. Ceza: 30 Gün Sessizlik ve %25 GP + %25 Altın düşümü
3. Ceza: SÜRESİZ SESSİZLİK

B) Reklam (Hesap satışı, İllegal program reklamı, Herhangi bir site reklamı)

1. Ceza: 30 Gün Sessizlik/Görevli Yüzbaşı Rütbesi’nden daha üst Rütbe’deki oyuncular.
2. Ceza: SÜRESİZ SESSİZLİK/Görevli Yüzbaşı Rütbesi’nden daha üst Rütbe’deki oyuncular.

*Acemi Er ve Görevli Yüzbaşı Rütbeleri aralığında yer alan oyuncular reklam yapması durumunda SÜRESİZ SESSİZLİK cezası alacaktır.

*Joygame Forumlarından yapılan Hesap Satışı veya diğer reklamlarda oyuncunun hesabı hakkında SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA cezası uygulanacaktır.

*Oyuncuları kandırmaya yönelik veya illegal program isteğinde bulunan (yukarıdaki açıklamada belirtildiği gibi) konuşmalarda/yazışmalarda, oyuncular SÜRESİZ SESSİZLİK cezası uygulanacaktır.

C) Joygame Çalışanlarına karşı Küfür/Hakaret/Etnik/Dini içerikli konuşma

1. Ceza: 30 Gün Sessizlik
2. Ceza: SÜRESİZ SESSİZLİK

D) Kural Dışı Oda ismi

1. Ceza: 3 Gün Uzaklaştırma
2. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma
3. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma
4. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma
5. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• OYUN TEKNOLOJİSİNE MÜDAHALE/KLANLAR (HİLE, 3. PARTİ PROGRAM)

§ Yüklenmeler veya metodlar normal oyun akışını bozabilir veya aksatabilir. Oyun içerisinde kullanılmak üzere tasarlanmış yari otomatik (partikuler) veya tam otomatik (skriptler), programlar ve benzeri ve/veya oyun veritabanı veya dahili komutları ile işlem yapabilecek harici ve/veya entegre her yazılım, IP değiştirici programlar ve siteleri, Proxy programları ve siteleri kullanımı tamamen yasaktır!

§ Oyuna girişte veya Oyun içerisinde tespit edilen illegal programın derecesine göre bildirilmeksizin SÜRESİZ CEZA işlemi uygulanabilir.

1. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
2. Ceza: 60 Gün Uzaklaştırma ve %75 GP + %75 Altın düşümü
3. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

• KLANLARIN DİKKATİNE!

§ Herhangi bir klanda, 3.Parti program nedeniyle minimumda 3 oyuncu yasaklanması/ceza alması durumunda tüm klan üyeleri ceza alacaktır ve klan kapatılacaktır. Klan başkanları (kendi üyeleri dahilinde) klanlarını kontrol etmek, adaleti sağlamak ve oyun düzenini korumakla/sağlamakla yükümlüdür. Bu ceza işlemi bildirilmeksizin uygulanacaktır ve tüm ceza işlemlerinde geçerli olduğu gibi bu ceza işleminde de Oyun Görevlisi inisiyatifi geçerlidir, gerektiğinde kullanılabilir.

A) Daha önce ceza almış ise (Hile/ Hack ve 3. Parti program Nedenleriyle/Apex/OG tarafından)

1. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50 veya %75 GP+Altın+Kazanma/Kaybetme+Ölme/Öldürme düşümü

B) Daha önceden ceza almamış ise

1. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


• HESAP SATIŞI/PAYLAŞIMI (GÜVENLİĞİ)

§ Wolfteam’de hesap satışı kesinlikle yasaktır! Hesap satışı konusu ucu açık bir durum. Oyuncularımız hesaplarını satmıyor, arkadaşına veriyor ya da takas yaptım diyor. Bu da Wolfteam için yasaktır! Lütfen hesap takası, satışı ve arkadaştan devir alma gibi yöntemlere girmeyiniz. Yatırdığınız JoyPara’ları kaybetmemek için kendi orijinal hesabınıza yatırım yapınız. Buradan hareketle kullanıcının kendi sahip olduğu karakterleri, hesabı direk satış, açık artırma ya da herhangi bir şekilde başka kullanıcıya satması, takas etmesi, bunu duyurması, alıcı araması, pazarlık yapması kesinlikle yasaktır.

§ Hesap satışının veya paylaşımının gerçekleştirildiğinin tespit edilmesi durumunda (Joygame veya farklı platformlarda dahil olmak üzere eğer itiraf kaydı, dekont, veya alışveriş ile ilgili kanıt görülmesi durumunda) aşağıdaki cezalar uygulanacaktır.


1. Ceza: SÜRESİZ JOYGAME PLATFORMUNDAN UZAKLAŞTIRMA


A) Hesap Güvenliği

§ Wolfteam sunucularında ki hesapların güvenliği, tamamen oyuncuların sorumluluğundadır. Bu konuda ihmal ve korunamamadan kaynaklanan herhangi bir hak kaybına uğranması durumunda, sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemekle birlikte, oluşabilecek hasarlar için hiçbir şekilde hesap yedeklemesi veya kurtarması yapılmayacaktır. Oyuncuların böyle bir talepte bulunma hakkı da bulunmamaktadır.

§ Hesap Çalıntı Bildirimleri 15.02.2011 (Salı) itibariyle sona ermiştir. Herhangi bir şekilde hesabınızın ikinci kişi/kişiler tarafından ele geçirilmesi/çalınması durumunda, Joygame'de değiştirilemeyen e-posta adresiniz sayesinde geri alabilirsiniz.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• OYUN HATALARINI SUİSTİMAL VE HAKSIZ KAZANÇ

§ Oyunun herhangi bir programcılık hatasını, teknik açığını vb. hiçbir kullanıcı lehinde kullanamaz. Bu kesinlikle yasaktır! Her kullanıcı bulduğu hataları OG’lere (Oyun Görevlisi) mümkün olan en kısa zamanda bildirmekle yükümlüdür. Bu ve benzeri teknik hatalardan, açıklardan faydalanarak oyun içinde avantaj sağlayan ve diğer oyuncuların düzenini bozan kişilerin ilgili hesabı/hesapları kapatma yaptırımına maruz kalır. Aynı ceza uygulaması, oyuncunun bulduğu veya bildiği hatayı oyun yöneticilerine bildirmemesi sonucunda da geçerli olacaktır.

§ Haksız Kazanç duruma göre ilk ceza işleminde oyuncu hakkında SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA işlemi uygulanabilir. Haksız Kazanç kapsamında olan durumlar; Harita sömürüsü, oyuncuların bir odada sürekli olarak birbirini öldürerek GP kazanması, sürekli oda kurup çıkmak ve benzeri durumlar.

1. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
2. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %75 GP + %75 Altın düşümü
3. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA


• KLANLARIN DİKKATİNE!

Söz konusu olan haksız kazaç kuralları tüm klanlar için de geçerlidir. Herhangi bir klan ile sürekli maç başlatarak ve ardından hemen oyun odasını kapatarak puan kazanmak haksız kazanç kapsamındadır ve bu durumun tespitinde aşağıdaki ceza işlemleri uygulanacaktır.

1. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama
2. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama
3. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma (Tüm Klan Üyeleri) + Klan Puanı sıfırlama
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------• FARKLI KİMLİĞE BÜRÜNME

§ Oyuncuların kendilerini herhangi bir Joygame çalışanı gibi tanıtması veya diğer oyuncuların kimliğine bürünerek diğer oyuncuları kandırmaya yönelik davranışta bulunması yasaktır. “OG benim arkadaşım, şu an OG yanımda, Seni yasaklatacağım ve benzeri içerikteki konuşmalar da yasaktır.”

1. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %100 Altın düşümü
2. Ceza: SÜRESİZ JOYGAME PLATFORMUNDAN UZAKLAŞTIRMA-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• KURAL DIŞI İSİM

§ Oyuncuların, Oyun Görevlisi (OG), Joygame, Softnyx, Admin veya (Küfür, hakaret) benzeri içerikteki isimleri kullanmaları yasaktır. Bu gibi isimlerin alınması kesinlikle yasaktır ve ceza işlemleri bildirilmeksizin uygulanmaktadır. Özel durumlara göre uyarı verilebilir.

1. Ceza: SÜRESİZ JOYGAME PLATFORMUNDAN UZAKLAŞTIRMA

A) Çağırma Adına Eklenmesi

§ Kural dışı isimlerin, Güçlü Kullanıcı Paketi’nin bir özelliği olan “Çağırma Adı”na da eklenmesin kesinlikle yasaktır ve Oyun Görevlileri uyarmadan ceza işlemi uygulama hakkına sahiptir.

1. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma ve %25 GP + %25 Altın düşümü
2. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
3. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve %50 GP + %50 Altın düşümü
4. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA

B) Belirsiz İsimler

Herhangi bir anlam içermeyen, rastgele harflerden meydana gelmiş (Örnek: "jahsdjahs", "hfhfhfhfh", "12019238", "Adasdaipdas" ve benzeri) isimler hakkında ceza işlemi uygulanacaktır. Duruma göre Oyun Görevlileri tarafından isim değiştirilebilir veya oyuncuya isim değiştirmesi konusunda uyarı yapılabilir.

1. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------• TEHDİT, ŞANTAJ, İLLEGAL İÇERİKLİ YAZIŞMALAR

§ Sanal Hayat" (Siber) ile "Gerçek Hayat" (Fiziksel) birbirinden farklı ve ayrıdır.
Bu bakımdan, oyun ile her şekilde ve her biçimde ilgisi olan/olabilecek konulardan dolayı gerçek hayata yönelik yapılabilecek her türlü tehdit, şantaj, illegal ve reklam içerikli metin/mesaj, toplumda infial yaratan güncel olaylar ve tartışmalar, yargıya intikal etmiş ve hala yargı sureci devam eden davalar, uygunsuz karakter ismi, uygunsuz anlam taşıyan kısaltmalardan oluşan karakter isimleri, uygunsuz klan isimleri (Kurucu/yöneticisi cezalandırılır.), mesaj ve/veya kullanıcı kontrolünde ve oyun içerisinde bulunan herhangi bir yer/değer/araç gereç, genel ahlaka aykırı bicimde doldurulamaz/yazılamaz ve/veya diğer oyunculara gönderilemez. Aksi takdirde ilgili hesaplar kapatma yaptırımına maruz kalır. Ayrıca karakter ismini kendisinden başkasının kullanma hakkı olmayan insan (Atatürk gibi), olay ve/veya örgütlerin isimlerinin ve/veya faşist lider isimleri/unvanlarının yazı/mesaj/karakter ismi(nick) ve/veya kullanıcı kontrolünde bulunan herhangi bir alanda kullanılması kesinlikle yasaktır ve ilgili hesap kapatma yaptırımına maruz kalır. Örnek: Herr Fuhrer, Hitler, Mussolini, SS, Nazi ve/veya teror orgutu isimleri ve benzeri.

1. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma ve İsim değiştirme
2. Ceza: 30 Gün Uzaklaştırma ve İsim değiştirme
3. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• DİNİ, SİYASİ VE ETNİK İÇERİKLİ YAZIŞMALAR

§ Oyuncuların konuşmalarında geçen herhangi bir Dini, Siyasi, Etnik içerik durumunda aşağıdaki cezalar uygulanacaktır. Küfür, hakaret, aşağılayıcı, küçümseyici ve benzeri durumlarda, yazışmaların içerisinde Dini, Siyasi, Etnik içerik bulunuyorsa ceza işlemine tabii tutulacaktır.

1. Ceza: 15 Gün Uzaklaştırma ve %100 GP + %100 Altın düşümü
2. Ceza: SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


• ETKİNLİKLER

§ Etkinlik odalarının benzerinde oda kurmak veya oda ismi belirlemek yasaktır.

A) Etkinlik Odasına Benzeri İsim

1. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma

§ Oylama sistemi ile etkinlik sırasında veya haricinde Oyun Görevlileri için veya oyuncular için oylama başlatmak veya onları odadan atmak için bir çaba göstermek yasaktır.

A) Oylama Sistemi ile Atmak

1. Ceza: 3 Gün Uzaklaştırma/Odadaki tüm oyuncular için. (Etkinlikte geçerlidir)
2. Ceza: 7 Gün Uzaklaştırma/Odadaki tüm oyuncular için. (Etkinlikte ve haricinde de geçerlidir.)

§ Oyun Görevlileri, Etkinlik/Etkinlikler sırasında kesinlikle oyuncuların sorunlarına yanıt vermez. Sadece sorunlarının çözüm yolu için bir yol önerir.

§ Aynı oyuncu gün içerisinde düzenlenen etkinliklerden/etkinlikten sadece bir (1) defa hediye alma hakkına sahiptir. Etkinliklerin aynı veya farklı olması farketmeksizin oyuncunun 1 defa hediye alma hakkı bulunmaktadır.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• OYUN GÖREVLİSİ (OG) İNİSİYATİFİ

§ Oyun Görevlileri ve Joygame Yöneticileri, inisiyatif dahilinde, tüm bu kuralların haricinde oyuna müdahale ve uygulama hakkını saklı tutar. Tüm Wolfteam oyuncuları oyuna girişte bu başlıkta geçen kuralları kabul etmiş sayılır, bu kurallara göre oynar, ceza aldığında bu kurallara uyacağını beyan eder.

§ Gerekli durumlarda, suistimal tespit edilen her durumda, Oyun Görevlileri konuya uygun olarak ceza işlemi uygulayabilir. Bu gibi durumlarda Ceza Sistemi’ndeki maddelere uyulmasında bir zorunluluk yoktur.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------• EK KURALLAR/UYARILAR

§ Oyunla ilgili tüm şikayetler, küfürlü konuşma, hata bildirimi, rahatsız edici davranışlar ve benzeri her şikayet Wolfteam Forumları’nda değil JOYGAME DESTEK SİSTEMİ’NDEN yapılacaktır! Aksi durumunda konular kilitlenecektir.
Joygame ve Wolfteam hakkında yapılacak suçlamalarda, kanıtların ve belgelerin gösterilmesi zorunludur. Suçlama iddiasında bulunan şahıslar bu iddialarını kanıtlamakla yükümlüdür. Aksi takdirde ilgili şahsın hesabı, Joygame Forumları ve Wolfteam Oyunu’ndan SÜRESİZ OLARAK UZAKLAŞTIRILACAKTIR!

§ Ekran Görüntüleriyle küfür şikayeti başvurularında 3 gün sınırlaması vardır. Bu konudaki ekran görüntülerinin en geç 3 gün içerisinde JOYGAME DESTEK SİSTEMİ’ne bildirilmesi, aksi takdirde zaman aşımı uygulanarak dikkate alınmayacağı oyuncularımıza duyurulur.


§ Herhangi bir platformda yayınlanan ekran görüntüleri veya videolardan Oyuncunun/Klanın kendisi sorumludur. Diğer oyuncular sizi kötülemek adına isminizi farklı platformlarda yayınlıyor veya sizin adınıza kural dışı davranışlar sergiliyor olabilir fakat yinede bunun sorumlusu oyuncunun kendisidir. Bunlara müsade etmemekle yükümlüdür, isim değiştirme gibi çözüm yollarına gidebilir. Eğer sizin adınıza kural dışı davranışlar yapıldığı tespit edilirse veya sizin farklı platformlarda diğer oyunculara karşı kural dışı davranışlar sergilediğiniz gözlemlenirse inisiyatif doğrultusunda Ceza İşlemi Uygulanabilir/SÜRESİZ UZAKLAŞTIRMA cezası verilebilir.

§ Herhangi bir oyuncunun/klanın, kişinin/kişilerin Joygame Platformu hakkında veya Joygame Platformu dahilinde yer alan oyunları hakkında karalama, kötü içerik ve benzeri gibi gerçek dışı kampanyalar yürütmesi, başlatması yasaktır. Böyle bir durumdan oyuncunun/klanın, kişinin/kişilerin tamamen kendisi sorumludur. Bu gibi durumlarla karşılaşması sonucunda çözüm üretmek oyuncunun sorumluluğundadır, oyun içi ismini değiştirebilir, klan ismini değiştirebilir veya benzeri bir çözüm yoluna gidebilir. Söz konusu olan kural içeriğinde de yazdığı gibi, Joygame Platformunu veya Joygame Platformunda yer alan oyunu/oyunları karalamaya yönelik kampanyaların tespit edilmesi halinde; oyuncu/klan, kişi/kişiler inisiyatif doğrultusunda ağır bir şekilde cezalandırılabilir veya Joygame Platformundan SÜRESİZ UZAKLAŞTIRILABİLİR!

§ Herhangi bir nedenden dolayı 5 defa/kere ceza almış olan bir oyuncu Joygame/Wolfteam için düzenlenen hiçbir etkinlikten yaralanamayacaktır, hediye alamayacaktır.

§Oyuncular/Kişiler herhangi bir oyuncu/kişi hakkında, kişiyi zor durumda bıracak bir iddiada bulunduğu zaman kurallar gereği bunu minimum 3 gün içinde (bu süre inisiyatife göre değişebilir) ispatlamak zorundadır. Eğer oyuncu/kişi bu durumu ispatlamaz ise, inisiyatife dayalı olarak Joygame Platformundan uzaklaştırmak da dahil olmak üzere farklı (ağır) ceza işlemleri uygulanabilir. Bu nedenle herhangi bir oyuncu/kişi hakkında asılsız olan iddiada bulunmamanız tavsiye edilir.

A) UYARI

§ Tüm Joygame Klanı, Joygame Yönetimindeki çalışanlardan oluşmaktadır. Joygame Klanı hariç ben yöneticiyim, görevliyim diyenlere inanmayınız ve hızla DESTEK SİSTEMİ’ne ihbar ediniz. Joygame Klanı üyeleri de görevli statüsünde olacaktır, lütfen oyun içerisindeki konuşmalarınıza dikkat ediniz.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WOLFTEAM OYUN GÖREVLİLERİ

OG_Drakkahn
OG_Raunen
OG_VertLapin
OG_Jotun
OG_Mactire
OG_Kaien


Bu isimler haricinde, ben "OG'yim, Oyun Görevlisiyim" gibi konuşmalarda bulunan, sizi kandırmaya çalışan kişilere kesinlikle inanmayınız ve lütfen Joygame Destek Sistemi aracılığı ile bize bildiriniz.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ÖNEMLİ NOT: Wolfteam Oyun Görevlileri (OG) SHR şirketinin çalışanlarıdır. Hiç bir oyuncu ile yakınlıkları yoktur.
ÖNEMLİ NOT: Güncel ve geçerli olan ceza sistemi bu içerikte yazılı olduğu gibidir. Benzeri ve diğer içerikteki yazılar dikkate alınmamalıdır. Benzeri içerikteki herhangi bir yazının dikkate alınması durumunda sorumluluk kişiye/oyuncuya aittir.
ÖNEMLİ NOT: Tüm ceza işlemlerinde Oyun Görevlisi İnisiyatifi geçerlidir.
ÖNEMLİ NOT: Tüm ceza işlemlerinde Özel Durum geçerlidir. Özel Durum içeriği; Uygulanan cezaların süresi uzatılabilir, tüm cezalarda oyuncunun karakterinin bütün özellikleri (Kazanma/Kaybetme, Ölme/Öldürme) düşürülebilir.
ÖNEMLİ NOT: Oyun Görevlileri, Ceza Sistemi & Oyun Kuralları’nı anlık olarak güncelleme hakkına sahiptir. Bu nedenle tüm oyuncular güncel olarak bu başlığı kontrol etmekle yükümlüdür.
ÖNEMLİ NOT: Ceza Sistemi & Oyun Kuralları’nın kopyalanması/çoğaltılması veya farklı bir platformda yayınlanması yasaktır. Bu gibi durumlarda SHR şirketi gizli tuttuğu haklardan yararlanabilir, her açıdan ceza işlemi uygulayabilir.Wolf Team Resmi SitesiKuşlar uçuyor..
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 13 Temmuz 2014, 19:14   #2 (permalink)
Üye

12sabri456123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Temmuz 2014
Yaş: 27
(Mesajlar): 1
(Konular): 0
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: none
Korsan Forumrenkli çok wolf

art
:

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !
12sabri456123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
ceza, kuralları, sistemi, team, ve, wolf


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557